1

Téma: Pomoc s výběrem: Himoto, Arrma, Lc-racing ?

Ahoj, chtěl bych vás poprosit o pomoc s výběrem RC auta pro mého syna. Mám v podstatě 3 kandidáty a to:

HIMOTO EMXT-1
ARRMA GRANITE
LC-Racing MT 1/14

Vím že výběr je docela "nerovnoměrný", 4wd himoto, 2wd arrma a menší měřítko LC-Racing :-) Nicméně si myslím že všechny by splňovaly účel použití, kterým není žádné překonávání extra obtížného terénu, ale poježdění převážně na zahradě s nízko posečenou trávou a zpevněném povrchu. Všechny uvedené modely uvažuji ve verzi brushed. Chtěl bych vás proto poprosit ke kterému modelu byste se přiklonili vy.

Moc děkuji

2

Re: Pomoc s výběrem: Himoto, Arrma, Lc-racing ?

Ahoj za mě bych doporučil arrmu. Mám doma arrma vortex (který bych vám asi doporučil víc než granite jelikož je stabilnější a nebude se tolik převracet) už asi 4 roky, jezdí s ním naše malá od cca 4let. docela to auto dostává kouř a jediné co odešlo bylo servo a zlomená tyčka zadního zavěšení. I když to lcracing taky nevypadá špatně.

3

Re: Pomoc s výběrem: Himoto, Arrma, Lc-racing ?

Díky moc za názor. Vortex se mi taky docela líbí, vím že bude i stabilnější, ale syn je spíš na Monstery:-)  Jinak co se týče arrmy, o dostupnost dílů se v případě této firmy asi nemusím obávat, což?:-)