26

Re: Mazání pneu v závodech Mini Indoor Cup?

Také jsem hlasoval pro mazání. Je to významný způsob jak ovlivnit vlastnosti modelu. Některé modely jsou bez mazání nepoužitelné. Pochopím zákaz mazadel co páchnou. Dále pochopím zákaz v případě, že by mazání poškozovalo koberec. Další důvod neznám. A osobně bych se závodů, kde je zakázáno mazaní ani nezúčastnil.

Klidně můžete ignorovat výsledky ankety. Zažil jsem pořadatele, kteří ignorovali požadavky závodníků ohledně nerovností koberce a nebo nedostatečného tréninku pro osmnáctiny v porovnání s desetinami, ... atd. “Odměnou” jim za to byla malá účast, nebo dokonce nutnost svoje závody zrušit pro naprostý nezájem.

Skopal Radek

27

Re: Mazání pneu v závodech Mini Indoor Cup?

No to je sice možný ale nwm jestly to výš, na Mipa cupu převládají offroady a včera nás tam bylo asi 34 offroudistů a jenom 7 onroudistů a offroudům by to mazání rozhodně neprospělo už tak mají velikánskou přilnavost a ještě kdyby se mazalo tak by ten koberec  tak by to už bylo moc.
A nikdo tě nenutí jezdit na závody kde není povoleno mazání a rozhodně to celý seriál nezrujnuje.

28

Re: Mazání pneu v závodech Mini Indoor Cup?

RASK napsal:

Také jsem hlasoval pro mazání......

No ted na zavodech sem to resil s par ofroudisty a vsichni byly proti. Me osobne by to mozna take vyhovovalo, jelikoz by se moje premotorovana chovala lepe ale zase beru v potaz to ze olej pak meni drahu a je to problem i pro ne, kor kdyz se jim to ve finalovych jizdach zacne chovat jinak.

Jinak vidim ze hlasujes v pro mazani v zavodu kde sem te nejak jeste nevidel, nebo se mylim big_smile

29

Re: Mazání pneu v závodech Mini Indoor Cup?

No to je sice možný ale nwm jestly to výš, na Mipa cupu převládají offroady a včera nás tam bylo asi 34 offroudistů a jenom 7 onroudistů .....

Kolik vás tam bylo, opravdu nevÝm. Ale měl by se zde v tom udělat trochu pořádek. Nacházíme se v sekci diskuzního fora s názvem “E 1:18 a víc onroad“. A název ankety je „Povolit mazání v pravidlech?“ To jsou podklady na které jsem reagoval. Pokud se jedná jen o offroady, měl by vás administrátor přesunout do sekce kam patříte. Nebo alespoň napsat název ankety tak, aby byla jednoznačná a aby bylo jasné kdo může hlasovat.

30

Re: Mazání pneu v závodech Mini Indoor Cup?

Jelikož mne hlasování nepřesvědčilo, pravidla se NEUPRAVUJÍ a je tedy mazání nadále ZAKÁZÁNO

S tím rozdílem, že tentokrát si na to osobně dohlédnu a při prvním porušení se škrtá nejlepší jízda z aktuálních (rozjížďka, nebo finálová) a při druhém porušení je jezdec diskvalifikován.

Tímhle co tu napsal Salvatore je řečeno vše, je to věc pořadatele a myslím sy že na mipa cupu sou přednější offroady.
Takže už není o čem řečnit.

31

Re: Mazání pneu v závodech Mini Indoor Cup?

Tímhle co tu napsal Salvatore je řečeno vše, je to věc pořadatele a myslím sy že na mipa cupu sou přednější offroady.
Takže už není o čem řečnit.

Myslím že tento argument je celkem jasný a pochopitelný, nicméně proč se potom vůbec anketa vypisovala????
Bylo nejspíš již dopředu jasné že priorita jsou off-road a ty mazat nepotřebují. Rask má ale pravdu v tom, že reagoval přesně dle tématu, nebylo napsáno že smějí hlasovat jen účastníci tohoto seriálu. wink

Osobně mne ale tento fakt utvrzuje, že míchání kategorií on a off-road v jednom závodě na jedné trati není nejšťastnější řešení, ale to je asi námět na jinou debatu. big_smile

32

Re: Mazání pneu v závodech Mini Indoor Cup?

...nicméně proč se potom vůbec anketa vypisovala????

Přesně tak. Jedná se o lokální problém, který jste si měli vyřešit přímo na závodech. Anketa a celé toto vlákno je naprosto zbytečný!

Příspěvky [ 26 až 32 z 32 ]

Stránky Předchozí 1 2

Chcete-li přispívat, musíte se přihlásit nebo projít procesem registrace.