1

Téma: RC Tank

Zdravim,

vopred sa ospravedlnujem, ze idem s tankom medzi auta. big_smile Snazim sa najst zive forum, ktore sa venuje rc hrackam. Vlastnim tank Torro t34/85 https://www.torro-shop.de/rc-militaerfa … tle-system. Syn na nom vcera "odpalil" jeden z dvoch hlavnych motorov. Napisal som rovno vyrobcovi so ziadostou o specifikaciu motorceka, pripadne zaslanie nahradneho. Odpoved bola, ze motorcek vedia poslat za cenu 9,90 EUR, ale postovne dalsich 20 EUR /som vo Finsku/. Myslim si, ze je to neumerne drahe, a neverim, ze by som rovnaky nevedel kupit vo Finsku, bez nezmyselneho predrazenia o dopravu z Nemecka. Chyba mi vsak jeho technicka specifikacia, vratane prevodoveho kolieska.

Chcem vas teda poprosit o pomoc pri identifikacii motora, ktory som vsade nasiel definovany len ako "2x280 Super Motoren". Nic blizsie som nenasiel. Neviem ako zistit otacky. Rovnako neviem, ci prevedove kolieska sa vsetky "rovnake" len sa lisia poctom zubov. atd atd. No amater.

Pomohlo by ak niekto vie navrhnut, cim by som nahradil oba stavajuce "2x280 Super Motoren".

Za rady vopred dakujem.

Naposledy upravil: mukipuki (18. 08. 2015 20:29:52)