1

Téma: HPI E-Firestorm 10T nebo LRP Shark Monster 1/18

Predstav si, ze si ridic kamionu. Mas pred sebou povinnou 9 hodinovou pauzu na spanek nekde na parkovisti u dalnice, spis 8 hodin a zbejvajici dobu si chces pojezdit po parkovisti a prilehly louce(poli, travniku) se svym RCckem. Co bys radsi vytah z uloznyho prostoru? HPI E-Firestorm 10T nebo LRP Shark Monster 1/18?

Podotykam ze vim, ze sou kazdej jiny meritko a jeden je 2wd a druhej 4wd, proto taky mam takovej problem rozhodnout, navic je to pro brachu, takze musim vybrat dobre:)

2

Re: HPI E-Firestorm 10T nebo LRP Shark Monster 1/18

Abys pojezdil po poli nebo travniku s 1/18, muselo by to bejt hodne cerstve posekany na anglickej travnik :-)

3

Re: HPI E-Firestorm 10T nebo LRP Shark Monster 1/18

hmm...to sem si tak trochu myslel...ale patrne se bude spis pohybovat po asfaltu nebo betonu nebo z ceho ty parkoviste sou:) a mozna sem tam na bikrosovy draze...s tim polem sem to prehnal:)...

4

Re: HPI E-Firestorm 10T nebo LRP Shark Monster 1/18

já bych šel spíše do E-Firestormu, protože bude mít určitě lepší průjezdnost terénem. Shark je i mezi 1:18 spíše přízemní raketa (mám Mini LST, tak vím, o čem mluvím) a pokud jezdíš s kamionem, tak nevím, jestli na takové titěrnosti budeš mít malé prsty a velkou trpělivost, když se něco podělá. Navíc bude Firestrm určitě lépe viditelný, než Shark, takže na parkovišti ti ho snad nikdo nepřejede a taky nebude tak vybíravý, pokud jde o prostředí, kde bubeš jezdit (prcek sunoucí se většinu jízdy po břiše by tě asi moc nebavil).

Losi Mini-LST, HPI Wheely King (tube crawler), En Route Berg 2.2 (šel do světa), Losi Desert truck, Traxxas Revo (VXL), Axial SCX10 Trail Honcho, Losi Mini Desert Buggy, White Wolf (drift), Vaterra Twin Hammers, Vaterra Ascender (Blazer K5), Orlandoo Hunter Jeep a Pajero

5

Re: HPI E-Firestorm 10T nebo LRP Shark Monster 1/18

...asi bych si radsi oloupala mandarinku wink

6

Re: HPI E-Firestorm 10T nebo LRP Shark Monster 1/18

Tim kamionem jezdi bracha...ma to bejt auto pro nej:)...a asi uz sem problem vyberu vyresil a z tech dvou aut sem vybral treti a to Traxxas Rustler XL5 big_smile

7

Re: HPI E-Firestorm 10T nebo LRP Shark Monster 1/18

jééé já jsem kůň.Myslel jsem si že jezdíš Ty.Napsal jsem ti na icq.Jinak jsem tam jako madbull.
Hele a koukal jsi na novinku od Lst a toť konkrétně speed rtr?
Je to stadium truck ale vybavenej stříďákem.Lítá to jako splašený, je dost velký a taky když přezuješ zož jsem koukal u toho neni dlouhej problem jde i do terénu (na tu bmx trať. :-)  )
Já totiž řešim stejný problém.Bohužel zatim jezdim na busech na mhd a tak jsem uvažoval o tom lrp sharku.Ale teďkon očekávám Forda high lifta a tak budu zatim vozit ten ale až se dostanu na TIR na unii tak to bude asi těžký.Musel byc s sebou mít vše a to neni lehký oříšek.Mám spalini. chci něco na trial a taky něco malýho.Tak to za sebou asi budu tahat další návěs na modely
lol
Ale mrkni na youtube na toho losika.je to hezký opravdu a myslim, že bych to taky s čistým srcem doporučil a cena kolem deseti.