1

Téma: Nové auto do 7000 Kč

Ahoj všem,

staré himoto již dosloužilo, a proto se začínám poohlížet po novém modelu. Představuji si nějakou desetinu truck/truggy, možná i short course. Uvedená cena je pouze za auto (baterky a nabíječku mám). Nejlépe, kdyby šly použít stávající baterky (2S 20C 5000 Mah). Střídavej motor by byl lepší, ale stejnosměrnýmu se taky nebránim. Beru i slušnou bazarovku. Předem díky za radu.

honzino04

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

2

Re: Nové auto do 7000 Kč

http://www.rcportal.sk/predam-tlr-scte-20-inz16925

tam mas 1/10 sct. v stave bude urcite dobrom, aj servo k tomu.

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

3

Re: Nové auto do 7000 Kč

motor si dokup s regulatorom, aspon budes mat novy a v zaruke. neviem ci mas ovladac.

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

4

Re: Nové auto do 7000 Kč

Dík za rychlou odpověď, ale toto nebude moje volba, protože když bazar, tak bych chtěl jít do osobního převzetí, abych viděl, jak to jezdí. A na Slovensko fakt nepojedu, ale díky smile .

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

5

Re: Nové auto do 7000 Kč

ja bejt tebou tak prihodim neco malo a vemu treba e-maxxe, brushless edice sezenes i kolem 9k a myslim ze je to slusny auto

Naposledy upravil: neilz (16. 07. 2015 17:41:14)

E-Revo Brushless Mamba Monster 2x 2S, Equilibrium 3.5
REVO 2.5R,  REVO 3.3, 
http://neilz.rajce.idnes.cz/

6

Re: Nové auto do 7000 Kč

Jo na maxxe jsem koukal. Co třeba tenhle?

http://www.rcbazar.cz/inzerce/e-maxx-7354/2/#main_image

Kdyby se mi s prodejcem podařilo dohodnout, že by ho prodal bez těch baterek a nabíječky, tak by mohl být tak za těch 8k.

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

7

Re: Nové auto do 7000 Kč

Ještě koukám na něco od HPI:

http://www.rcbazar.cz/inzerce/bullet-mt … ecky-8888/

http://www.rcbazar.cz/inzerce/bullet-st … main_image

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

8

Re: Nové auto do 7000 Kč

Teď jsem objevil opravdu moc pěkného maxxíka.

http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/TR … ss/648316/

Až je mi to skoro podezřelé za tu cenu....

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

9

Re: Nové auto do 7000 Kč

honzino04 napsal:

Dík za rychlou odpověď, ale toto nebude moje volba, protože když bazar, tak bych chtěl jít do osobního převzetí, abych viděl, jak to jezdí. A na Slovensko fakt nepojedu, ale díky smile .

majitel ma auta v perfektnom stave, lebo s nimi zavodi a stara sa o ne, nie je to ako kupit od nejakoho hracku a zistovat co je stym zle. Ale rozhodnutie je to tvoje, nemas zaco smile

tu mas test odolnosti emaxu, https://youtu.be/6CopA_l8nHs?t=5m43s  , neviem co od pouzivania toho auta cakas, ja ked toto vidim tak moje poziadavky to nesplnuje. informativne

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

10

Re: Nové auto do 7000 Kč

+ ak mi niekto da k autu zippy baterky, tak to ma hodnotu tak 100kc (ako ich nabijal, vybijal, skladoval, kolko s nimi jazdil, nic neviem). pouzita elektronika bez zaruky? tak 30% povodnej ceny. a za ten emax chce 15, nie 10, za ten prvy co si poslal   + to je to co som spominal, vezmem auto od zavodnika tak je tip top, nie tu od nejakeho vidlaka co to ani len na fotku nevie ocistit, predpokladam tym padom ze oleje v tlmicoch, tesnenia, oleje v difoch, vsetko bude asi tip top.

Naposledy upravil: eMDee (16. 07. 2015 20:46:13)

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

11

Re: Nové auto do 7000 Kč

Ok díky za rady. Zatím to vypadá na toho nového maxxe co jsem posílal jako posledního. Majiteli jsem už napsal a pojedu se na něj podívat wink

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

12

Re: Nové auto do 7000 Kč

Na toho maxxe jsem se taky díval, za tu cenu celkem podezdřelé, ale pokud by vše bylo v poho, tak bych neváhal smile

Traxxas Summit 1:10 2,4Ghz,
Traxxas E-maxx 1:10 2,4Ghz, Mamba Monster. Tatra 815 4x4 - pokus o expedice, stavba...
http://andryxd.rajce.idnes.cz/

13

Re: Nové auto do 7000 Kč

Ten maxx je opravdu velmi podezřelý radši jsem hledal něco jiného. Co říkáte na tenhle podvozek reva?

http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/Tr … vo/643498/

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

14

Re: Nové auto do 7000 Kč

bez motoru a vysilacky te to vyjde draho

E-Revo Brushless Mamba Monster 2x 2S, Equilibrium 3.5
REVO 2.5R,  REVO 3.3, 
http://neilz.rajce.idnes.cz/

15

Re: Nové auto do 7000 Kč

Cus, zvaz jeste Arrmu, za sedmicku se da koupit monster Granite BLS, coz je verze bez stridaku. Se stridakem stoji u nas pak 9 litru (BLX).. Psal si tedy, ze bys rad desetinu. Maxx samozrejme uz je osmina, tak nevim, jestli tedy nakonec chces vetsi model.. Novou osminu za sedum litru u nas uz samozrejme nesezenes, da se tedy koupit vynikajici buggy RTR set 1:8 se stridakem 4x4 z hobbykingu a jeste s rezervou, ale to zase asi neni pro kazdeho a navic uz jde o buggy.. Mimochodem to vyjety Revo bez motoru/ESC a RC setu bych nebral ani omylem. To je asi vtip..

Xray XB8 2016 - Hobbywing Xerun XR8 sct, Xerun 1900Kv G2, Hitec servo
Xray XB2 2016 - esc Hobbywing Xerun 120A, Trackstar 5,5T, Savox servo
Precirotate SB401 - esc Hobbywing Xerun 120A, Hobbywing 5,5T G3, Savox servo

16

Re: Nové auto do 7000 Kč

Ahoj, díky za radu. Jak je na tom Arrma celkově s kvalitou a dostupností ND? Jinak je mi skoro jedno jestli to bude desetina, nebo osmina. Doma mám oboje a zas takový rozdíl ve velikosti v tom nevidím.
honzino04

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

17

Re: Nové auto do 7000 Kč

Teď koukám na tu Arrmu cos mi poradil. Zjistil jsem vážný nedostatek. Ona totiž má pohon jenom na zadní a já bych chtěl 4x4. Ono je to v terénu přece jen lepší...

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

18

Re: Nové auto do 7000 Kč

ked vezmes 1/8 buggy a 1/8 truggy, rozdiel je dost velky, takisto pre vyuzitie v terene ma truggy tak 50% navrch. 1/8 buggy a napr 1/10 truck/truggy/monster/short course vyzeraju obe velkostne vcelku rovnako, akurat jedno je zkonstruovane ako auto, druhe ako hrkalky, takisto hmotnost a vykon navyse u 1/8 posluzia v terene lepsie. 

a suhlas s 4wd. ani realne terenaky sa nepredavaju ako 2wd len preto "aby s tym bola sranda" (rozumej -smykal si sa, zapadaval, a nikam sa nedostal eventuelne sa zabil big_smile )

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

19

Re: Nové auto do 7000 Kč

Jo, mas pravdu, je to dvojkolka.. Ale zase nove auto a verim, ze vydrzi dost a dost. Desetinu (nebo dokonce osminu) se stridakem a pohonem vsech kol za sedmicku proste nesezenes, jedine tedy zase nejake Himoto. Tudiz zbyva bud pridat nebo vzit jezdene auto. V tom pripade bych se dival po znackach ryze zavodnich, protoje nejaky ojety hobby model se bude jen sypat. Koukej po znackach jako Mugen Seki, Agama racing, Sworkz, Serpent, Proline, Team Associated, Team Durango a dalsi. Prime zastoupeni a podporu dilu tu pak ma napr. ta Agama, Serpent, co vim jiste, na zbytek jsem tolik nekoukal smile Dale doporucuji i stale Arrmu, jelikoz vlastnim a mam ji odzkousenou,  az na nejake mouchy jezdim a neopravuji a to dostavaji moje auta opravdu (v ramci tohoto fora) naprumerne zabrat, pac se pohybuji jen na draze..Rezim jizdy jen brzda, plyn, skok a spousta, spousta padu vcetne tech (jinak) likvidacnich typu padu na jedno kolo, na hranu do ramene a podobne.. smile
Brzy snad uvidim nazivo i nejakou tu osminu z Hobbykingu, o ktere jsem take presvedcen, ze jde o super kup a tam jsme cenove uplne nekde jinde.. smile

Xray XB8 2016 - Hobbywing Xerun XR8 sct, Xerun 1900Kv G2, Hitec servo
Xray XB2 2016 - esc Hobbywing Xerun 120A, Trackstar 5,5T, Savox servo
Precirotate SB401 - esc Hobbywing Xerun 120A, Hobbywing 5,5T G3, Savox servo

20

Re: Nové auto do 7000 Kč

Mexxx napsal:

Agama, Serpent, co vim jiste, na zbytek jsem tolik nekoukal smile

sworkz tu ma tusim distributora tiez, a to profimodel.  rchobbyracing predava aj diely na xray. samozrejme tieto znacky idu do penazi (kupou. inak clovek plati za kvalitu, odolnost atd), najlepsie fakt zohnat ojazdene, ja som to tak spravil uz aspon 3krat a nebolo sa na co stazovat. agamu mam sam a auto je to na dobre urovni, za dobru cenu. Kupovat nove, to je draha vec. pokial sa nerozhodnes pre nieco taketo: http://www.lestrmodels.cz/rc-auta/elekt … tr-1-8-ep/    nic tomu nechyba, akurat teda cenou je to nad tvoje moznosti. Na druhej strane kamarat daval dokopy svojho xraya 3-4 mesiace a isto nelutuje ze posetril, kedze za rok na udrzbu a diely - a to jazdime tvrdo - minul asi 10e aj to len na vymenu tesneni a pod. Ja vzdy radim ludom, pokial to nie je ich prve auto, posetrit, pockat a ist do niecoho lepsieho. Pokial teda nemaju vreckove 50e na pol roka a tym padom to asi nema zmysel..

co sa aut z HK tyka, na nenarocnu jazdu su vpohode, videl som to uz trikrat na trati, ale v nitro verzii, s Alpha motorom, borec ktory s tym jazdi s tym neskace skoky. klasicky to potrebuje ine oleje do tlmicov, idealne nove tlmice, tie origo su slabe, lepsie servo na zatacanie. diely su lacne, ale take su aj kvalitou. celna zrazka s xrayom vyzerala hodne vtipne a vpodstate ukazala cenovy rozdiel. pokial clovek nepotrebuje 100%ne auto, tak asi pohoda, bude castejsie menit diely, cakat na ne kym dojdu zo zahranicia, nosit ich so sebou, pripadne nakoniec menit original diely za pasujuce diely inych znaciek ktore toho vydrzia viac. Bavime sa o porovnani s profi autami, alebo tym serpentom co som poslal hore. V p0orovnani s beznymi autami to moze byt odolnostou zrovnatelne, za menej penazi.

Naposledy upravil: eMDee (18. 07. 2015 16:46:02)

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

21

Re: Nové auto do 7000 Kč

Ty máš taky pravdu smile. Budu muset přihodit, ale když to vydrží.... Já zas tolik autům zabrat nedávám, protože to himoto jsem měl asi 4 roky a jediný co jsem měnil byl motor, pastorek a převodový kolo big_smile. Ve čtvrtek jsem s ním vyjel na dráhu a doslova se to rozsypalo big_smile. Polovina závitů vymletejch, kolo jsem našel někde až v lese... Každopádně co říkáte na tohle:

http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/Lo … -8/641816/

Chlápek píše, že s ním závodil, tak by to nemuselo být tak hrozný.

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

22

Re: Nové auto do 7000 Kč

ja by som ho kontaktoval a pozrel si to nove prevodove kolo a hrusku v zadnom diffe smile takisto by som si zistil, ci je na tom aute zadna skrina diferaku z losi 3.0 a ci ma tento diel supnuty v tom LOSA4454 (losi 8ight 2.0 mavali problemy so zadnymi difmi, hentie diely su nevyhnutne. neviem ci to je losi 1.0 alebo losi 2.0 henta vec. vyzera ze ta prva verzia tieto problemy nemala) . a podla toho by som sa bavil o cene. to kombo co v tom je, nie je ziadny uzas, neviem ci s tym majitel skutocne niekedy bol na zavode, kazdopadne by som si to chcel odskusat, 5 minut tomu riadne nakladat nonstop a sledovat teplotu elektroniky. takisto, 10tku by som mu za to nedal, kombo moze o mesiac dosluzit, baterka je z blbeho hobbywingu a gumy su vydrate (ak sa chces vydesit tak si zisti kolko stoja komplet kola na truggynu). neviem ci to ma original konverziu, ak nie tak je to dalsie minus.

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

23

Re: Nové auto do 7000 Kč

Ok děkuju. Zeptám se ho a omrknu to smile

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

24

Re: Nové auto do 7000 Kč

to eMDee: jen jeste k tem autum z Hobbykingu, ja osobne dam hodne na testy Aussie RC Playground, kde ten clovek dava testovanym modelum opravdu zabrat, velke skoky a take velke pady, test maximalky, draha, ruzne baterie a takto to podrobuje testum i nekolik dni, pote na zaver i vse sumarizuje, pise i kolikrat konkretni typy na upgrade atd. Mnohe modely v jeho rukou vubec testy nedokoncily, napr. Offna (ktera se snad ani u nas neprodava) ve verzi buggy i monster a jine.
Testoval prave i osminy z HK a napr tento model Basher SaberTooth 1/8 hodnoti jako top za ty penize a vysoce jej doporucuje. Behem testu odesla jen tyc uchycujici rameno, nahrada za par kacek.
A cenove jsme na v pripade RTR setu u buggy pod 5 tisici, u truggy na 6 tisicich, ale chybi RC souprava, ta se da sehnat za cca 55 ecek smile
V akci jsem to jeste litat nevidel, ale fakt tem testum verim, proto jsem to uz i nekolikrat zminoval, jinak souhlasim.

to Honzino
: konecne si nasel neco rozumneho, LOSI by urcite nebyla spatna volba, overeny model, vypada to, ze ma i dost dilu nahradnich, navic baterky (samozrejme stav s otaznikem, ale snad budou jezditelne).. navic i RC souprava firmy Spectrum, v rukou profika to nemuselo ani moc trpet. Klidne bych do toho sel, pokud by po kontrole bylo vse OK.. wink

Naposledy upravil: Mexxx (18. 07. 2015 17:26:35)

Xray XB8 2016 - Hobbywing Xerun XR8 sct, Xerun 1900Kv G2, Hitec servo
Xray XB2 2016 - esc Hobbywing Xerun 120A, Trackstar 5,5T, Savox servo
Precirotate SB401 - esc Hobbywing Xerun 120A, Hobbywing 5,5T G3, Savox servo

25

Re: Nové auto do 7000 Kč

ono je to podla mna model ktory uz raz predany bol, ale nie som si isty. pan tusim vtedy predaval dve zavodne truggyny a toto bola ta horsia (menej tuningu, slabsie kombo, menej dielov). takze treba to dobre omrknut, co s tym druhy majitel robil smile

Mexxx , poznam tie testy smile a rad mam tiez UltimateRCnetwork , ked robi testy odolnosti v ramci niektorych recenzii.

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl