51

Re: MAD TRUCK 4x4 RTR 1:10

Bohužel díly nejsou a kdo ví jesti budou ..nejsou k sehnání...nezbude ti nic jiného než neco ubastlit nabo někoho požádat :?

52

tak to je dosti špatné,už to mám udělaný aby tam aspon drželo kolo,dal sem tam osyčku z tiger crossa ale nic jeného nepasu,tak to zatim mám jen na zadek sad je vidět že to maj asi špatně odlitý nebo fakt nevim,auto nedostalo žádnou ranu a kolo je v pr..

53

**********SMAZANO

//Talze panove hlavne se uklidnete, smazal jsem tento prispevek i ten na ktery reagoval ,ale obzvlaste tento  se mi vybec nelibil. Dale si autor tohoto prispevku nebude delat z tohoto vlakna bazar. jasny? Wallot

Traxxas Summit 5607 - 2x2S LiPo - iCharger 106B+

54

...odlitý nebo fakt nevim,auto nedostalo žádnou ranu a kolo je v pr..

Pokud ti rupla osička, asi jsi narazil na vadnou sérii: bylo víc aut, u kterých se to stalo, je to tím, že materiál ze kterého je osička soustružena byl zkrátka překalenej...Většinou se to projeví ihned při první jízdě. Mě nerupla celá, ale jen v místě, kde je váleček-čep (vylomilo se to jako z perníku, ale když jsem to zkoušel odvrtat na jiněm místě, tvrzenej a hooodně ostrej vrták do toho neudělal ani vryp!!! 8O  Ale pomoc je celkem snadná(tedy pro někoho): zkus najít ve svém okolí nějakého šikovného soustružníka a dej mu zdravou osičku jako mustr. Já to taky tak udělal, nemusí to bejt ani nějakej supr tvrdej malteiál, mě to udělal z obyčejnýho nerezu.

// upravena citace. tagy je potreba jaxi pouzivat oba. W.

Traxxas Summit 5607 - 2x2S LiPo - iCharger 106B+

55

Nahradni dily se na MAD TRUCKa daji sehnat uplne bez problemu.Hodne dilu lze pouzit z podvozku TA-02 a kdo by chtel primo dily na MAD TRUCK tak ty se daji sehnat na www.kdosihrajenezlobi.cz

56

...

57

Zdar lidi, potřeboval bych zjistit rozměry ráfků a gum na Mad Trucku (průměry + šířky). Díky moc.

Losi Mini-LST, HPI Wheely King (tube crawler), En Route Berg 2.2 (už prodán), Losi Desert truck, Traxxas Revo (VXL), Axial SCX10 Trail Honcho
http://dammlore.rajce.idnes.cz/

58

...

59

Já myslím, že je úplně jedno, jestli je to Haiboxing nebo Heng Long. Jsou to totiž navlas stejná auta i RC. Navíc na krabici od Haiboxing je všude logo Heng Long. Mám teď MT asi 5 dní a zatím ho testuju. Trošku mi připadá divný servo, protože v něm pořád divně škrčí a vrní (jako při zkratu), ale rozjezdem nebo pohnutím to přestane. Taky nevím, proč motor divně piští. Máte někdo podobné zkušenosti?

60

To vypada na interference u prijimace. Mas dobre provlecenou antenu? Staci mensi smycka u motoru, nebo prijimace a uz to blbne, hold cina.

1/8 Mugen Seiki ..MBX6-TR e.../Flux 2200...Mugen Seiki ..MBX7R Eco.../Tekin 2650
**Xray XB4
http://intertrack.cz/

61

Anténu mám provlečenou dobře. Spíš se bojím, jestli nemám vadnej kousek, což by u Číny nebylo nic pozoruhodného. Taky ti ta při jízdě motor jakoby skřípe (nebo jak to nazvat). Docela se děsím náhradních dílů. Kolega už ulomil přední rameno a držák ramen. Snad nám příští týden doručí díly co sem objednával přes net.

62

Jestli myslíš pískání nemechanickýho charakteru,spíš kňučení který se mění podle přidávání plynu při rozjezdu, tak to dělá běžně. Dokud se motor netočí naplno, část energie se mění na pískání. Aspoň tak si to laicky představuju. mě to dělá taky. I to servo, pořád se snaží držet kola rovně, ale při stání je skoro neutáhne. tak motorek zabírá a vrčí. Zvedni auto nad zem a když to přestane tak se tim netrap.

63

Jo, to kňučení myslím. Jinak to servo je opravdu slabý a už se chystám na jiný - Hitec HS-645MG a k tomu nějaký servosaver, ale musím zjistit jaký k tomu pasuje. Nemáte zkušenosti někdo? Nebo vlastně třeba co máte už na Mad Truckovi vyměněný a jestli máte i tuning - pokud je z čeho  roll

64

Servo mam puvodni, ale motor a regl novy viz predchozi strana, jede to s nim moc rychle ani se neodvazim odhadnout kolik, ale pres 45 urcite a nejde s nim v plne rychlosti zatocit. Ma polomer otaceni asi 9 m smile) predtim otocil v plne rychlosti na 5. Uz mam objednane pastorky M1 12,13,14,15 zubu na vyzkouseni, 16 zubovy pujde na odpocinek. Pastorky maji stat 30-50 Kc, coz je skoro zadarmo a jsou z mosazi

1/8 Mugen Seiki ..MBX6-TR e.../Flux 2200...Mugen Seiki ..MBX7R Eco.../Tekin 2650
**Xray XB4

65

...

66

No, úplně nejlepší je to tady, ale nemám zkušenost s objednáváním dílů ze zahraničí a nemám aktivní PayPal účet a platby.

http://www.gadgetgalaxy.com.au/Mad%20Monster%20Truck%20Spare%20Parts.htm

67

Servo mam puvodni, ale motor a regl novy viz predchozi strana, jede to s nim moc rychle ani se neodvazim odhadnout kolik, ale pres 45 urcite a nejde s nim v plne rychlosti zatocit. Ma polomer otaceni asi 9 m smile) predtim otocil v plne rychlosti na 5. Uz mam objednane pastorky M1 12,13,14,15 zubu na vyzkouseni, 16 zubovy pujde na odpocinek. Pastorky maji stat 30-50 Kc, coz je skoro zadarmo a jsou z mosazi

Já myslel, že máš monstra a ne silničáka  wink . Já bych spíš tunil aby byl pevný v terénu a občas v nějakým skoku. Tzn. někde nechat udělat ramena a držáky z kovu. Nějakej šikovnej frézař a soustružník by to mohl za dopoledne zvládnout. Rychlost je pro mně zatím druhořadá.

68

Proto mam objednane hnaci pastorky, abych ho zpomalil. Ale koukam na stranky http://hobbymega.net/viewPrd.asp?idcategory=2&idproduct=268 a zjistuji vyrazne odchilky v provedeni. Ja mam jinak ulozene horni drzaky tlumicu, takze jsou vyrazne sikmo k ose kola. Tyhle jsou skoro kolmo a tipl bych, ze karoserie bude o 2-3cm vys nez moje roll

**Xray XB4

69

JJ uz to mam, jsou tam dva ruzne dily pro ruznou vysku ulozeni tlumicu. Otazka co je lepsi, mit tlumic vice kolmo, nebo polozeny  :?:

**Xray XB4

70

Vidím, že je tam i regl s chladičem, což já teda nemám. K těm tlumičům bych řekl, že kolmo budou víc tlumit skoky a nebude to tak tvrdý, ale jsem laik, takže možná kecám blbiny. Jinak teď sem byl venku řádit v Brně s Madem a musím říct, že mně mile překvapil. Tristní je ta origoš baterie (10 minut jízdy), ale už sem objednal LRP 4200mAh. Jinak auto maže určitě přes 45km/h a dosah s tímhle RC tipuju tak 150m, což není asi moc, ale to auto už je v dálce tak malinkatý, že ovládání je ideál tak do 100m.

71

Koukám taky na Hobbymega a nemají tam ty díly nějaký levný? Nebudeš něco objednávat? Že bych do toho šel s Tebou. Já mám reď z kdosihrajenezlobí objednaný přední a zadní ramena a držáky ramen a tlumičů, ale možná by to zvenku přišlo levněji.

72

Máte někdo tip kde sehnat na Mad trucka dobrý pneumatiky s chromovým diskem? E-shop?

73

Máte někdo tip kde sehnat na Mad trucka dobrý pneumatiky s chromovým diskem? E-shop?

Ono záleží, na co bys ty kola chtěl. Třeba zrovna ty origo jsou vykradené z modelu LST od Losi (těmi koly to kradení nekončí...) a být o kousek větší, bral bych je hnedka na crawling, protože ten vzorek je pro tento účel dost luxusní. Na druhou stranu, pokud bys s tím chtěl spíše jen na asfalt, nebo jen do lehkého terénu, bylo by dobré sehnat celistvější vzorek. Doporučuji najít vhodného zástupce (třeba na zahraničních krámech, ale nezapomeň si hlídat rozměr kol) a pak bych přes vyhledávač zkusil dotyčný model hledat u nás. Raději bych ti ale doporučil koupit gumy a disky zvlášť, protože v kompletech není takový výběr a kvalita některých značek je opravdu bídná.

Losi Mini-LST, HPI Wheely King (tube crawler), En Route Berg 2.2 (už prodán), Losi Desert truck, Traxxas Revo (VXL), Axial SCX10 Trail Honcho
http://dammlore.rajce.idnes.cz/

74

Mně je jasný, že celý model je seskládaný z věcí, který už vymyslel někdo jiný - prostě Číňani jsou zkáza lidstva a značek (ale ty jim samy cpou svoje technologie). To je ale mimo diskusi. U nás je to právě špatný. Pár kol mají u Conrada, něco má rcmonster ale velký výběr v rozměru 120x60x12mm šestihran nic moc nikde není. Proto se ptám, jestli někdo nemáte svůj zdroj na kola na monstry 1:10.

75

Tak dnes jsem se stal majitelem E-Savage. Takže Mad Truck odchází do pozadí a vzhůru k lepším zítřkům s novým MT od HPI.