1

Téma: Buggy- bazar

Ahojte,
Uz par dni procitam forum, abych se vzdelal v problematice a neudelal nejakou zbytecnou chybu. Jsem uplny zacatecnik, kdyz vynecham starou buginu od Taiyo. Jelikoz netrvam na novem kusu, koukal jsem se do bazaru a objevil jsem tam dle meho nazoru zajimavou koupi. Rad bych se vas zeptal co si o tom myslite vy. Ja to nedokazu rozklicovat, zda a jakou ma buggins cenu, pripadne zda me cekaji nejake dalsi vydaje. Dle obrazku mi prijde stav dobry, ale treba vy uvidite neco vic. Predem dik za nazor, pripadne upozorneni, na co bych si pri koupi mel dat pozor.

http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/Du … V3/642967/

2

Re: Buggy- bazar

Ahoj, jestli s tím chceš závodit, tak Durango je dobrá volba. K sehnání i dost náhradních dílů v CZ a podpora na závodech od dalších majitelů tohoto modelu. Pokud to jde, je dobré osobní předání a vyzkoušení si modelu.

Naposledy upravil: 1viper1 (19. 06. 2015 23:22:23)

TLR 22 SCT 2.0 + Serpent Cobra 1:8 Buggy + HSP Troian 1:16 + LCRacing sand buggy 1:14 + TeamC 2WD buggy Jekkyl 1:10 + onroad Basher BSR BT-4 1/10 4WD 1:10 => bývalo Himoto Zenit MT model 2014 2,4GHz 1:10 - můj první .. a poslední, dále pak SWORKZ S104 EK1, TeamC TS2 Team Edition 2WD 1:10 short