26

Re: Nové auto do 7000 Kč

Hmmm tak losina je už prej prodaná... hmm sad

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

27

Re: Nové auto do 7000 Kč

Ale alepson uz vis, po cem koukat smile
Ohledne kol na TRUGGY,   jsou sice drazsi, ale take se mene sjizdeji, nez kola u buggy. Ja stockove u serpenta sjel po dvou, trech jizdach, tedy mozna vydrzela 3 hodiny?:) Nyni nova za cca 700 za vsechny 4, ale to mam opravdu to nejlevnejsi, co se dalo sehnat, medium smes a jsem moooc zvedavej, jak dlouho mi vydrzi. Kdyz srovnam s truggy, tak tam ten vzorek velice dobre drzi, stejne tak i kamaradovi, co jezdi(l) Revo. Jsou sice drazsi, ale ve vysledku vyjdou levneji.. Konecne na tomto se shoduje i dost lidi ze zahranicich for.. Ten cenovy rozdil je relativni, ale ten prvotni nakup o dost vice boli, dobra vyjdou klidne na 2 500 + za vsechna 4 kola.. To uz neni o tolik mene, nez kolik vyjde obout nasi Hondu Civic big_smile

PS: bracha kupoval jeteho Serpenta (buggy) a krome sjetych kol nemusel doted nic resit, nic menit, vse funkcni, nic neodeslo, i to servo je stale puvodni smile

Naposledy upravil: Mexxx (19. 07. 2015 11:37:12)

Xray XB8 2016 - Hobbywing Xerun XR8 sct, Xerun 1900Kv G2, Hitec servo
Xray XB2 2016 - esc Hobbywing Xerun 120A, Trackstar 5,5T, Savox servo
Precirotate SB401 - esc Hobbywing Xerun 120A, Hobbywing 5,5T G3, Savox servo

28

Re: Nové auto do 7000 Kč

Vyskusaj pro circuit marathon mediumky, alebo iny robustny vzor od nich. Stoja sice 1050, ale po pol dni intenzivnom na trati vyzeraju na 85% . Tie lacne procircuity stoja za prd, su sice lahke ale rychlo sa vyderu, disky im praskaju (teraz sa pedavaju po 700-800). Rchobbyracing predava LRPcka, lacne a dobre, ale nevydrzia tolko co marathony. A kamos jazdi klasicke badlands na buggy,su vpohode, minimalne na trening a vydrzia hooodne dlho.

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

29

Re: Nové auto do 7000 Kč

Tak se na bazaru objevil další závodní podvozek.

http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/Te … -8/648918/

Co vy na to??

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

30

Re: Nové auto do 7000 Kč

ze bez motoru je to porad naprd

E-Revo Brushless Mamba Monster 2x 2S, Equilibrium 3.5
REVO 2.5R,  REVO 3.3, 
http://neilz.rajce.idnes.cz/

31

Re: Nové auto do 7000 Kč

Nemyslím si. Koukám na Mambu a to je za nějakejch 5k. Celkově jsem tedy na deseti a to to minulé auto, co bylo prodané stálo taky deset a to mělo horší combo

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

32

Re: Nové auto do 7000 Kč

http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/Te … 2E/646930/

Co tak toto. Poriadne dielov k tomu(to su tisice a tisice usetrene), majitel s tym zavodi, mohlo by byt v dobrom stave, buggy ta bude stat menej na prevadzke ako truggy a motor mozes brat vlastny(coz je vyhoda-novy, v zaruke, aj ked nwm kde si nasiel mambu za 5ku teda). A je to 8.2 , nie stara 8micka.

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

33

Re: Nové auto do 7000 Kč

To nevypadá vůbec špatně. Určitě mu napíšu.
Zatím díky smile

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

34

Re: Nové auto do 7000 Kč

Jaké bys mi dyžtak doporučil combo? Do desítky vč. auta to asi nebude co...

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

35

Re: Nové auto do 7000 Kč

no to urcite nie big_smile
mamba co vidim stoji nad 7000kc vsade. jej lacnejsia aleternativa je za 5600, Sidewinder 8TH ESC + 1515B , maju to na rchobbyracing.cz , ci to je dostupne neviem a ako to jazdi, to netusim tiez. necakam od toho ziadny zazrak (ani mamba normalna podla mna zazrak nie je)

Ja mam v aute
Team Orion R8 S 130A + Nosram fatboy 2200kv motor. Team orion tu asi nekupis, najblizsie zo slovenska za 146e - coz nie je zrovna najlacnejsie. (rcsvet.sk). U nas  je ale jeho "brat" skyrc 120A, resp hobbywing SC120A, treba len pohladat kde to maju. Vsetko to su reglere na 4s lipolku a vykonovo BOHATE stacia na 1/8 buggy. Cena okolo 3200-3300

Dalsia moznost je skyrc toro 150A  , resp hobbywing xerun 150A   , vpodstate zbytocny vykon oproti tym predoslym spominanym, vacsia hmotnost a rozmer, ale zvladaju az 6s baterku. skyrc vyzera byt momentalne v CR akosi vypredane kade sa divam, viem ze rchobbyracing to uz mal na ceste do skladu. Oba to su vpodstate rovnake reglery, skyrc treba programovat cez dodatocne prislusenstvo, hobbywing sa naprogramuje tlacitkom. Samozrejme programovanie nie je nevyhnutne, je to len take plus, jazdi to aj samo z krabice. zaujimave je ze stoja rovnako ako tie menej vykonne verzie co uvadzam vyssie. Ale ako vravim, vykon je to nadbytocny, pokial nepotrebujes pouzivat baterky s vyssim napatim ako 4s.

Vyvaruj sa hlavne LRP ix8 resp. Nosram Falcon


Motor k tomu?
Graupner gm race ultra - nie. 
Team orion robi velmi pekne motory, ale cena 165e (slovensko, rcsvet.sk, cena aj s postou, ako aj pri reglery co som spominal).
http://www.rcsvet.sk/product/sk/Vortex- … 0KV-690-4P
Nosram fatboy/LRP dynamic8  - dve znacky, ten isty motor, ja ho mam, spokojnost, ale cena sla hore, za 3300kc je to hodne.
Tieto motory som pocul pochvalu (aj ked odpredajcu) a ked je malo penazi, tak preco to neskusit - na profimodel.cz si daj vyhladat "blaze" ..ak ich este maju.
Posledna moznost co ja vidim je toto, ak je to este aktualna cenova ponuka:
http://www.profimodel.cz/cz-detail-4994 … 000kv.html
alebo toto, http://www.profimodel.cz/cz-detail-5143 … 600kv.html   k tomu by si ale uz potreboval nie 4s, ale urcite 5s baterku (a tam mozes narazit na rozpor s predpismy pre zavody, ak by si niekedy chcel zavodit)


samozrejme cez ebay z ciny za 30 dni bez zaruky s moznostou platenia dane a podobone zozenies veci MOZNO lacnejsie, resp zozenies asi aj kadejake cinske srance co sa u nas nedaju kupit. To iste plati pre milovany hobbyking.com , kde isto vyhrabes nejaky turnigy motor alebo podobny odpad za lacno. Tomu sa ja nevenujem takze nemam prehlad.

divaj sa po 1900-2200kv na 4s, keby si chcel nizsie kvecko, tak 5s baterky. Motory ktore su 2400,2650kv a spol nie su vhodne.

Naposledy upravil: eMDee (20. 07. 2015 20:52:02)

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

36

Re: Nové auto do 7000 Kč

Dík za radu. Já tomu moc nerozumim, ted aspoň vim co vybírat. Ta mamba o které si mluvil to byla přesně ta co jsem našel, ale jak říkáš asi nic moc. K hobbykingu, někdo na to asi jezdí, ale podle mě je to trošku loterie-buď ti to bude fungovat, nebo to bude úplně na prd. Závody jezdit nebudu, 4S bude stačit 6S bych tam nedal i z důvodu, protože všechny díly by asi dost trpěly.
Myslíš něco takového?

Motor: http://www.profimodel.cz/cz-detail-4666 … motor.html
Regl: http://www.profimodel.cz/cz-detail-5271 … lator.html

Akorát ten regl je pro desetiny a umí jen 3S, ale myslím, že je to ten co si psal.

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

37

Re: Nové auto do 7000 Kč

ja by som ten motor asi skusil, ak tu niekto nema negativnu skusenost. regler nie
toto je moj: http://www.rcsvet.sk/product/sk/BL-Regu … -130A-2-4S
toto je ten lacnejsi kolega: http://www.ebay.com/itm/SKYRC-TORO-SC12 … 1e96705d2e

aby si vedel jak to vyzera, chcelo by to najst v CR.

ale este furt by som sa opytal na ten 2000kv nosram za 1800, to bola zlava, ci to este plati. ako motor na 4s.

a co sa 6s tyka, resp 5s, jedna vec je mamba monster a 6s, to ako vravis ty, vcelku zahul pre auto. druha vec je ako som ti hore poslal, 1600kv motor a 5sko. vykonovo sa dostanes zase niekde na vymyslim beznych ako keby 2200kv, tj nic co by autu vadilo. Takze to by som si overil tiez a zamyslel sa nad tym.

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

38

Re: Nové auto do 7000 Kč

Ahojda, eMDee, dekuji za tip na kola, urcite casem vyzkousim, jak ty stavajici sjedu!:) Jinak koupit model bez motoru/reglu je naopak velmi dobry napad, jelikoz kdyz kupujes v CR, tak ses alespon nejak kryty zarukou. U jezdeneho taky muze za tyden neco odejit a co pak, ze..
Jak uz psal eMDee, 4S narosto dostacujici, 6s nema opodstatneni, na tech drahach se stejne ten vykon neda vyuzit a honit to nekde po polni ceste/parkovisti stovkou, to moc velky smysl nedava. Akorat auto odejde, pac to samozrejme nemuze vydrzet.. smile
5S snad pro hobby jezdeni u nizsich "kvecka" ano , ale ja napr. mam 1650KV a jezdim jen to 4S a nemam pocit nejakeho stradani , ale taky nejsem profik. Tudiz mozna to je opravdu slabota.. Zatim mi to ale staci:)  Co se tyce tech komb, zkus jeste mrknout na hobbyking, tam by to mohlo byt za podstatne nizsi peniz a vesel by ses do 10 tisic. Kamarad s tim jezdi bezne na buggyne a nestezuje si. Musis se hlavne rozhodnout, co chces. Prvne jestli buggy nebo truggy. Potom jestli jete auticko a cekat, az se neco do tech 10-ti tisic objevi a bude to vcetne podvozku, elektroniky, RC setu, coz uzrcite mozne je, nebo si koupit "jen" podvozek (v tomto pripade se servem) a doplnit to o kombo. Nebo pripadne pujdes cestou nakupu pres Hobbyking a vezmes novy RTR set se vsim a ses na 5-ti tisicich.. Ale Cina a horor v pripade reklamace, i kdyz v te Cine to stejne vsichni vyrabi. No a potom tu je jeste varianta, ze by ses rozhodnul podivat pres tech 10 tisic korun, nejak se s tim psychicky smiril a pak za uvahu stoji i ten RTR od Serpentu (Serpent Cobra Buggy BE 2.0, 12 990kc).. Cenove asi nejdostupnejsi osminova buggy, kdyz pominu Himoto smile
PS: nevim, odkud presne ses, ale doporucuji take navstivit nejake zavody, stoji za to.. Info z prvni ruky

Naposledy upravil: Mexxx (22. 07. 2015 12:47:02)

Xray XB8 2016 - Hobbywing Xerun XR8 sct, Xerun 1900Kv G2, Hitec servo
Xray XB2 2016 - esc Hobbywing Xerun 120A, Trackstar 5,5T, Savox servo
Precirotate SB401 - esc Hobbywing Xerun 120A, Hobbywing 5,5T G3, Savox servo

39

Re: Nové auto do 7000 Kč

KV vpodstate vyberas podla trate. cim rychlejsia trat, tym vyssie kv bude lepsie, pretoze nejaky 1600kv motor nedonutis ist 65kmh po rovinkach a zaroven cakat od neho, ze bude zvladat akceleraciu na tak tazkom prevode bez prehrievania. Vyhovovat mu bude vymyslim zprevodovanie na 52kmh, ale konkurencia odfrci.

1600 je dost malo, pokial to nie je truggy motor v buggyne, ale ked sa ti jazdi dobre, tak sa ti jazdi dobre smile zavisi aj od trate ako vravim, ja som 1800kv nezladil "" s mojou tratou a presiel som na 2200 a je po probleme. nizsie teploty, vyssia rychlost, lepsie zrychlenie.

vseobecne sa da povedat orientacne 1200-1400kv - 6s   1500-1700 - 5s 1800-2200kv 4s    vyssie KV je uz moc.
Ked sa pozries na moj motor, ma vraj 2370W vykonu. Ked sa pozries na ten nosram 1600kv, ten ma 1750W. Preto supnes tento motor na 5s, vykon ti stupne a priblizis sa k 2200ke a zase je to velmi podobne. Tak podobne keby si dal 1400kv na 6s.

Vyhodou vyssieho napatia mozu byt napr nizsie prudy ktore si zostava pyta. Ja to tu spominam ale hlavne len z toho dovodu, ze vidim ten 1600kv motor za 1800kc, tak ze by som sa reku opytal, ci je to aktualna ponuka, kedze je to celkom moznost usetrit.Tak nech honzino04 vie, ze je aj takato moznost pohonu, ktora autu nicim neuskodi.

a urcite by som kupil elektroniku od nas, reklamoval som uz asi 5 regulatorov, nepotrebujem si to zbytocne komplikovat. U nas to posles na reklamacku, ak to nestihnu za 30 dni, vypytas si peniaze a smitec.

Co sa tyka toho serpentu, je to asi najlepsie auto s naj elektronikou za naj cenu, z tychto KOMPLETNYCH setov. Urcite dobra volba. Na druhej strane vyhoda toho ked vezmes nieco jazdene, ako to Associated, moze byt napr to mnozstvo dielov k tomu. Vo vysledku budes na cene serpentu, ale budes mat tie diely. Coz ja hodnotim kladne. Keby si sa chcel rozhodnut pre serpent, znamena to ze diely pre teba dolezite nie su a potom zase sa mozes pozriet napr na takuto bazarovu ponuku: http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/Xr … 14/644940/   .. kupis par dielov nech z toho spravis elektrokonverziu a za cca tie prachy mas xray, a ako vravel kolega hore, xray uz nie je cina, ale made in slovakia smile

Naposledy upravil: eMDee (22. 07. 2015 14:12:30)

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

40

Re: Nové auto do 7000 Kč

Jestli to bude buggy/truggy je skoro jedno. Stejně s tím většinou budu jezdit na asfaltu (táta má onroad) maximálně nějaká ta dráha ( nás nejbližší na Hrádku-jsem z Pardubic). Když jsem už u toho bydliště... Ono totiž celkově v našem kraji je Rc celkem mrtvé, zatímco na Moravě maj dráhu a klub v každý druhý dědině, tak my tu máme úplný prd. Viz seznam Rc dráh.

Regl v ČR určitě. Tyhle věcičky asi moc spolehlivý nejsou co? smile V hobbykingu se mi to moc kupovat nechce-těžko bych to reklamoval. O nějaký obrovský výkon mi nejde, jsem naprosto hobby jezdec a stačí mi i 40 km/h, ale to je asi o zvyku. Každopádně jestli to nějak dopadne, tak prvních pár jízd bude zajímavých-přechod z brushed himota.

Jinak ta buggy od Tem Associated, co mi poslal eMDee se mi líbí a pudu do ní, ale toho chlápka se mi zatím nepodařilo zkontaktovat. Předevčírem jsem mu psal SMS, potom mail a telefon jenom zvoní, ale nic. No zkusím to ještě pár dní...
Napíšu, jak se to vyvine.

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

41

Re: Nové auto do 7000 Kč

Ještě ten první Nosram fatboy cos psal (2000kv) by šel i na 4s ne?

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

42

Re: Nové auto do 7000 Kč

Ještě se zeptám. Te regl od SkyRC jsem v ČR nenašel sad. Mohl bys mi prosím doporučit nějakej jinej? Díky

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

43

Re: Nové auto do 7000 Kč

napis do rchobbyracing ohladom tej 150A verzie. stoja rovnako stejne, tak to bude jedno..hlavne nech nejaky mas.

2000kv by siel na 4s hej.

inak ja majitela poznam, ale iba z jedneho predaja auta, mne prisiel seriozny, neviem preco takto nereaguje, snad to uz nepredal.

vsetky reglere maju pripady ze zlyhali, u niektorych to je menej, u niektorych to je akosi casto. Urcite by som to bral jedine u nas, za to riziko to nestoji. prave ten skyrc by mal byt jeden z tych spolahlivejsich.

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

44

Re: Nové auto do 7000 Kč

Tak jestli reagoval seriozně, tak by alespoň řekl, že už to prodal. Spíš si myslím že je někde mimo, ale kdo by si sebo nebral telefon. Každopádně můžu jen spekulovat... Uvidíme

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

45

Re: Nové auto do 7000 Kč

Ahoj,

ještě jsem se koukal po nějakejch reglech a našel jsem tohle:

http://www.profimodel.cz/cz-detail-2408 … karta.html

Zaujal mě nejvíc, ale asi to bude šunt co? Mimichodem, chlapík s Assem se mi stále neozval... Dávám mu čas do pondělí, potom hledám něco dalšího

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

46

Re: Nové auto do 7000 Kč

Tak jsem se nakonec rozhodl pro desetinu, protože k ní mám doma baterky a navíc bude prostě i levnější. Našel jsem tohle: http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/Xr … 15/649821/

Psal jsem mu a nabízí k tomu i regl s prodramovací kartou (Sky rc toro ts120) a motor (skyrc 6,5 závitu). Je to verze 2015 takže v záruce. Ten regl bych i vzal ale motor bych asi koupil jiný. Nebo si mám radši koupi regl i motor zvlášť?

Vím, je to se mnou těžký smile ,aspoň se nenudíte.
Děkuji

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

47

Re: Nové auto do 7000 Kč

na tie foxy som videl raz nejake zmiesane recenzie, tazko povedat, skusenost s tym nemam.

"Psal jsem mu a nabízí k tomu i regl s prodramovací kartou (Sky rc toro ts120) a motor (skyrc 6,5 závitu). Je to verze 2015 takže v záruce."

auto je 2015,  ci elektronika? ak je elektro v zaruke tak to zober. ak nie je, tak zalezi od ceny ktoru pyta.

A si si isty ze mas SADDLE PACK baterky doma?

mimochodom,
http://www.rcportal.sk/galeria/zobraz_f … 45297#foto
http://www.rcportal.sk/galeria/zobraz_f … 44963#foto
1/10 vs 1/8

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

48

Re: Nové auto do 7000 Kč

Máš pravdu saddle pack nemám. Já myslel, že to je na klasickou baterku, ale že se to dá na saddle pack přestavět. Co jsem kokal po netu, tak tam klasická baterka fakt dát nejde. Takže to stále vypadá na osminu od Assa, tedy pokud se mi ten maník ozve. Jo a zkusím ten regl od Foxy. Dyžtak ho budu reklamovat big_smile .

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

49

Re: Nové auto do 7000 Kč

Tak jsem objevil ještě agamu ze Slovenska.

http://www.rcportal.sk/agama-evo-8e-18- … o-inz17670

eMDee, vidím že ji máš v podpisu, tak co ty na to z vlastní zkušenosti?

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

50

Re: Nové auto do 7000 Kč

Napsal jsem mu. Ptal jsem se co je tam za mambu a jestli je na ní záruka.

Odpověď: je tam kombo mamba monster (este ta starsia verzia), uz bez zaruky

Poslal i nějaké ne moc kvalitní foto,ale i z toho je vidět, jak je auto zaprášené a celkově takové jako kdyby prostě dojezdil, hodil to do skříně a příště šel jezdit zas. Takže zase nic... To by člověk nevěřil, jak to bude složitý.

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile