1

Téma: Losi 8 eight e 3.0 kit

Zdravím. Chtěl bych si poskládat tohle auto,ale cena stavebnice je úplně mimo můj rozpočet. Co si myslíte o tom,postupně kupovat potřebné díly a z toho to poskládat. Je mi jasný, že ve finále to vyjde na šílenou částku, ale přeci jenom je to pro mě přijatelnější než vysolit najednou. cca.16 tis. Jde mi o to abych ještě plácnu cca. za rok na to koupil to co potřebuji. Nebo je tady snad někdo kdo se do něčeho podobného pustil a dotáhl to úspěšného konce?Snad jsem to napsal srozumitelně. Děkuji za odpovědi

2

Re: Losi 8 eight e 3.0 kit

trochu nerozumiem aky je problem v moznosti - postupne si odlozit peniaze a potom kupit podvozok. okrem toho, ze v tomto pripade to kupis o 50% skorej, ako ked ROVNAKE peniaze budes postupne davat do dielov a nehorazne to predrazis..

mimochodom, ak je uz len stavebnica mimo tvoj rozpocet, elektroniku mas?

alebo si chod kupit agamu a8 evo a usetris 5000kc

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

3

Re: Losi 8 eight e 3.0 kit

O tom vůbec neuvažuj, protože by to byla hrooozně drahá skládačka a za b by se mohlo stát, že nějaký díl nebude k sehnání a jsi v háji.

hmm Traxxas Stampede  hmm Losi Mini 8ight 1/14 4WD hmm Himoto MegaE8MTL Monster Truck hmm  Axial SCX10 II Jeep Cherokee hmm Savage XS Flux VGJR hmm Exceed RC Mad Torque 8x8 Crawler hmm
                                                        http://jackie49.rajce.idnes.cz/