1

Téma: Začátek s RC

Ahoj všem, vím, že je tu těchto dotazů spousta, přesto Vás prosím o radu:)

Chtěl bych začít s RC modely aut, nemám v plánu závodit nebo to brát profi, pouze začít vést svého syna (5) let k jiným koníčkům a zájmům než je mobil a tablet a taky se zabavit sám a dělat něco co má smysl. Vždycky jsem o tomto snil, ale nikdy jsem k tomu neodhodlal a teď už jsem se rozhodl na 100pro smile.
Pročetl jsem si pár témat i přesto bych potřeboval popostrčít a trošičku provést tímto světem někým kdo by měl chvilku času a poradil by mi. Již jsem jezdil s v klukovském věku 10-12 let elektromodelem. Nicméně chtěl bych to i jako koníček a trošku se to v tom vrtat a upravovat a věnovat se tomu.
Chci se tedy věnovat RC modelům se spalovacím motorem a proto potřebuji poradit jaký do začátku koupit, chtěl bych bazarový cena okolo 5-10 tisíc. Pole, lesy, kamenité cesty.
Pokud by se o tom semnou někdo pobavil a dal by mi do začátku cenné rady nebo sešel byl bych rád. Jsem z Kladna.
Děkuji moc všem, kteří by mě věnovali svůj čas. Snad jste to někdo dočetl až sem a neumřeli jste u toho big_smile

2

Re: Začátek s RC

Ahoj, je hezké že jsis vybral tohoto koníčka. Jen nevím proč chceš jít do benzínu. Těch nevýhod  proti elektru je prostě moc.

hmm Traxxas Stampede  hmm Losi Mini 8ight 1/14 4WD hmm Himoto MegaE8MTL Monster Truck hmm  Axial SCX10 II Jeep Cherokee hmm Savage XS Flux VGJR hmm Exceed RC Mad Torque 8x8 Crawler hmm
                                                        http://jackie49.rajce.idnes.cz/

3

Re: Začátek s RC

Ahoj, chci jít do benzínu protože mi přiadá, že to k tomu nějak patří, více se mi to líbí z hlediska právě uprav a celkově chodu. S elektrikou navíc nejsem moc kamarád a tohle by mi vyhovovalo více. Připadá mi to jako mít motorku s dieslovým motorem. Pouze můj názor, třeba se mýlím.

4

Re: Začátek s RC

No, budeš to muset vyzkoušet, abys na to přišel sám, co je lepší.

hmm Traxxas Stampede  hmm Losi Mini 8ight 1/14 4WD hmm Himoto MegaE8MTL Monster Truck hmm  Axial SCX10 II Jeep Cherokee hmm Savage XS Flux VGJR hmm Exceed RC Mad Torque 8x8 Crawler hmm
                                                        http://jackie49.rajce.idnes.cz/