1

Téma: Výběr RC 5k

Zdravím jsem tu nový  chtěl  bych nějak RC do 5k vím že to není moc ale tak na začátek  něco. Jezdit bych chtěl všude les tráva asfalt  (kdyby to šlo i snih) na závody  to mít nebudu a nevím jestli monster truck (u toho někdo rika ze je to přesne na to někdo zad ze ne) truggy a nebo short cours. Vím že tady je tady těch témat plno ale nikde sem nenašel to co bych potřeboval všude to skončilo hádkou a když ne hádku tak je to téma Stare.
Libi se mi např  LRP s10 sc himoto je přej na tom ještě hůř  tak nevím předem dekuju smile

2

Re: Výběr RC 5k

Do lesa a na trávu nejlépe monster. Tady jsem ve čtvrtém příspěvku psal seznam : http://www.rcauta.net/forum/topic26178- … kluka.html

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

3

Oka dekuju (omlouvám se nevšiml  jsem si toho ze jste to tam psal) takže truggy i short cours by trávu ani les ne projel oka
A Čemu  věřit a Čemu ne fakt se mi to himoto rozpadne  po první vyjíždce?  ( za chyby se omlouvám psáno na mobilu)

4

O truggy by šlo uvažovat , ale SC má moc malý kola.  Ale nerozpadne big_smile  , to píšou ti co s tim nikdy nejezdili , nebo s tim jezdili jako debilové lol

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

5

Dobře  takže bud truggy Absima  a nebo Himoto monster oka dekuju