1

Téma: Dobrá koupe?

Zdravim vas vsechny!
Jsem uplny zacatecnik, ktereho zacaly zajimat RC auta az kdyz jsem dceri koupil model Subaru od fa Niko 1:10. Je mi jasny, ze je to hlavne hracka, ale dost jsem tomu propadl. Nicmene radeji bych spalovaci a rozhodne kvalitnejsi.
A ted k veci: Zaujal me tento inzerat
Kyosho Inferno 7,5 , motor Osmax 3,5 ccm najeto 3 hodiny – zánovní motor. Kompletní tuning celého auta. Vše plně funkční, servo řízení 925 hitec, plyn C5077. Rádio, startbox, kompletní kufr s nářadím tankovací soupravou, zdrojem, power panelem atd. náhradní pneu a ramena.Dvě kabiny. cena 25 000,-
Myslite, ze by to mohla byt dobra koupe?

2

Re: Dobrá koupe?

Zapomel jsem jeste pripsat, ze jsem z Prahy 9 -Letnan a pokud by se nasel nejaky clovicek, ktery by me mohl zasvetit do spalovaku a toho vseho okolo, bylo by to supr.

3

pošli svůj email

4

pošli svůj email

Tak uz ho tam mam

5

Moje číslo je 60766025.

7,5 mám dvě!!!+nové XB-8

Určitě to dáme dohramady!

wink ČUSSÍK

6

Moje číslo je 60766025.

7,5 mám dvě!!!+nové XB-8

Určitě to dáme dohramady!

wink ČUSSÍK

Urcite bych zavolal, ale to cislo je nejaky kratky :?
Jinak jsem uplne nepochopil, jestli mi chces nejakyauticko prodat, nebo mi  poradit a pokecat.

7

Surf> Jirka Janousek je pubos, co nevi co chce :-D

8

Určitě jenom pokecat!A to číslo je 607166025 wink

9

Panove pokud nechce pokracovat v diskuzi "dobra koupe" nad modelem Inferno tak se laskave presunte do TLACHARNY!!!

10

DzejTy Panove pokud nechce pokracovat v diskuzi "dobra koupe" nad modelem Inferno tak se laskave presunte do TLACHARNY!!!

Jasně chápu.
8)

11

Tak co kluci?! Doporucite mi tuhle koupi, nebo se mam kouknou po necem jinym?

12

Pokud je vše co je v inzerátu napsáno pravda a pokud chceš koupit vše najednou-nevypadá to špatně.
Dal bych si hlavně pozor na motor-"zánovní" může být hodně ošidné. 8O

Buggy 4WD 1:8 Mugen MBX Eco;  Buggy 4WD 1:10 HB Cyclon D4   
Buggy 2WD 1:10 Ansmann Mad Rat;  Stadium Truck 2WD 1:18 ZT2