1

Téma: Amewi AM10T

Ahoj zakoupil jsem si truggynu amewi am10t, je to můj první RC model a chtěl bych poradit, jedná se o tento model http://www.mojerc.cz/rc-auta/amewi-am10 … urer_id=93

Akorát je tam motor 2200kv a li-po 2s 4000mAh 25c. Jde mi o to co dotoho mohu narvat za baterii? Kdyz má baterie větčí C znamená to že bude mít pak větší výkon, s baterií třeba 40c?Mohu třeba do tohoto modelu použít baterii např 5000mAh 40c, nebo třeba 3S baterii, jaký bude rozdíl? Jde mi o to abych zase něco neodpálil.Díky za rady

2

Re: Amewi AM10T

Tady jsou základy : http://www.rcauta.net/forum/topic24771- … ijeni.html

A ty si musíš vyčíst na reglu nebo v návodu jaké napětí kombo podporuje.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

3

ten regulátor je 60A, jen by mě zajímalo a nikde jsem to nenašel jaký bude rozdíl ochování auta nebo výdrže když vemu dva stejné akumulátory ale jeden bude 25 a druhý třeba 40C? A zda je nutné nějak při výběru akumulátoru hlídat hodnotu C?Momentálně mám jak jsem psal 2x 4000mAh 25C chtěl bych ještě druhou silnější, ale nevím co mohu zvolit?

4

Více C je vždy líp , ale nepoznáš to tolik na výdrži aku jako spíš na životnsti.
60A je trvalý proud , ale ty potřebuješ vyčíst max napětí abys věděl jsetli můžeš koupit 3S aku - to jsou základy proto jsem ti posílal odkaz.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

5

Takze jedine co me zajima zda regulator dokaze 3s clanky,vetsi napjeti, nic jineho jako motor, vyslac nebo servo to resit nemusim?Kdyby regulator umel 3s, tak s touto baterii bude auto rychlejsi a silnejsi, kdyz tam potece vetsi napjeti?Je ten rozdil znatelny?

6

Ano , když tam dáš místo 2S aku 3S nebo 4S tak to bude sakra rychlejší. Vyšší napětí musí zvládnout celé kombo takže i motor. Vše ostatní je napájeno z BEC obvodu regulátoru a ten si napětí upraví.