1

Téma: RC auto monster nebo truggy cca 5000,-

Ahoj lidi chtel bych vas pozadat o radu a pomoc pri vyberu RC auta. Jsem uplnej novacek a az tak moc se v tom neorientuju. Chtel bych auto na vyblbnuti v lehky terenu (polni cesty,zahrada,silnice) idealne odolny vode ale neni podminkou. Co se tyce nahonu na tom me tolik nezalezi a rozdil mezi stridavou a stejnosmernou verzi ani nevim jakej je. Jde mi hlavne o to at si s autem uziju srandu a hlavne at je v ramci mezi co nejvic odolny a spolehlivy. Cenova relace je do 5000,- ano vim neni to zadna pecka, ale treba me pomuzete. Moc dily za kazdou radu!

2

Re: RC auto monster nebo truggy cca 5000,-

http://rchobbyracing.cz/Off%20road%20-% … R%20380640

hmm Traxxas Stampede  hmm Losi Mini 8ight 1/14 4WD hmm Himoto MegaE8MTL Monster Truck hmm  Axial SCX10 II Jeep Cherokee hmm Savage XS Flux hmm Exceed RC Mad Torque 8x8 Crawler hmm
                                                        http://jackie49.rajce.idnes.cz/

3

nieco bazarove jedine pozeraj  + nabijacka,lipolka

Traxxas Summit 1:10,Traxxas E-Revo 1:10 Brushless Mamba Monster,Arrma Granite 1-10

4

Díky moc kouknu na to. Ještě jsem se díval na E-Revo od Traxxas vim, že je to kvalitní značka a nejlevnější E-Revo jsem našel za 7500 tu menší verzi. Je to okej model?

5

5400kc som dal za 1/8 truggy od xrayu s baterkami a kombom. 7500 za tu malu smiesnu vec mi pride totalne na hlavu. ale tak mozno len neviem ohodnotit veci no smile))

Naposledy upravil: eMDee (27. 06. 2016 05:42:31)

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

6

Na Aukru máš pěknýho Traxxase Stampede.

hmm Traxxas Stampede  hmm Losi Mini 8ight 1/14 4WD hmm Himoto MegaE8MTL Monster Truck hmm  Axial SCX10 II Jeep Cherokee hmm Savage XS Flux hmm Exceed RC Mad Torque 8x8 Crawler hmm
                                                        http://jackie49.rajce.idnes.cz/

7

Kozaa napsal:

Díky moc kouknu na to. Ještě jsem se díval na E-Revo od Traxxas vim, že je to kvalitní značka a nejlevnější E-Revo jsem našel za 7500 tu menší verzi. Je to okej model?

ked e-revo tak 1-8 brushless ta 1-16 je dobra tak do bytu alebo niekde na koberec do terenu vôbec

Traxxas Summit 1:10,Traxxas E-Revo 1:10 Brushless Mamba Monster,Arrma Granite 1-10

8

E-Revo VXL 1:16 za 7500,- už je dost vysoká cena.
Je to malé auto , lepší by byla desetina nebo osmina , ale vzhledem k možné investici 5000,- spíš jen desetina.
Navíc musíš počítat ještě s koupí aku a slušné nabíječky , proto by asi bylo vhodnější koupit bazarové auto.
Co tvá manuální zručnost - budeš jí potřebovat ať už na opravu auta z bazaru nebo na servis tebou ježděného auta.
Taky si zjisti jestli je ve tvém okolí někdo kdo s modelem jezdí , když budeš jezdit sám , za chvíli tě to přestane bavit - věř mi každého to dřív nebo později dožene wink . Je ve tvém okolí nějaká trať , dráha na RC nebo jiné použitelné místo ?

Pročti si tohle : http://www.rcauta.net/forum/forum80-zaklady-o-rc.html

Bado ty si s tim asi nejezdil vid ?  - do bytu to opravdu neni a terén to zvládá velmi dobře s ohledem na velikost !

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

9

Lukidol napsal:

Bado ty si s tim asi nejezdil vid ?  - do bytu to opravdu neni a terén to zvládá velmi dobře s ohledem na velikost !

do bytu som to obrazne napisal
osobne som nejazdil e-revom 1-16
videl som kamosa ked jazdil s e-revom 1-16,dost sa to trapilo vo vyssej trave a v terene,po ceste a rovnom povrchu to ide slusne