1

Téma: Jaky RTR SC truck do 6000kc?

Ahoj, vybiram RTR SC truck do 6000kc. Preferuji 2wd, ale je mi to vcelku jedno.
Koukam po LRP, HPI nebo SST.

Doporucite pripadne neco konktretniho? wink

2

Re: Jaky RTR SC truck do 6000kc?

Rozhodně to chce stříďák,páč stejnosměr je za chvíli nuda.Možná něco přišetři,stojí to z to.

Axial, Vaterra, Kyosho, Tamiya, Asso.

3

Re: Jaky RTR SC truck do 6000kc?

Pocitam, ze auta se stridakem jsou oznaceny jako "brushless" nebo ne? smile

4

Re: Jaky RTR SC truck do 6000kc?

ano

E-Revo Brushless Mamba Monster 2x 2S, Equilibrium 3.5
REVO 2.5R,  REVO 3.3, 
http://neilz.rajce.idnes.cz/

5

Re: Jaky RTR SC truck do 6000kc?

Zdravím , po delší přestávce , bych rád něco rychlejšího big_smile , Jaké by jste doporučili SC auto ? Cena kolem 6000.-  za auto . Stačí 2WD a nejspíš RTR .. Dá se sehnat něco lepčího za tu cenu  než Slash ? Díky za tipy smile

6

Re: Jaky RTR SC truck do 6000kc?

Teda neměl jsem Slashe, ale měl jsem Firestorma s Blitzem. A co se týče Blitze, podle mě super stroj. Krásně velký, stabilní a velice dobře řiditelný auto... A hlavně "držák".

Historie: Academy Road Runner II, Tamiya Dirt Thrasher, Carson E-Crasher, HPI Firestorm flux + HPI Blitz brushless.
Současnost: HPI Savage Flux, Thunder Tiger Phoenix/AT-10 (synův)

7

Re: Jaky RTR SC truck do 6000kc?

Za mě taky Blitz...rozhodně lepší volb než Slash.

Turnigy Trooper (bejvávalo) -> Losi Ten SCTE (bejvávalo) -> Tekno SCT410
PR S1 V2

8

Re: Jaky RTR SC truck do 6000kc?

Včem je lepší blitz než slash? - nechci rejpat jen mě to zajímá smile

9

Re: Jaky RTR SC truck do 6000kc?

Takže teď jenom vybrat mezi dvouma doporučenými auty big_smile SLASH vs. BLITZ ..

10

Re: Jaky RTR SC truck do 6000kc?

Asi sam vis, jelikoz uz si nejake to auto kupoval, ze 6 tisic neni zrovna moc.. Nevim, jestli jsem se spatne dival, ale Slash i Blitz jsou dost nad limitem, ne? smile A proc zrovna padla volba na SC truck? Kde s tim chces jezdit? To na teren asi moc neni, spise nekde na drahu.. Ale to uz je pak lepsi buggy, ne? Nez traxxas, to radeji to HPI.. To by se mohlo sypat mene.

Xray XB8 2016 - Hobbywing Xerun XR8 sct, Xerun 1900Kv G2, Hitec servo
Xray XB2 2016 - esc Hobbywing Xerun 120A, Trackstar 5,5T, Savox servo
Precirotate SB401 - esc Hobbywing Xerun 120A, Hobbywing 5,5T G3, Savox servo

11

Re: Jaky RTR SC truck do 6000kc?

SC na kravinky smile Skoky ,hlína , asfalt atd..  trugy atd. se mi nelíbí .. Jo Blitz je trochu víc nad limitem , ale jestli za to stojí smile Nebo raději nějaký jiný typ na kravení ?

12

Re: Jaky RTR SC truck do 6000kc?

Ahoj, dle mého nemá cenu fakt šetřit, navíc v této ceně se blbě auta shánějí. Můj tip: SC10 4x4 Short Course Truck FACTORY TEAM od firmy ASSOCIATED

TLR 22 SCT 2.0 + TLR 22 4.0 2WD + LCRacing sand buggy 1:14 + LCRacing EMB-1 + TeamC 2WD buggy Jekkyl 1:10 + onroad Basher BSR BT-4 1/10 4WD 1:10 + LRP Blast TC rallye => bývalo Himoto Zenit MT model 2014 2,4GHz 1:10, SWORKZ S104 EK1, TeamC TS2 Team Edition 2WD 1:10 short, Serpent Cobra 1:8 Buggy, HSP Troian 1:16

13

Re: Jaky RTR SC truck do 6000kc?

Pokud je 6000,- za NOVÉ auto, tak je cena Blitze trochu jinde. Ale s tím autem je opravdu sranda a na rozdíl od Firestorma je všechno takový pomalejší, vláčnější, takže máš víc času reagovat a užívat si blbnutí. Když nad tím přemýšlím, zlomil jsem snad jedinou věc a to přední závěs kola, když jsem hodně nešikovně dopadl při velkým skoku. Jinak Blitz vydržel i vlet pod motor Octavie v minimálně 30-ti km rychlosti. Trochu popraskala karoserie, jak byl model namáčklý k zemi, ale všechno důležitý vydrželo.

Historie: Academy Road Runner II, Tamiya Dirt Thrasher, Carson E-Crasher, HPI Firestorm flux + HPI Blitz brushless.
Současnost: HPI Savage Flux, Thunder Tiger Phoenix/AT-10 (synův)

14

Re: Jaky RTR SC truck do 6000kc?

1viper1 napsal:

Ahoj, dle mého nemá cenu fakt šetřit, navíc v této ceně se blbě auta shánějí. Můj tip: SC10 4x4 Short Course Truck FACTORY TEAM od firmy ASSOCIATED

akurat ze on chce komplet auto do 6000, sc10 samotny podvozok stal 9000 a podla mna uz u nas nie je dostupne. To uz radsej keby som peniaze neriesil, tak by som bral TLR SCTE-TEN 2.0 alebo zohnal niekde team durango alebo tekno. Ale to je mimo jeho moznosti. Okrem toho co som tu uz kdesi daval http://www.rcportal.sk/predam-tlr-scte-20-inz16925

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

15

Re: Jaky RTR SC truck do 6000kc?

Jojo máš pravdu, je to kit ... sorry!!

TLR 22 SCT 2.0 + TLR 22 4.0 2WD + LCRacing sand buggy 1:14 + LCRacing EMB-1 + TeamC 2WD buggy Jekkyl 1:10 + onroad Basher BSR BT-4 1/10 4WD 1:10 + LRP Blast TC rallye => bývalo Himoto Zenit MT model 2014 2,4GHz 1:10, SWORKZ S104 EK1, TeamC TS2 Team Edition 2WD 1:10 short, Serpent Cobra 1:8 Buggy, HSP Troian 1:16

16

Re: Jaky RTR SC truck do 6000kc?

Takže půjdu do BLITZe , ale až později smile momentálně jsem musel utopit peníze v jiných "hračkách ",  snad po prázdninách bude doma >:) Dík