101

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

Zdravím ve spolek.
Mám rádio Robitronic TL3C asi měsíc a zatím naprostá spokojenost,vše chodí jak má.
Jen řešim malej zádrhel a to ten, rádio má pamět na 16 modelů a umí i kopírovat profily nastavení na jiné. Ale co mi nejde,když si udělám profil na silnici a potom s jiným názvem na terén,tak po přehození profilu se rozsvítí červená dioda na přijímači a není spárováno. Problém je asi ten,že rádio funguje jen na jednom nabindovaným kanále a když se přepne na jiný profil tak se musí znova nabindovat. Což je otravný porád sundavat kryt a mačkat bind. Není to nic hroznýho,stačí si nastavit výchylky a jede se dál. Jen mě zajímalo zda vám to dělá taky a jestli není nějakej fígl. Díky

Nevadí, že něco dělám pomalu, protože to možná dělám špatně.

102

Nezkoušel někdo HK přijímače s vysílačem robitronic ?

http://lopucha-wd.rajce.idnes.cz/
HPI E-firestorm + Castle Creations Sidewinder 4600kv / Team Losi XX-4 WE + Hobbyking 5200KV/100A

103

Ano skoušel, bezproblémů fungují s Robitronicem,dosah super a za poloviční cenu.

104

Chtěl bych se zeptat uživatelů HK-310 jak jste s ní po delší době spokojení?Uvažuji o ní pro známého,sám mam to samé ale od Robitronica,jednou byla na reklamaci kvůli vadnému softwaru,ale jinak je ok.

105

Pročetl jsem tohle téma a zjistil, že mám problém se stejným potenciometrem - CF 502 90°. Na českých webech jsem našel jen poťáky s větší výchylkou, což netuším jestli by moc vadilo. Z Aliexpressu za 125,-/kus se mi kupovat nechce, deset za 875,- už vůbec ne (navíc mají mají jinou hřídelku), proto mě zajímá, jestli někdo nevíte o alternativě v ČR.

Historie: Academy Road Runner II, Tamiya Dirt Thrasher, Carson E-Crasher, HPI Firestorm flux + HPI Blitz brushless.
Současnost: HPI Savage Flux, Thunder Tiger Phoenix/AT-10 (synův)