1

Téma: Teaxxas iD konektor

Mam TRX iD konektor posledni (4te) generace a k tomu patricnou nabijecku i tomu odpovidajici regl (v Summitu). Chci ale koupit BL combo (MMX), ktere je ale bez konektoru a pro jehoz napajeni chci pouzivat TRX baterie s iD konektorem (zatim nechci investovat do jinych baterii an8 nabijecky).
Nikde jsem ale nenasel ke koupi iD konektor, ktery bych mohl pripajet k reglu (pokud to vubec jeho konstrukce umoznuje). Nasel jsem konektory pouze pro starsi generace.
Jak se toto prosim da vyresit? Predpokladam, ze iD konektor neni zpetne kompatibilni s temi predchozimi generacemi. Snazil jsem se hledat v jinych vlaknech, ale odpoved jsem nikde nenasel. Diky za pomoc

2

Re: Teaxxas iD konektor

Dáš si tam jednoduše jiné konektory, výběr je veliký.

hmm Traxxas Stampede  hmm Losi Mini 8ight 1/14 4WD hmm Himoto MegaE8MTL Monster Truck hmm  Axial SCX10 II Jeep Cherokee hmm Savage XS Flux VGJR hmm Exceed RC Mad Torque 8x8 Crawler hmm
                                                        http://jackie49.rajce.idnes.cz/

3

Re: Teaxxas iD konektor

Jen pak nemuzu pouzivat trx nabijecku coz znamena ze nabijecka za 2,5k mi je na nic a musim kupovat novou tz min 5tis je vyjozenych. To mi neprijde jako dobre reseni