1

Téma: Flysky FS-GT2E

Ahoj kluci.
Dneska mi dorazila tahle RC souprava. Nakonec jsem ji zvolil namísto Austaru (jiné téma), páč doufám v prověřenou konstrukci. První osahání prozrazuje nízkou cenu, ale co by člověk chtěl za 600,-... Plexi s ovladačema (a vypínačem) jde těžko otevírat, tak uvidím jak si s tím mladej poradí (případně za jak dlouho se to vychodí), každopádně zatím jsem z ní vzhledem k ceně a lehkosti (4x AA) nadšený. Oproti mý vysílačce Spektrum DX2 se zdá uchopitelnější menší rukou (třeba jako novější DX2E), což mi není úplně pohodlný, ale jde o zvyk. Parádní je i malý přijímač - alespoň spotřebuju míň Plastidipu smile Děkuju Minotaurovi a webu viz. níž, kde jsem na tuhle RC soupravu narazil.

http://rc.305.cz/view.php?cisloclanku=2015050006

Historie: Academy Road Runner II, Tamiya Dirt Thrasher, Carson E-Crasher, HPI Firestorm flux + HPI Blitz brushless.
Současnost: HPI Savage Flux, Thunder Tiger Phoenix/AT-10 (synův)

2

Re: Flysky FS-GT2E

Tak v první řadě jsem vyměnil silikonový/gumový kroužek volantu za pěnový a nalepil kousky pěnovky na spodní stranu vysílačky jako nožičky - nesnáším odřený plasty... Večer jsem ji zkoušel "na ostro" a krom vysoce svítivých diod (ve tmě), menší vůli volantu a trochu malýho "kohoutku" plynu ji musím doporučit. Samozřejmě je otázkou celková výdrž, ale prozatím je to opravdu parádní věc, za ty peníze...

Historie: Academy Road Runner II, Tamiya Dirt Thrasher, Carson E-Crasher, HPI Firestorm flux + HPI Blitz brushless.

3

Re: Flysky FS-GT2E

Další poznatek k týhle vysílačce. Už od prvního pohledu mi na ní vadil volant. Takový tuzingový skvostík. Proto jsem vzal volant ze starýho Hitecu Aggressor, trochu ho upravil a přidělal. Kdybych to chtěl dotáhnout úplně do konce, zkrátím trošku hřídelku od potenciometru, ale to by originál volant nešel vrátit a už takhle to vypadá líp.

http://www.jpeg.cz/images/2016/03/24/3s8Va.th.jpg