1

Téma: loziska ve spojce

Zdravim chci se zeptat jak casto menite spojkova loziska a cim je mazete diiik :?:

2

Re: loziska ve spojce

zalezi na tom ...... loni vyrzeli asi pul roku a ted se mi jedny rozpadly asi po deseti minutach jizdy.

3

Re: loziska ve spojce

Nová ložiska musím nějak namazat,než je dam na spojku?? Teď  zrovna řeším problém,že mi nevydrží ani hodinu ježdění. Jak to děláte???

4

Re: loziska ve spojce

To ROMINATOR: je to tim, že jsou to ty do málo otáček a do malé teploty,měl jsem uplně stejný problém ty ložiska cca za 30-40 Kč nic nevydržej....teď kupuju lepší na větší teplotu a na 70000 otáček a držej strašně dlouho....dyžtak se ozvi do SZ,napíšu kde a jaký kupuju.Jinak ty obyčejný mi loni držely víc,protože jsem měl méně vykonný motor.

5

Re: loziska ve spojce

Kéž by to bylo ono,napsal jsem ti na ICQ.

6

Re: loziska ve spojce

co závod, tp ložiska ve spojce, je to normální spotřebák.

J.

7

Re: loziska ve spojce

To bych bral-preventivne.Ale me se totalne vysype a uz me to stve.Den jezdeni by to vydrzet mohlo.

8

Re: loziska ve spojce

jelikož se ložiska ve spojce dost zahřívaj, je nutné, aby za studena měly určitou vůli, je to stejné jako u motoru, když jsem opravoval motorky tak jsem do karterů na kliku dával ložiska s označením C, to znamená, vůli která se po zahřátí vymezí tepelnou roztažností materiálu, a tady to bude podobný, buď originál, nebo s označením C za údajem o rozměru,

9

Re: loziska ve spojce

Daval jsem loziska od PSR a docela vydrzely. Ted jsem koupil loziska od RMV, kde 4 ks staly asi 250,- kc a prej vydrzej dlouho, tak jsem zvedavej.

10

Re: loziska ve spojce

Ja som mal zatial najlepsie loziska od Mugenu.

11

Re: loziska ve spojce

Daval jsem loziska od PSR a docela vydrzely. Ted jsem koupil loziska od RMV, kde 4 ks staly asi 250,- kc a prej vydrzej dlouho, tak jsem zvedavej.


Ted snema (RMV) pojedu patej zavod a porad drzi !! Nejlepsi loziska jake jsem kdy jezdil !!

12

Re: loziska ve spojce

Já sehnal  Japonská EZA-jedno stojí kilo,ale zatím taky drží:-)) A ty 4ks za 250 mám taky jen si nejsem jisty jestli jsou RMV. Počkám až přijdou na řadu.

13

Re: loziska ve spojce

A kolik stojej ty RMW?

14

Re: loziska ve spojce

Čti očima-tuším je to jen o něco víš,než to co právě čteš:-))

15

Re: loziska ve spojce

co závod, tp ložiska ve spojce, je to normální spotřebák.

J.

Přesně tak já jezdim xray ložiska a po závodech jasná výměna.. wink

16

Re: loziska ve spojce

Já mám teď ložiska ani newim jaký značky...fungují perfektně už 3 závody po sobě...plus 2 tréninky.....

17

Re: loziska ve spojce

Poridil jsem do LST2 loziska firmy AVID (hledej treba avidrc v googlu) vychazej na nejakych smesnych 30 Kc/kus i s postovnym a i pri odchyceni celnikama a doplaceni DPH a drzej uz pul roku bez problem.
Ale aby loziska vydrzela, je potreba nakoupit a pouzit spravny vymezovaci podlozky a poridit poradnou masivni podlozku pod sroubek kterym to pak dotahujes. Pokud tam das nejakou vyzvejkanou hruzu neda se predpokladat, ze to necu vydrzi. Loziska nesmej klochtat a nesmej byt moc utazena. Pak vydrzej.

18

Re: loziska ve spojce

Poridil jsem do LST2 loziska firmy AVID (hledej treba avidrc v googlu) vychazej na nejakych smesnych 30 Kc/kus i s postovnym a i pri odchyceni celnikama a doplaceni DPH a drzej uz pul roku bez problem.
Ale aby loziska vydrzela, je potreba nakoupit a pouzit spravny vymezovaci podlozky a poridit poradnou masivni podlozku pod sroubek kterym to pak dotahujes. Pokud tam das nejakou vyzvejkanou hruzu neda se predpokladat, ze to necu vydrzi. Loziska nesmej klochtat a nesmej byt moc utazena. Pak vydrzej.

já to nemám ano moc utažený ani nekloktaj a stejnak po závodě je měnim! big_smile

19

Re: loziska ve spojce

Mě vyšlo jedno na necelých 40Kč....prostě bez problémů.....

20

Re: loziska ve spojce

Mě vyšlo jedno na necelých 40Kč....prostě bez problémů.....

No vidíš..Já budu muset zkusit jinou značku ty xray víc než na závod nevydržej, ale já jsem s tim už smířenej, dělal jsem to takhle vždycky.. wink

21

Re: loziska ve spojce

Mě vyšlo jedno na necelých 40Kč....prostě bez problémů.....

No vidíš..Já budu muset zkusit jinou značku ty xray víc než na závod nevydržej, ale já jsem s tim už smířenej, dělal jsem to takhle vždycky.. wink

Já souhlasím s Davem v té fázi, že to prostě na závod měním. Nikdy nevíš, jak dostalo ložisko záhul, drobný prach, teplota, atd. Už se mi párkrát stalo, že odešlo v nevhodnou dobu. Je tedy pravda, že když vypadne člověk po pár minutách jízdy a není to ložisky, tak s nimi trénujeme, to jo. Ale na závod nový....  8)