1

Téma: Ježdění Strakonice a okolí

Zdravím
hledáme lidi kteří by si šli občas zablbnou a zazávodit. Zatím jezdíme ve 2-3 lidech. Auta máme truggy 1/8 ale na tom zas tak moc nezáleží protože jezdíme hlavně pro zábavu takže jakékoliv auto je vítáno ;-)

2

Re: Ježdění Strakonice a okolí

Ahoj nejbliž máš Kovářov okr Písek nebo potom Příbram,ale všichni jezdíme 1:5

Je ECX TORMENT:Team C EVO 2
Hormann HT 2 TK 09
GRAUPNER X8N HOTT 2.4 Ghz

3

Re: Ježdění Strakonice a okolí

Ahoj děkuji za info. Už jsme koukali na blízké tratě a určitě by jsme je někdy chtěli zkusit (ještě Pištín máme blízko). Ale zatím jezdíme na blízké bikrosové trati + máme udělanou malou trať ve zdejší pískovně. Spíš chceme zkusit spojit tady strakonickou komunitu lidí kteří mají koníčka v RC autech.

Naposledy upravil: Wlada (13. 09. 2016 19:03:39)

4

Re: Ježdění Strakonice a okolí

Nemáš zač,kdykoliv se ozvy,viz Kovářovská trať

Je ECX TORMENT:Team C EVO 2
Hormann HT 2 TK 09
GRAUPNER X8N HOTT 2.4 Ghz

5

Re: Ježdění Strakonice a okolí

Já mám pocit ze Pistin uz nefunguje,jelikož z C.B. nemůžu nikoho sehnat s rc

6

Re: Ježdění Strakonice a okolí

Ahoj, já si chodím občas zajezdit sem: 49°21'20.7"N 13°20'39.6"E   U trati je kontakt na majitele tratě.

TLR 22 SCT 2.0 + TLR 22 4.0 2WD + LCRacing sand buggy 1:14 + LCRacing EMB-1 + TeamC 2WD buggy Jekkyl 1:10 + onroad Basher BSR BT-4 1/10 4WD 1:10 + LRP Blast TC rallye => bývalo Himoto Zenit MT model 2014 2,4GHz 1:10, SWORKZ S104 EK1, TeamC TS2 Team Edition 2WD 1:10 short, Serpent Cobra 1:8 Buggy, HSP Troian 1:16

7

Re: Ježdění Strakonice a okolí

Super, děkuji. To je taky celkem blízko. To by jsme taky mohli zkusit. Jezdíte tam často?

8

Re: Ježdění Strakonice a okolí

Pro Wlada:

Prosím tě můžeš mi napsat vaše jména? Nějak se mi to po včerejšku vykouřilo z hlavy. Dík wink

Slabý výkon motoru doháním riskatní jízdou.
Byl SAVAGE X 4,6 BIG BLOCK, BAJA FG 2WD, HORMANN TK09,  je Elcon cleon MMX XL,  AXIAL WRAITH v tuningu a hračky buggy reely blue tanga, vrtulník WL Toys 911
http://jantar60.rajce.idnes.cz/

9

Re: Ježdění Strakonice a okolí

Jasný hele já jsem Vláďa a ten druhej je Ámbry . Jinak super pojezd u vás včera, jeli jsme domů plný pozitivních dojmů ;-)

10

Re: Ježdění Strakonice a okolí

Ok. dík.
Jinak naše srazy jak v Kovářově tak v Narysově jsou v tomto duchu jako včera. wink  Vaše auta jezdila super a byla radost se na ně dívat. Ve třech je to už dobrej mazec. smile
P.S. Věřím, že jsme se neviděli naposled. smile

Slabý výkon motoru doháním riskatní jízdou.
Byl SAVAGE X 4,6 BIG BLOCK, BAJA FG 2WD, HORMANN TK09,  je Elcon cleon MMX XL,  AXIAL WRAITH v tuningu a hračky buggy reely blue tanga, vrtulník WL Toys 911
http://jantar60.rajce.idnes.cz/

11

Re: Ježdění Strakonice a okolí

Ahoj, mám buggy 1:8. Bydlím kousek za Strakonicemi směr Písek, kam tady v okolí chodíte jezdit a nesejdem se někdy ? Díky

12

Re: Ježdění Strakonice a okolí

Ahoj. Jestli máš elektro tak přes zimu jezdíme v tělocvičně. Jinak jezdíme na bikrosce nebo chodíme do zdejší pískovny. Tak se urcitě ozvi rádi přivítáme dalšího nadšence smile . Jestli chceš tak ti pošlu do SZ moje telefoní číslo a můžem se domluvit přesněji.

13

Re: Ježdění Strakonice a okolí

Ahoj, bohužel mám spalovák. Tak až opadne sníh, můžeme něco podniknout. Díky

14

Re: Ježdění Strakonice a okolí

Ahoj Vláďo a co tenhle víkend jdete jezdit? To víš dlouhá pauza a už mi svrbí ruce:D

15

Re: Ježdění Strakonice a okolí

Ahoj kluci, kamarád by si chtěl koupit něco elektro. Byl by někdo tak hodný a poslal mi číslo do zpráv a dovolil nám se zajet podívat a poradit ? Děkuji.

16

Re: Ježdění Strakonice a okolí

Ahoj Luboši , asi pujdem v sobotu od 18-20 hod. Zavolej ale ješťe radši Ámbrymu ať ti to upřesní wink

17

Re: Ježdění Strakonice a okolí

Čau kluci a co kdyby zajezdil někdo semnou? big_smile big_smile big_smile

HoBao Hyper ST RTR 1/8TH Nitro Truggy , CEN MG16 - TC Touring Nitro 4WD 1:16 RTR

18

Re: Ježdění Strakonice a okolí

HaxLong napsal:

Čau kluci a co kdyby zajezdil někdo semnou? big_smile big_smile big_smile

S nitrem jezdíme na letiště do Přešťovic. Tak nápiš a můžeme vyrazit.

19

Re: Ježdění Strakonice a okolí

Určitě s tebou taky rádi pojezdíme ale až k tomu bude trochu počasí. Teď máme auta všichni vyblejskaný abychom jsme jim to v tý tělocvičně nezasvinili smile

20

Re: Ježdění Strakonice a okolí

Ahoj, je tu někdo na blbnutí ve Strakonicích? Pavel