1

Téma: Jaky 19z motor?

Zdravim, nemohli byste mi nekdo doporucit nejaky 19z motor? zvazoval jsem nosram vision ale slysel jsem na nej spis kritiku... ted jsem si koupil peak raven, ale ten asi taky nevydrzi vecne a priste chci mit jasno jaky motor koupit... jo a cena by byla idealni tak do 1000,- ... takze nejake corally proseries nebo orion element mi radit nemusit (o tech vim ze jsou kvalitni a jeste je zvazim ale radsi bych neco levnejsiho wink )

2

Re: Jaky 19z motor?

Ahoj, neviem ci je to este stale aktualne.Predpokladam ze chces jazdit kategoriu 19Z motorov.Ja mam objednanyGM Purple Tiger 19Z, a kamos to ma, pocul som na to len chvalu.Stoji to nejak 700 a vraj to super akceleruje.Rychlost nie je nejaka super vysoka ale myslim ze konkurencne to bude dobre.

3

dik za tip..... o vikendu jsem ale zjistil ze se unas muzou jezdit jen peaky a oriony element.... pripadne nosram vision... takze uvidim jak pojede ten peak a kdyz bude o nicem tak zainvestuju do toho orionu

4

LRP Fusion Phase 4.1 a Nosram Extreme Modified 2 mám a ok s kotvou corally 19x1 na XTC Morava