1

Téma: TL-01 na drift

Zdrávím chtěl bych se zeptat proč je TL-01 nevhodná na drifty. Je si ce pravda, že je to rekreační podvozek, ale zajímalo by me proč je hodnocenej tak špatne. Díky za odpovědi.  lol

2

Re: TL-01 na drift

JO taky by mě zajímalo! :twisted:

3

Re: TL-01 na drift

Asi proto, že na klasické aTT01 nejsou nastavitelné odklony a sbíhavost. Lepší je TT01D. Ta má nastavitelné odklony na obou nápravách a sbíhavost na přední, když dokoupíš nastavitelné držáky kol katalogové č. 53673, tak máš i sbíhavost na zadku a můžeš jít driftit

4

Re: TL-01 na drift

no, driftit muzes s cim chces, otazka je jak to pojede  lol

5

Re: TL-01 na drift

Řeknu ti to asi takhle.. : driftovat můžeš s čimkoliv..  wink
Kup si u Yokoma drift kola a budeš lítat dveřma napřed jak bůh.. jde jenom o trénink.. mnohdy ani ne o podvozek..  8)

6

Re: TL-01 na drift

Řeknu ti to asi takhle.. : driftovat můžeš s čimkoliv..  wink
Kup si u Yokoma drift kola a budeš lítat dveřma napřed jak bůh.. jde jenom o trénink.. mnohdy ani ne o podvozek..  8)


Taky jsem to zjistil! wink

7

Re: TL-01 na drift

wertheim: jestli mi s TL ukazes to samy co s tou alphou, tak to cos rekl uznam smile

8

Re: TL-01 na drift

Asi takhle.. jestli myslíš mojí Alphu.. (spalovák), tak s tou jsem toho už předvedl hodně..ale nic z toho není natočeno.. tak nvm o čem mluvíš..

A jestli mluvíš o elektře Alpha3, tak s tou je to prej na nic.. slabej motor..

Víš co.. kup si v OBI trubku a uvidíš boky, že se ti z toho zatočí hlava.. tuhle variantu sice nepreferuju, ale na začátek stačí.. zjistíš, že driftovat se dá i se sérií  wink

9

Re: TL-01 na drift

duke: co mas ty za podvozek ? zda se mi ze myslis ze vsechno co nemas ty je spatny:)))

10

Re: TL-01 na drift

duke si hraje s anglicakama

na rozumnej drift je potreba auto s nastavitelnou geometrii. jiste ze jakykoliv auto na drift gumach dostanes do smyku ale chci videt jak ho z nejch elegantne dostanes a to porad stejne

11

Re: TL-01 na drift

duke si hraje s anglicakama

na rozumnej drift je potreba auto s nastavitelnou geometrii. jiste ze jakykoliv auto na drift gumach dostanes do smyku ale chci videt jak ho z nejch elegantne dostanes a to porad stejne

NO podle mého se ten samý smyk neboli driftík nemusí podařit pokaždý! A neschazuj te tu Dukeho! Se neděla!  :evil:

12

Re: TL-01 na drift

NO podle mého se ten samý smyk neboli driftík nemusí podařit pokaždý! A neschazuj te tu Dukeho! Se neděla!  :evil:

clovek co ma auto s geometrii nastavenou na drift a ma to trosku v ruce bude jezdit zatacky skoro porad stejni nez kdyby mel auto co ma geometrii nastavenou na jizdu bez smyku a bude se ho snazit urvat a zase srovnat

driftils nekdy vubec?

dokud tu bude chlapec do vseho rejpat a neprizna barvu tak si nic jineho nezaslouzi

13

Re: TL-01 na drift

duke: co mas ty za podvozek ? zda se mi ze myslis ze vsechno co nemas ty je spatny:)))

ja nerek ze co mam ja je spatny... jen rikam ze u driftu neni jedno jaky mas auto... a wallote, nenavazej se do mych anglicacku big_smile, ne fakt. ja on-road nemam, ale jednu dobu sem se o drift fakt jakoze zajimal (docela sem o tom uvazoval, ale potom sem ja magor nastrkal 10 000 do snowboardu... a ted sem zas tam kde sem byl... u setreni ) a s kamosovym yokomem nekdy chodivame jezdit...

14

Re: TL-01 na drift

Pavel15: Tak zaprvý..drift nejni smyk.. to si pleteš pojmy kámo... lol
.."drift" není o tom, že se povede jeden z deseti náhodou..je to o tom, že jezdíš na jistotu bokem..
To, že se ti povede jeden z pěti pokusů je právě smyk, o kterym tu píšeš..

A co se nastavitelný geometrie týče, znám lidi, co nechávaj všechno na nule a bokujou taky slušně..to ale neříkám, že to není potřeba..

15

Re: TL-01 na drift

ja jzedim dva stupne vzadu sbihavost a vepredu 1 stupen rozbihavost a odklony vepredu minimalni vzadu zadny. , vepredu cerveny pruziny vzadu zluty.  a bokem to lita paradne.

duke: myslim ze bys tu nemel obhajovat neco s cim nejezdis aktivne a nechat rady a postrehy na lidech co se tomu venuji alespon rekreacne. taky nechodim do off-road temat radit i kdzy sem s tim jendou nebodvakrat jel smile))

16

Re: TL-01 na drift

shotik: Tak s tim souhlasim.. až bude mít káru, ať se hádá  wink

Jinak já jezdim Drift taky jenom rekreačně, ale v real autech se v tom pohybuju každej den  8)

17

Re: TL-01 na drift

big_smile  tak jo chlapi, pořídil sem si nejaký kyosho ale nevím co je to přesne, dostal sem to z třetí ruky. Akorat že sem zatím nevydumal jak nastavit vzatu sbíhavost  roll  a asi to ani nejde. jinak je kopletne nastavitelnej.

18

Re: TL-01 na drift

shotik: Tak s tim souhlasim.. až bude mít káru, ať se hádá  wink

Jinak já jezdim Drift taky jenom rekreačně, ale v real autech se v tom pohybuju každej den  8)

ja se nehadal, vy do mne sli prvni a wertheime, vzdycky me zajimala jedna vec, nikdy sem si neudelal cas zjistit si o real driftu kde se u nas jezdi a nekdy se zajet podivat... jednou sem se o to veci bavil s kamosem, smrdi tam ty gumy hodne?

19

Re: TL-01 na drift

hosi ja mam TL01 ale drifty vubec nejezdim jezdim rally a na to je to vcelku dobry podvozek ovsem kdyz jsem si dal dneska na auto mechovky a sel jsem skusit na chodbu kde mame parkety nove prevody tak jen co jsem to rozjel tak to slo krasne do smyku a ne do neovladatelneho smyku ale do DRIFTU. proste ty mechovky s tema parketama vybec nedrzi a tak to krasne dryftuje.. mame tu chodbu do tvaru L a tak o kolo toho rohu se to klouze uplne samo.. tot moje postrehy o tl01 a driftu  lol  lol

20

Re: TL-01 na drift

Duke: Zajeď třeba někdy do Sosny.. (okruh Sosnová u Český Lípy).. nebo třeba na okruh do mostu.. Teď je zrovna rozjetej Czech King of the Drift 07 smile
A co se gumy týče, když projede dvacet aut zatáčku pod plnym plynem v boku, bez smradu (nádherné vůně pro hodně lidí smile) se to samozřejmě neobejde..  8)
Smrdí to jak blázen  8)  Ale je to nádhernej "smrad"

21

Re: TL-01 na drift

nevim ale co řeknete na TL01 na tomto videu
http://www.youtube.com/watch?v=rtRMFtV6a7s

22

Re: TL-01 na drift

jinak s trochou šikovnosti se da nastavit i geometrije na TL01 jedna se o modely a jsme snad modelaři ne??ja na TL01 mam vše očem tu tak basnite

23

Re: TL-01 na drift

na TL01 se da koupit sada na seřizovani odklonu a pokud hodiš na zadek predni ramena sevšim tak mužeš štelovat zbihavost do aleluja se zaklonem je to horši alemam je taky problem tohodo podvozku je vaha a vyhoda velka bytelnost

24

Re: TL-01 na drift

K tématu TLo1 a drift řeknu jen toto: deváté misto v čelákovickym driftovacim seriálu, zatim, ještě mi chybí poslední závod zimní sezony.

25

Re: TL-01 na drift

a pak že TL01 neumi driftovat gratuluji :-)