1

Téma: No ve radio od JR racing

Jak se vam libi nove radio od JR Racing se syntezou?  JR Z-1
(jinak softwareove je to s ko propo identicke)

http://www.rcauto.sk/upload/JRZ1.jpg

2

Re: No ve radio od JR racing

pěkné ,až mi připadá takové futuristické!

3

Re: No ve radio od JR racing

Ono se tu spis jedna ze se jedna designove a softwsareove o Ko Propo Helios

4

Re: No ve radio od JR racing

Jak se vam libi nove radio od JR Racing se syntezou?  JR Z-1
(jinak softwareove je to s ko propo identicke)

http://www.rcauto.sk/upload/JRZ1.jpg

Shodne to je, co se mi moc nelibi je fakt, ze je to "pouze" FM, bez PCM. ale ne kazdy musi mit nutne PCM. Nekolikrat mi to zachranilo auto, proti jednomu rozbitemu pred 14ti dny, kdy PCM vypla v ten nejhloupejsi okamzik na rovince...

5

Re: No ve radio od JR racing

mozna ze se tlumic kutali jeste ted nekde po Prostejove, kazdopadne! v te rychlosti, ti ani PCM nebo FailSafe nemusi pomoci. Kazdopadne faktem je ze PCM je lepsi nez samotne FM.

No ale i tak, dalsi dukaz ze vsechno to delaji v jedne fabrice a jen tak na preskacku tomu davaj stitek Ko a JR :-)

6

Re: No ve radio od JR racing

mozna ze se tlumic kutali jeste ted nekde po Prostejove, kazdopadne! v te rychlosti, ti ani PCM nebo FailSafe nemusi pomoci.

ne, to rozhodne netvrdim, neocenitelna je PCM hlavne v okamziku, kdy uz jsem na trati a preslechnu maleho hosika se svym autem jak vola moji frekvenci - trenink pred zavodem, pojizdeni mezi rozjizdkama apod... Je to i moje pohodlnost neresim co drive pustit: jestli radio nebo auto. :-)

nicmene, priznam se, ze jsem po dni dnes pokukoval jako alternativu k me R1, kterou poslu na serizeni. Ale, vzhledem k tomu, ze mam dva PCM prijimace (a ty Z1 neumi) a jen jednu 600 od Graupnera, tak to budu muset vymyslet jinak.

7

Re: No ve radio od JR racing

mozna treba nejakou kompletni rekonstrukci radioveho vybaveni ... (jna znacka :-) )

8

Re: No ve radio od JR racing

mozna treba nejakou kompletni rekonstrukci radioveho vybaveni ... (jna znacka :-) )

nejak nemam duvod prejit. Preci jen uz ma holka 7 let (mozna vic) a moc ji nesetrim/ Uvazuji nad Spetrum modulem, ale az po serizeni a zhodnoceni stavu.

Kdyz uz jsme u toho. Co jineho?

9

Re: No ve radio od JR racing

mozna jeste Sanwa, tuhle jsem se na ni dival v Prostejove u toho maleho polaka a nepripadala mi zla

10

Re: No ve radio od JR racing

mozna by se dalo uvazovat i o tomhle :-)
http://www.kopropo.com/vantage_R.htm

11

Re: No ve radio od JR racing

mozna jeste Sanwa, tuhle jsem se na ni dival v Prostejove u toho maleho polaka a nepripadala mi zla


no, jenze Sanwa nema PCM :-( teda, myslim, ze jsem se neprekoukl. Uvazoval jsem jeste nad Futaba 3PK s PCM. Libi se mi na ni i ta moznost prechodu na Spektrum, s cim jsou treba problemy u Sanwa ( i kdyz, vypada to, ze nova revize by mohla fungovat).

Uvidim, mozna nakonec stejne skoncim pouze u R1 s Spectrum modulem az bude k mani

12

Re: No ve radio od JR racing

A co takhle rádio i s telemetrií na 2.4G rovnou, viz http://www.nomadio.net/default.asp?ilevel1=2 ???

Michal Nováček - RC.305
... zběhl jsem k expedicím.

13

Re: No ve radio od JR racing

Ale Spectrum už je na R1! Teď jsem ho dovezl Jurenkovi a další jsem objednal ale graupner je vyprodaný. Ale mám tu i na KO PROPO a i samostatné přijímače! big_smile

14

Re: No ve radio od JR racing

Patriku> s tema prijmacema, jsou sparovane znacky spolu?
jsou ty prijimace universalni? nebo musi byt pro spektrum moduly ko propo jine prijimace nez pro spektrum na graupnera?

a cena pripadneho ko propo prijimace?

15

Re: No ve radio od JR racing

Ne těch mužeš spárovat k jednomu HF dílu kolik chceš! Opravdu doporučuji koupit tu novou verzi s novým HARDWARE a SOFTWARE!!!
Sám jsem vyzkoušel a testoval v autě s FUTABA DIGITAL a JR/GRAUPNER DIGITAL servy bez jediného problému. Závod MČR ve Svitavách a v Maldé Boleslavy. Teď pojedu ještě Choťánky a dva dny potom ME ve Francii. Tam si ale vemu jako pojistku i normální PCM přijímač a Synth HF díl! Jistota je jistota. Tam je ta dráha dost velká tak chci mít jistotu, pokud to bude fungovat i tam tak už mám plnou důvěru v tento nový systém!

16

Re: No ve radio od JR racing

Co je největší plus, že ráno můžu trénovat jak chci a kdy chci. To by tam muselo zapnout DSM systém ještě 78 pilotů najednou aby jsme byly každý na jiném kaníle a tendalší by se už s někým hádal!

Ale ještě jsem nezažil že jelo 79 lidí najednou  lol  lol  lol

17

Re: No ve radio od JR racing

Tolik jich neni jeste ani prodano :-)

18

Re: No ve radio od JR racing

To ne, já je mám cca. 3 týdny a je jich z mé strany asi 30 kusů mezi lidma!

19

Re: No ve radio od JR racing

muj rekord je 3 spektra na jedne akci :-) a nejvetsi sranda byla ze tomu jednomu to na oko zarusilo, a visni skeptici hned, divej se to spektrum rusi, to je uplne na hovno, akorat ze se nedovedeli ze to nebylo ruseni ale nastiply kablik od serva

20

Re: No ve radio od JR racing

bez komentáře!  lol

21

Re: No ve radio od JR racing

....

zitra privezu tu mou R1 s prijimaci na serizeni... jsem zvedav co v servisu zjisti

22

Re: No ve radio od JR racing

Tak to pošli, ať to zítra pošlem EMS

23

Re: No ve radio od JR racing

Tak to pošli, ať to zítra pošlem EMS

zitra po 9h me tam mate jak na koni...:-)