1

Téma: Jakého Monstera koupit?

Čau, chci koupit nějaký Monster Truck. Jen tak na vyblbnutí, na závody není (alespoň prozatím) čas. Dopručují mi SAVAGE25, který se mi líbí  8) . Ale jsou i jiné rozumné alternativy? MadForce od Kyosho? Nebo něco úplně jiného?
Budu rád za každou dobrou radu, ať těch 20k nevyhodím z okna. Díkes

2

Re: Jakého Monstera koupit?

A co tak     HPI SAVAGE SS 4.6  ..........

3

Re: Jakého Monstera koupit?

Pokud je to úplně tvoje první auto, jdi klidně do Savage25. Pokud máš už rádio atd, jdi do tý 46, jak píše Hipish. Ale po půldruha roční zkušenosti se Savage bych do ní nastoupil rozhodně znova.

4

Re: Jakého Monstera koupit?

No potom co jsem si prolez tady fórum (a viděl co se s ním dá dělat http://savage.server4you.cz/), tak Savage je jistý. Teď už se jen rozhodnout kterého. Výbavu mám, ale jen základ a hlavně pro letadla  big_smile.

SS4.6 mě láká tím, že si ho člověk musí hezsky sestavit. Takže kolik mě bude stát výbava pro auto?

5

Re: Jakého Monstera koupit?

ondrabmw: No jestli výbavu máš pro letadlo (baterky, nabíjení) tak dokoupíš jenom volantovku (opět jestli nechceš vyhazovat prachy tak můžu ze zkušenosti doporučit Hitec SRX) za 4000,- a dvě serva. cca 3000 - 4000,-
No nevím jaký máš ty letadla, ale jinak potřebuješ žhavení 600,- a palivo. Ale to je jiná kapitola. Jinak 4.6 SS je naprosto v pořádku.
Samozřejmě nepočítám olej do diferáků a tlumičů, barvu na lexan a nějaké to drobné příslušenství. Něco máš a něco dokoupíš, ale to je v řádu stokorun.

6

Re: Jakého Monstera koupit?

taky doporucuju tu 4,6 akorat ze to potom pomerne hodne skace kdyz to cloveka chyti
pokud clovek jezdi rozumne tak ani moc nahradnich dilu neni treba

7

Re: Jakého Monstera koupit?

Na kolik vyjde takový Savage SS 4.6 diky

8

Re: Jakého Monstera koupit?

SAVAGE SS 4,6 : GT-1 TRUCK BODY ... 15.850,- Kč s DPH
ale cena se podle prodejcu muze lisit