76

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

Zdarec, mi bude za chvíli 23 a začal jsem s tím už jako malý kluk kdy jsem si hrál s LEGO technics a stavěl jsem nejrůznější modely aut i neaut big_smile Jak mi bylo cca 12 let, tak jsem si za těžce vydělané peníze koupil první, už tak trochu model (lepší hračka) byl to model značky NIKKO evolution 1:14, který jsem si nadále sám upravoval. Pak jsem se sice na nějaký čas od tohoto koníčku odmlčel a jak jsem objevil toto forum, tak mě to zas chytlo. Nakonec jsem si pořídil plnohodnotného summita a zároveň kvůli tomu, abych si trochu vykompenzoval to, že jsem nešel na autotronika, ale na IT. Teď si klidně můžu rozebrat auto, kouknout se na všechno co jak funguje. Protože kdybych to udělal na 1:1, tak už to nesložím big_smile

Traxxas Summit 1/8, Turnigy TrackStar 150A, Brushless Inrunner 2200kV, 2x 2S ZIPPY 30C 6000mAh
Losi TEN-SCTE 1/10, Losi MSC-MCPRO,

77

Zdarec.
Je mi 39 a právě začínám. Jak říká má drahá polovička chlap když si hraje tak nezlobí. A hlavně blbnem s mým 8 letým klukem.

Kdyby měl někdo zájem zajít na pivko v Praze a trošku mě zasvětit,poradit a tak prosím SZ.

78

36 let. Modelarim od mala. Pred 7 lety jsem zacal s auty, pak jsem je odlozil na vedlejsi kolej, presel na offshore, heli. Letadla delam stabilne, jezdim jeste moto (ne model :-) ) takze je toho dost. S ohledem na 2 kluky 4 a 6 let jsem ostatni modelarske smery velmi utlumil a navracim se k autum, ktere hodlame provozovat spolecne, vyhradne rekreacne. Z okoli se mi nikdo nesmeje, protoze za tu dobu co modelarim vsichni maji predstavu o vynalozenych financich, tak je smich prechazi. V nasem klubu je vyhradne zastoupen vek 40 let a vyse.