1,526

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Ahoj.Já tu coronu taky kdysi zkusil ale brzy shořela.Téměř doslova.Krabička serva se teplem roztekla.S traxxas servem jsem spokojenější.Ty převody zas tolik nestojí.Pokud převody praskají nějak častěji,prověř jestli servosaver chodí jak má,jestli není nějak zatuhlý.
Nastavovat(kromě neutrálu páky,maximálně rozsah kanálu) se nemusí nic.Zkus to servo jinde a pokud máš možnost,zkus strčit do přijimače jiné servo.Potom bude jasné jestli je vadné servo nebo je chyba jinde(přijimač,vysilač....).

1,527

Ahoj,skúšal som ho dnes v dvoch ďalších traxxas súprávach a  stále to isté,rovnaké príznaky,bude vadne,dosť sa zahrialo len keď som ho skúšal a  nebolo ani upevnené na servosaver,budem ho reklamovať,kúpil som včera v astre nové koliecka do stock serva a už je nahodene v reve . Vďaka

1,528

Kluci čus smile .. Mám po delší problém se revem, na vysilacce mi zacala blikat zelena dioda .. auto jede na 50 procent ... Tak sem se docetl,ze neco zablbo v regulatoru,tak jsem se snazil dle manualu nastavit regulator - odpojit kabely reglu od motoru, zapojit baterku,zapnout vysilacku, zmacknout a drzet EZ-SET dokud nezacne svitit cervena, pak má bliknout cervena, blikne a v tutu chvili se ma dat plny plyn,coz udelam a nyni by mela cervena bliknout 2x pro nastaveni plne brzdy, pote ma bliknout zelena a je hotovo, ovsem nedari se, dostanu se pouze po prvni bliknutí kdy se má dat plny plyn,ten drzim jak dlouho chci ale dalsiho 2xprobliknutí červene se nedockam ... tak nevim jak to nastavit :-( Poradite ? :-) Diky ..

Zkousel jsem to i se zapojenyma kablikama k motoru, zkusil jsem u v prubehu pustit plyn ale proste bez odezvy ....

Traxxas E-Revo VXL                                                                                                                        Hobby jezdec smile