51

Re: OPRAVA Mamba Monster

Hoj, bylo by mozno zaslat cislo nebo nejaky kontakt na Pavla Knotka nebo podobneho machra pres regly? Hradcovice jsou pro me ideal, mam to po ceste :-)

Dik moc

HPI WR8 Flux - Upgrade 5/2014 - Mamba Monster 2 ESC + NC1512-2650kV motor + chladič/ventilátor, ALUMINUM THREADED SHOCK SET (67-87mm), Futaba 4PLS + R2104GF + R304SB
HPI Bullet ST 3.0, Nabíječka+Zdroj - Raytronic C60, Power X-80

52

Re: OPRAVA Mamba Monster

Číslo na Pavla Knotka 776215231

E-REVO XERUN 150A  2250 kv  Dx3.0

Bylo: ECX Ruckus 2WD 3250kv

53

Re: OPRAVA Mamba Monster

Hola,jak Ti to dopadlo stim reglem?

E-REVO XERUN 150A  2250 kv  Dx3.0

Bylo: ECX Ruckus 2WD 3250kv

54

Re: OPRAVA Mamba Monster

tak dneska mi taky umřela mamba jel jsem chtěl jsem zatočit a konec od ty doby se nezapne ani když spojim kable zapinače na
pevno
http://img19.rajce.idnes.cz/d1902/11/11780/11780124_a44e15f4a511c6ac639848e25b641b06/images/IMG_20151101_134746.jpg?ver=0

Naposledy upravil: michyy02 (01. 11. 2015 13:51:27)

HPI blitz Novak Havoc pro SC balistic 6.5z,Team Losi 8ight Truggy Argus a5 3.5cc
Sanwa MT4 FHSS4

55

Re: OPRAVA Mamba Monster

smutne.. aka je stara?

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

56

Re: OPRAVA Mamba Monster

je to ta puvodni mamba cca 3roky jezdila u kabelu fazí asi bouchnul odpor viz foto řešim prodat motor a pořidit spalovaka dinamite na n91

HPI blitz Novak Havoc pro SC balistic 6.5z,Team Losi 8ight Truggy Argus a5 3.5cc
Sanwa MT4 FHSS4

57

Re: OPRAVA Mamba Monster

tak jsme ji opravily nakonec jenom jeden odpor 4.7ohmu zase leti

HPI blitz Novak Havoc pro SC balistic 6.5z,Team Losi 8ight Truggy Argus a5 3.5cc
Sanwa MT4 FHSS4

58

Re: OPRAVA Mamba Monster

Nazdar lidi.Tak jsem se musel regystrovat pač je po mě sháňka. :-)
Ohledně mrknutí na mambu.Jsem to já Pavel Knotek.
Jinak pokud by někdo měl shořelí či nefunkční jakýkoliv regl, mám oň zájem. :-)

59

Re: OPRAVA Mamba Monster

Čau , tak nám to všem řekni : OPRAVUJEŠ či NEOPRAVUJEŠ regly ?  big_smile
Ještě jinak : OPRAVÍŠ či NEOPRAVÍŠ nám ty regulátory ?  big_smile wink

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

60

Re: OPRAVA Mamba Monster

Čaute.Tak první pokus je ho spravit smile tak že asi jo.První jsem začal spravovat letecké stím že někdo to přece dává dohromady tak proč by to nešlo opravit.Pak jsem zkusil opravovat autové a už v tom lítám přez 3 roky.
Není problém se naň mrknout a zjistit co a jak.Pro mě má cenu i shořelí smile
TAK ŽE VÁM JE OPRAVÍM POKUD TO PUJDE.:)
Teď jsem spravoval 3 kusi do Prahy a teď mám dva na stole,ale už žijou.Čekám na součástky.
Co stím máš?

Naposledy upravil: knotekpp (04. 03. 2016 23:38:12)

61

Re: OPRAVA Mamba Monster

Mamba Monser (ta první)  Asi přepólování hmm

A mám tu dva mrtvý Carsony , pro mě k ničemu

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

62

Re: OPRAVA Mamba Monster

Pokud ti to odejde takhle, tak už stím raději nic dál nezkoušej pokud nemáš zdroj z omezením produ, abys to nezničil víc.
Buď v něm odešli i výkonové fety (což si nemyslím) tak  na 100% odešli kondíky a určitě ochranný transil, to je lepší varianta.Ale může toho tam byt víc,fet ve spínaném zdroji a ten sebou obvykle zebere řídící obvod co ho řídí + pojistka a transil na 5V.Musel bych to proměřit a říct co a jak.Není problém mi to poslat i z těma dalšíma.Akorád nevým zda mám dát adresu sem veřejně.Aby mi zničeho nic nezačali všichni posílat regly big_smile

63

Re: OPRAVA Mamba Monster

Tak já ti ho pošlu a uvidíš + ty dva jako dárek , které se ke mně dostali už v nefunkčním stavu.
Adresu sem můžeš dát , tady jsou samí slušní lidé , každý se s tebou nejdřív domluví , ale jestli nechceš pošli SZ.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

64

Re: OPRAVA Mamba Monster

V poho.Na mě adresa je
Pavel Knotek
Hradčovice 28
68733

A tel je 776215231
Jinak nejprv jsem myslel že se o mě píše na rcmania tak jsem se nejprv tam registroval a napsal to samé jako sem že jsem tedy tady a jsem schopen se na takové věci mrknout a opravit to pokud to pude ať mě lidi už složitě nehledaj.
A oni to smazali a vyhodili že chci na tom vydělávat. big_smile ale já to fakt kvuli penězům nedělám.Jen mě to bavý a mám možnost součástek bez pošty pač stále něco obědnáváme do práce.Tak proč to nevyužít a spravit  některým lidem věci?Když se knim dostanu?Nehodlám na tom vydělávat i když asi budu trnem v oku servisům když spravím regly a nabíječky a oni za to chtějí nekřesťanské peníze a já jen za součástky popřípadě poštu co to posílám, a kdo mi co dá víc tak nemusí a když daj, jsem za to rád

65

Re: OPRAVA Mamba Monster

Neboj , tady tě nikdo nesmaže , tady tě chceme a navíc jsme liberální fórum i když v majetku RC shopu (liberálně smýšlejícího). big_smile   Já ti rozumim , taky pořád klukům opravuju auta "zadarmo"  lol

Je tu nová možnost oprav regulátorů , po předběžné domluvě s "knotekpp"

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

66

Re: OPRAVA Mamba Monster

Jojo, já zas elektroniku do místní ho modelářského klubu.Děcka se učí lítat a občas zajučí do země z plným plinem a odejde regl.Tak co jde spravit tak spravým a aspoň nemusí kupovat nový.I nabíječky občas zničí jak to přepólují.Dokonce jsem už spravoval jednomu modeláři elektroniku do malého soustruho.Nabídli mu novou desku za 2000,- ,no děs.Tu sem mu nakonec spravil a on mi za to zase přelaminoval kryt motoru na letadlo big_smile
Tak že jsme byly oba spokojeni.

67

Re: OPRAVA Mamba Monster

Já mužů potvrdit,pračka zatím taky ještě pere díky Knotakovi big_smile

E-REVO XERUN 150A  2250 kv  Dx3.0

Bylo: ECX Ruckus 2WD 3250kv

68

Re: OPRAVA Mamba Monster

Ale nazdáááár.To jsem rád že šlape.No zkoušet se má všechno opravovat, né?Né to hned vyhodit. lol

69

Re: OPRAVA Mamba Monster

To je dobré vědět a do serv děláš také? smile

Rc souprava: Hitec Lynx 4s firmware 1.04 + Proton 4

http://kofic.rajce.idnes.cz        http://www.youtube.com/user/k0f1k      https://www.instagram.com/vojtechkofron

70

Re: OPRAVA Mamba Monster

Něco jsem už spravoval.Pokud odejdou výkoňáčky či řídící obvod,nebo něco kolem a jde to dohledat co to je tak to vyměnit lze.Ale někteří výrobci to brousí.
Snad jen výkoňáky vobroušené se daj podle zapojení odhadnout.
Ale motorky či ozubuné kola asi ne.Co ti dělá servo?

71

Re: OPRAVA Mamba Monster

Nooo , kdyby ses nudil tak tu taky mám asi tři spálený velký serva ze šestin. wink

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

72

Re: OPRAVA Mamba Monster

Tak teď se nudit nebudu  smile a jsou tedy v nich spálený výkoňáky?To by mohlo jít opravit v pohodě.Poku není nic víc.

73

Re: OPRAVA Mamba Monster

To nevim , už si to nepamatuju , ale jsou tu někde v krabici. wink

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

74

Re: OPRAVA Mamba Monster

Tak je nevyhazuj.Kuknem na to a něco dáme dohromady big_smile

75

Re: OPRAVA Mamba Monster

To nedokážu posoudit co je špatného smile Bys musel posoudit ty, ale servo se ani nehne

Rc souprava: Hitec Lynx 4s firmware 1.04 + Proton 4

http://kofic.rajce.idnes.cz        http://www.youtube.com/user/k0f1k      https://www.instagram.com/vojtechkofron