1

Téma: LRP S10 Blast BX 2 BRUSHLESS

Zdravím, zvažuju koupi tohoto modelu:
http://www.rc-modely.eu/katalog/zbozi/a … -soupravou

Byl by prosím někdo tak hodný a napsal mi sem co si o tomto autě myslí, popřípadě proč raději tento model nekupovat? Chci to hlavně na ježdění na asfaltu kolem domu, tudíž žádné prašné prostředí (písek, štěrk atd. - auto nebude dostávat moc zabrat) a sem celkem začátečník, doteď jsem měl HPI Brama 10b, ale rád bych něco lepšího a rychlejšího. Ví někdo kolik ta buggyna (LRP S10 Blast BX 2) tak zhruba jede? Někde sem četl že snad i 70 kmh... smile
díky za odpovědi smile

2

Re: LRP S10 Blast BX 2 BRUSHLESS

Když koukneš do vyhledávání, tak tady je několik vláken zda ano, či ne. Druhá generace Blasta vyřešila některé slabiny (kryt na převody, voděodolnost), ale základ zůstal stále nic moc (odolnost plastů, diferencialy). Je nutné si to trochu doma doladit a nepřemotorovat to...

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

3

Re: LRP S10 Blast BX 2 BRUSHLESS

Ahoj, jestli to mas jen na asfalt a nejaky pripadne lehci teren, nechces slevit ze 4x4 a koupit neco 2wd.. Co treba Truggy TeamC TR02T 2WD 1:10, RTR set vyjde kolem 5-6tisic a ma to v zakladu uz CVD poloosy (!), loziska v nabojich, plasty vyztuzene skelnymi vlakny, prevody zakryte.. Pripadne TeamC Torch E RTR set, to uz je ctyrkolka, ovsem samozrejme drazsi legrace. Popremyslej i nad modely od Arrmy - Granite/Vorteks BLS.. Na zahranicnich webech / v recenzich si to lidi chvali, take jsem po nich koukal, ale chybi mi tam ten nahon vsech kol smile Nejlepe vyjet nekam na prodejnu, kde maji vice modelu, at si to muzes schvalne porovnat.. Kvalitu, zpracovani, preji stastnou ruku pri vyberu
PS: co se tyce te rychlosti, tak na tu bych az tolik nehledel, jen tim trpi vsechny dily v aute.

Naposledy upravil: Mexxx (14. 05. 2015 15:01:03)

Xray XB8 2016 - Hobbywing Xerun XR8 sct, Xerun 1900Kv G2, Hitec servo
Xray XB2 2016 - esc Hobbywing Xerun 120A, Trackstar 5,5T, Savox servo
Precirotate SB401 - esc Hobbywing Xerun 120A, Hobbywing 5,5T G3, Savox servo

4

Re: LRP S10 Blast BX 2 BRUSHLESS

Já mám LRP S10 Blast TX 2, to je v podstatě to stejné auto, jen je to trugy. Jednou jsem pomocí GPS měřil jak jede rychle a dosáhl jsem na 50 km/h. Ale bylo to v terénu s kameny a po dosažení té padesátky auto udělalo salto :-D takže si myslím že by jelo i rychleji :-D.