1

Téma: Short crousce do 6000KČ

Dobrý den, hledám short crousce pro hobby ježdění. Cena do 6000KČ. 2wd nebo 4wd, to je jedno. Elektro 1/10. Jestli máte nějaké nápady tak děkuji za odpověďi. Zatím jsem našel tohle http://www.rcmodelarina.cz/rcmodelarina … tribrna-mo Má někdo skusenosti s touto značkou? Případně s modelem nebo podvozkem? Časem bych to chtěl popřípadě vylepšovat, proto chci dobrý základ. Díky!

2

Re: Short crousce do 6000KČ

Ahoj,

poslal jsem ti SZ (soukromou zprávu)

TLR 22 SCT 2.0 + Serpent Cobra 1:8 Buggy + HSP Troian 1:16 + LCRacing sand buggy 1:14 + TeamC 2WD buggy Jekkyl 1:10 + onroad Basher BSR BT-4 1/10 4WD 1:10 => bývalo Himoto Zenit MT model 2014 2,4GHz 1:10 - můj první .. a poslední, dále pak SWORKZ S104 EK1, TeamC TS2 Team Edition 2WD 1:10 short

3

Má někdo skusenosti s tímto modelem? Nebo podvozkem? Časem bych to chtěl případně upravovat, proto hledám kvalitní podvozek. Díky! http://www.rcmodelarina.cz/rcmodelarina … ou-Novinka

4

Ahoj,
osobní zkušenost s ECX nemám, ale myslím si že to nemusí být špatná volba... Určitě lepší než Himoto... HPI je celkem slušná a osvědčená značka, ale Jumpshot je novinka a moc jsem se o něm nedočetl... Lepší volba by byl Blitz, ale ten je dost nad limitem... Další možnost je Slash 2wd... Někdo na něj nadává, někdo ne. Já ho mám a myslím si že je to hodně dobré auto. Samozřejmě závodním strojům se nevyrovná - má své mouchy - dost se převrací, ale po troše pohrání si s tlumiči a cviku jede skvěle. Co jsem tak koukal, novej se dá pořídit za 5 800 KČ. Občas taky mrkni na bazar... Být tebou ještě něco přišetřím... 6000 KČ je jen na auto nebo i na aku + nabíječku ?

Himoto Nascada
TLR 22 buggy 2wd
Traxxas Slash 2wd

5

ked sa postasti, na bazaroch najdes niekedy veci ako striedave 1/8 buggyny s motorom/reglerom/servom pripadnou baterkou pod 10tisic, toz je asi 368krat lepsia volba. A na tych autach nasledne neni uz nic nevyhnutne tunovat. Je to len moj nazor, ale ja by som radsej bud setril, alebo hladal ojazdene, alebo kombinaciu oboch, nesiel by som do auta ktore mne nebude stacit kvoli jednosmernej elektronike a budem zhanat rychlo novu, nebude zrovna najodolnejsie (plasty a konstrukcia ako hociktora vtipna 1/10 2wd buggy), ma nejaky novy konstrukcny vymysel (overene riesenia=dobre riesenia), pohonom 2wd bude zaostavat v beznom vyuziti. Moze to byt vporiadku ako vstupny model, nech sa clovek zorientuje. Isto by som po tom do toho neinvestoval dalsie peniaze, pokial neni kvalitna platforma, nema zmysel do toho pchat predrazene diely.

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

6

Díky za informace. S koupí nespěchám. Hodně teď pročítám zdejší fórum. Cena je jen za auto, nabíječka a Aku bych pořizoval zanedlouho 100%.

Naposledy upravil: Matyáš Horák (02. 10. 2016 17:05:07)