1

Téma: Něco s baterkou?

Caute,mám někde problém mezi reglem a baterkou..
Nejezdim zatím nějak aktivně,tak mě stačily  baterky co jsem měl v modelu předchozím
Jsou to zippy 2S 5000 20c
To je C celkem málo na Xeruna 150A 
Ale k veci...prostě když to rozjedu na full tak je výkon a po cca 10sek to spadne a nějak to zamrza až do zastavení a pak se to zas rozjede jak střela..
Takže když tomu nedam plný tak mužů jezdit alapohoda..
No a teď sem dával baterky nabíjet a vypadá to že to jelo jen na jednu baterii protože byla full
A druhou nabijim.
Zapojené to mám seriove..Možná mám něco s vnitřnímy  dráty na baterii,protože sem to tam párkrát cpal než sem si upravil kastlik..
Baterky s více C jasne
Ale to že to bralo jen jednu je divne ne?

E-REVO XERUN 150A  2250 kv  Dx3.0

Bylo: ECX Ruckus 2WD 3250kv

2

Re: Něco s baterkou?

No a ta baterka co se nabíjí teď,tak už ubírá na O,5 A a má necelelich 1800mAh z 5000
Takže úplně vybita nebyla,

3

znamemu to robilo tiez, problem bol ze jedna baterka pod zatazov uz nedrzala napatia, takze po par sekundach plneho plynu ho vyplo, inak jazdil vpohode.  mozno to je aj u teba.

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

4

Možná jo,ještě to zkusim každou zvlášť a pak je vybít a nabít co to dá.
A včera sem psal že ta jedna byla plná a bralo to jen z jedné,tak ne protože sem to dával nabíjet znovu a nabíla se téměř stejně..
Takze musím vyzjistit jestli není něco s bateriemi..
Jinak  bude problém v těch Ceckach ze?