76

Re: TRAXXAS LaTrax 1/18 Teton

Tohle auto neni stavěné na jízdu v těžším terénu a ve vodě. Diferáky jsou plastové a moc toho nevydrží.
Uzamknout se dá, ale pak Ti to bude hůř zatáčet.

hmm Traxxas Stampede  hmm Losi Mini 8ight 1/14 4WD hmm Himoto MegaE8MTL Monster Truck hmm  Axial SCX10 II Jeep Cherokee hmm Savage XS Flux VGJR hmm Exceed RC Mad Torque 8x8 Crawler hmm
                                                        http://jackie49.rajce.idnes.cz/

77

Re: TRAXXAS LaTrax 1/18 Teton

pro tohle auto už je terén vše kromě asfaltu :-) předpokládám, že nejvíc dostávají ty plastový planetky zabrat právě, když je jedno blokovaný a druhý se protáčí, což se děje poměrně často. příště už bych asi vybral auto, kde jsou utěsněný diferenciály v domečku a jejich svornost bych reguloval vazelínou. další auto uvažuju nějakou desítku a nevím, jestli nevzít himoto, nebo slash 2WD. tyhle latraxy jsou tak na rovnou zahradu nebo asfalt. skáče to jak koza.

78

Re: TRAXXAS LaTrax 1/18 Teton

Tak jsme dojezdili. Syn po delší době Tetona vytáhnul z krabice a asi deset minut s nim jezdil po asfaltu s větší vrstvou prachu a štěrku, radost v očích jak to práší a kamínky odlétají. smile Asi po deseti minutach se auto zastavilo, tak jsem si myslel, že se třeba přehrálo tak jsem ho vypnul a nechal odpočinout. Ale po dalším zapnutí funguje jenom servo, kola zatáčí ale netočí se, příjímač po zapnutí normálně svítí červeně a při promáčknuti plynu problikne.

79

Re: TRAXXAS LaTrax 1/18 Teton

Motorek je v haji...

Naposledy upravil: gersa (09. 04. 2016 09:33:28)

80

Re: TRAXXAS LaTrax 1/18 Teton

Myslel jsem si to. Koukal jsem, že stojí pár stovek, ale zvládne výměnu člověk co o tom nic neví? smile

Naposledy upravil: Donuts (09. 04. 2016 09:51:43)

81

Re: TRAXXAS LaTrax 1/18 Teton

Jo, pokud zvladnes prepajet kontakty

82

Re: TRAXXAS LaTrax 1/18 Teton

Sice odpovídám pozdě, ale nemuselo to být nutně motorkem samotným. stalo se mi něco podobnýho. prach kamínky, super zábava a po chvilce se auto ani nehlo, na motorku se nedala udržet ruka. Šlo jen zatáčení kol. Takže jsem si myslel, že je motor KO a začal jsem shánět nový. Auto jsem začal rozebírat a vytáhl jsem právě motorek a pořádně jsem ho profoukl a vypadl z něho větší kamínek a rázem bylo po problému, motorek zase točí jak před tím. Stále častěji zjišťuju, že jsem si měl koupit něco jinýho, tohle je vyloženě hračka, ikdyž dobře udělaná.

83

Re: TRAXXAS LaTrax 1/18 Teton

Zdarec. Co říkáte na tyhle baterky? Vešly by se tam? Auto budu mít až zítra tak to nemůžu pořádně odměřit a ydejší odkazy na hobbyking už nefungujou.
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor … ouse_.html
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor … ouse_.html

Naposledy upravil: pavelcivka (12. 08. 2016 16:09:17)

Latrax Teton
bejvávalo E-Revo, E-Maxx

84

Re: TRAXXAS LaTrax 1/18 Teton

Tak je doma. Je to moc fešný miminko. Na plovoučce driftuje a díky nízký hmotnosti je skoro nezničitelnej a nic neobouchá.

Latrax Teton
bejvávalo E-Revo, E-Maxx

85

Re: TRAXXAS LaTrax 1/18 Teton

Gratuluju, ale moc ho nechval, má taky svoje mouchy. Apropo, jak jsi mohl přejít od Maxxe a Reva k tomuhle prckovi?
Většina z nás to má obráceně.

hmm Traxxas Stampede  hmm Losi Mini 8ight 1/14 4WD hmm Himoto MegaE8MTL Monster Truck hmm  Axial SCX10 II Jeep Cherokee hmm Savage XS Flux VGJR hmm Exceed RC Mad Torque 8x8 Crawler hmm
                                                        http://jackie49.rajce.idnes.cz/

86

Re: TRAXXAS LaTrax 1/18 Teton

Před rokem jsem vše prodal, nebyl čas, dráha ani podobní magoři. Svědili mě prsty tak jsem šel do tohohle

Latrax Teton
bejvávalo E-Revo, E-Maxx

87

Re: TRAXXAS LaTrax 1/18 Teton

Tak se mi vysypali zuby v servu. Je nějaký slušný servo jako náhrada?

Latrax Teton
bejvávalo E-Revo, E-Maxx

88

Re: TRAXXAS LaTrax 1/18 Teton

Přeměř si to (kastlík!) jestli se vejde.   http://www.bighobby.cz/www-bighobby-cz/ … 1sec-3-6kg

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

89

Re: TRAXXAS LaTrax 1/18 Teton

Díky, zatim jsem koupil nový zuby.

Latrax Teton
bejvávalo E-Revo, E-Maxx

90

Re: TRAXXAS LaTrax 1/18 Teton

Panove prosim Vas vcera nam prislo nove auto Latrax Teton a po nabiti baterie a vlozeni do modelu,auto jezdi na zpatecku rychleji - nebo spis lepe akceleruje na zpatecku nez do predu,poradil byi nekdo jak se to da vystelovat nebo poslat naky odkaz kde bych to mohl okoukat popr. vycist??? Zaciname jezdit ze synem a tak toho moc o tom nevim,dekuju.Kdybych mel nekde pobliz kamenou prodejnu tak bych tam zajel a nechal si to seridit ale vsude jsou jen e-shopy.Jeste jednou dekuju za odpoved

91

Re: TRAXXAS LaTrax 1/18 Teton

Tak normálně se přehodí kabely k motoru a přepne reverz na vysílačce , ale nevím jestli je to dobré řešení i u tohohle auta.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

92

Re: TRAXXAS LaTrax 1/18 Teton

Dekuju za odpoved,presne tohle jsem udelal ponevac mi to poradil clovek z obchodu kde jsem to koupil a vysledek byl stejny- prohodil jsem kabely otocil reverz a auto bylo zas jako z vyroby dopredu vlaznejc a zpatecka akceleruje...Budu je asi zitra poradne otravovat na prodejne.. smile Kolego prosim te co by se stalo kdybych ten motor urcenej pro latrax 370 vymenil za take stejnosmerny motor traxxas 550 titan ktery je v e-revo 1:16 Co se stane???Dekuju za odpoved

93

Re: TRAXXAS LaTrax 1/18 Teton

Nevejde se tam a nebo shoří regl.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

94

Re: TRAXXAS LaTrax 1/18 Teton

Tak to riskovat nebudu... Ale nejde mi do hlavy ten motor jak muze byt spatecka silnejsi nez dopredu

95

Re: TRAXXAS LaTrax 1/18 Teton

Panove prosim Vas, jde nekde sehnat,zakoupit pasivni chladic na   MOTOR 370 28T (Latrax teton)??? Dekuju