1

Téma: Austar AX5

Ahoj kluci.
Hledám něco levnýho pro syna, co by mělo omezení plynu. Kdybych tuhle funkci nepotřeboval, vezmu osvědčenou FlySky GT2, ale potřebuju. A jelikož je tahle Austar asi hodně málo známá, bojím se, abych s ní neudělal chybu... Takže nemáte někdo zkušenosti s touhle vysílačkou?

http://www.banggood.com/AX5-3-Roles-2_4 … 43064.html

Historie: Academy Road Runner II, Tamiya Dirt Thrasher, Carson E-Crasher, HPI Firestorm flux + HPI Blitz brushless.
Současnost: HPI Savage Flux, Thunder Tiger Phoenix/AT-10 (synův)

2

Re: Austar AX5

Psal jsem o ní u sebe v únoru, protože mne vcelku zaujala, za ty prachy - http://rc.305.cz/view.php?nazevclanku=t … 2015020004. Nevím ale zatím o nikom, kdo by ji u nás měl. Můžeš být první...:) Jinak omezení plynu jsem pro kluka, když byl malý, řešil kusem tvrdého polystyrénu přilepeným elektrikářskou páskou pod páčku plynu...

Michal Nováček - RC.305
... zběhl jsem k expedicím.

3

Ahoj, proč riskovat s něčím neověřeným.. Mám Sanwa MX-V a spokojenost. Omezení plynu, exponenciály, ABS atd. Za ty prachy prostě k sežrání :-)

TLR 22 SCT 2.0 + Serpent Cobra 1:8 Buggy + HSP Troian 1:16 + LCRacing sand buggy 1:14 + TeamC 2WD buggy Jekkyl 1:10 + onroad Basher BSR BT-4 1/10 4WD 1:10 => bývalo Himoto Zenit MT model 2014 2,4GHz 1:10 - můj první .. a poslední, dále pak SWORKZ S104 EK1, TeamC TS2 Team Edition 2WD 1:10 short

4

Myslíš Vipere, že je vhodný dávat klukovi vysílačku za dva tisíce s exponenciály, abs atd? Proto tu řeším vysílačku za necelých 700,- i s poštovným. Jasně že můžeš argumentovat "proč kupovat levný krám a ne kvalitu" , ale pokud někde poškrábe levnou vysílačku, nebude mi to vadit tolik jako u drahý.
Jinak na RC305 jsem si o ní přečetl a i o dalších levných vysílačkách - právě např. Flysky GT2. Ta se mi líbí ve verzi E, na čtyři tužkovky.

Historie: Academy Road Runner II, Tamiya Dirt Thrasher, Carson E-Crasher, HPI Firestorm flux + HPI Blitz brushless.

5

No možná to bude tím, že jsem se těmi levnými přístroji v RC všeobecně už dost vytrápil. A dneska už bych stejnou chybu podruhý neudělal. Ale chápu tvojí námitku. A co modelbazar? Tam by nic nebylo?

TLR 22 SCT 2.0 + Serpent Cobra 1:8 Buggy + HSP Troian 1:16 + LCRacing sand buggy 1:14 + TeamC 2WD buggy Jekkyl 1:10 + onroad Basher BSR BT-4 1/10 4WD 1:10 => bývalo Himoto Zenit MT model 2014 2,4GHz 1:10 - můj první .. a poslední, dále pak SWORKZ S104 EK1, TeamC TS2 Team Edition 2WD 1:10 short

6

Na MB jsem koukal, ale i tak mi přišlo lepší koupit novou GT2-jku, než třeba starší Traxxas. A víc než litr s poštou jsem za synovu vysílačku dávat nechtěl. Krom toho na Ebay seženeš novou GT2-jku už za něco přes 600,- což je úžasný smile .Otázkou je jestli dojde funkční... Každopádně už je to dost mimo téma ohledně Austaru.