1

Téma: výběr, rady...

Dobrý den,

o RC auta jsem se již zajímal před nějakým časem, asi rokem a teď nedávno jsem měl chvilku, tak jsem si začal zase zjišťovat informace a rád bych se vás chtěl zeptat na pár otázek...

chci si pořídit monster trucka, žádné auto jsem ještě neměl ( pouze asi v 8 letech nějaké ty na baterky   lol  ) teď mi je 15
viděl bych to na spalovací motor, ale nevím pro který monster truck se rozhodnout, jestli byste mi nemohly tady nějak celkově sepsat vaše zkušenosti, klady a zápory jednotlivích modelů  roll   
chci jeden z těch opravdu nejlepších, ale chci aby taky nějakou chvíli jezdil než budu muset tuningovat...

popřípadě jestli hned obědnat nějaké součástky současně s autem a taky z kama..

hodně se mi líbí CEN GTS 7.7

jezdit budu hobby

prvně bych rád vyřešil který model koupit a později ostatní věci týkající se auta a ostatních věcí wink

2

Re: výběr, rady...

Tak jsem ti to přesunul..je vidět kluku,že vůbec nečteš naše forum.Začal bych tímto článkem pokud si ho nečetl http://www.rcauta.net/modules.php?name=News&file=article&sid=160
Pokud stále trváš na monsteru tak ti zde vyjmenuji prověřené modely: Revo,Savage,LST,MTA 4  také jinak výrobce Traxxas,HPI.team losi,Thunder Tiger...... na CEN se vyprdni bude to drahý ježdění wink
Ještě jednou připomínámže je tu tlačítko hledat tak nejdřív hledej a pak se ptej jinak se tu zase strhne WAR a každej ti bude nabízet to co jezdí a říkat že je to to nejlepší. Klidně kontaktuj osoby co mají v podpisu modely na které se chceš zeptat.Ne všichni ale mnozí rádi pomůžou.

Jo já ti mohu poreferovat o Revu wink

3

Re: výběr, rady...

Pokud tě bude zajímat LOSI LST2,klidně se mi ozvi na SZ (soukromá zpráva) a já ti o něm sdělím co vím.

Axial, Vaterra, Kyosho, Tamiya, Asso.

4

Re: výběr, rady...

ano tohle forum jsem oběvil včera...
článek jsem si teď přečetl, ale že by mi rozmluvil monstra to ne, mám spalovací motory rád, jedzím sám na krosce 2T.

já jsem to myslel trošku jinak, to co je mezi auty ferrari, tak mezi monster trucky to je? 

díky že se mi nabízíte a chcete mi poradit, ale zatím bych jenom chtěl zjistit to co je opravdu super, které značky vyhrávají závody u nás, v zahraničí a podle toho se rozhodnout

5

Re: výběr, rady...

podle me ferrari zadne smile zavody nevyhravaji auta, ale ti co je ridi lol
ferrari si z toho udelas casem, podle toho jak budes jezdit... at si koupis jakekoli z tech co uz byli jmenovany, myslim ze lepsi tu nejsou a s kazdym si uzijes sve  lol

6

Re: výběr, rady...

takže,

SAVAGE X 4.6 RTR
http://www.rcshop.eu/savage-x-46-rtr-p-3381.html

CEN - Genesis Super Truck GST7.7
http://www.rcshop.eu/cen-genesis-super-truck-gst77-18-4wd-3sr-rtr-p-563.html

LST2 Monster Truck RTR w/XR3i
http://www.rcshop.eu/lst2-monster-truck-rtr-wxr3i-p-1257.html

REVO 3.3 monster truck RTR
http://www.rcshop.eu/revo-33-monster-truck-rtr-4wd-p-3274.html

zdřejmě něco z těhle, ale co  lol
CEN se mi líbí že mám motor s 5HP

chtěl bych vás poprosit o SZ s výsledky závodů, díky

7

Re: výběr, rady...

chtěl bych vás poprosit o SZ s výsledky závodů, díky


Na co vysledky?To jako ktere auto bude prvni tak je podle tebe nejlepsi a nejrychlejsi? To vse neni jen v aute,ale v rukou...Nechapu,kdyz si psal ze jsi mel pouze auto z hrackarny a ted rovnou chces rychleho spalovaciho monstera?... roll  :?:

Losi LST/Muggy Brushless
Jeep Cherokee XJ 99'
Sand Rail 4 Seater Buggy

8

Re: výběr, rady...

a proč ne?

chci se jen orientovat jak tom modely jsou, jestli vždycky různě, nebo přibližně stejně, aspoň mi to pomůže při rozhodování

9

Re: výběr, rady...

Určitě je rozdíl když koupíš auto a jdeš na závod a když s nim budeš jezdit rok a budeš mít všechno vychytaný , styl jízdy , nastavení atd. Nejlepší auto tě určitě neudělá nejlepším jezdcem.

10

Re: výběr, rady...

Určitě je rozdíl když koupíš auto a jdeš na závod a když s nim budeš jezdit rok a budeš mít všechno vychytaný , styl jízdy , nastavení atd. Nejlepší auto tě určitě neudělá nejlepším jezdcem.


tohle je mi jasné, vždycky budu muset na autě něco ladit, ale když už, tak proč to dávát do auta č.1, když vím že č.2 by bylo po vyladění lepší?

11

Re: výběr, rady...

Divej se taky nejenom na auto podle ceny ale hlavně podle dostupnosti dílů. A pokud jsi projdeš toto foru  tak zjistíš na který auta seženeš díly lépe a na které ne.
Ale nakonec to budeš jezdit TY a za tebe nikdo rozhodovat nebude  wink

12

Re: výběr, rady...

mohly byste mi hodit prosím do SZ nějaké ty stránky s výsledky umístění jednotlivích RC monster trucků?  žádné nemůžu najít

13

Re: výběr, rady...

mohly byste mi hodit prosím do SZ nějaké ty stránky s výsledky umístění jednotlivích RC monster trucků?  žádné nemůžu najít

Achjo. Stale jsi nepochopil, ze to je hlavne o rukou nez o autu? Muzes mit jakkoli "natunenej" model, ale pokud budes mit levy ruce, nepomuzes si. Tim te nechci nijak schazovat, ale pripada mi to z tve strany jako hondba za necim, o cem zatim vis velky kulovy, ale zenes se za tim tak rychle, ze muzes brzo padnout na usta. To neber v zadnem pripade jako urazku, ale jako holy fakt.

Podle me hlavne nevis, co vsechno koupe modelu a hlavne jeho provozovani obnasi. At hobby nebo zavody.

14

Re: výběr, rady...

Chlape..... asi takhle...na prvních místech je savage,revo,LST   stačí? je to o rukách.Ptáš se na nesmyslný věci když budeš jezdit hobby.

15

Re: výběr, rady...

hlavní věc!!!! provoz monstera není zadarmo tak že pokud nemáš pravidelný slušný příjem nebo sponzora tak tě upozornuju že to není levná záležitost.....soudím dle tvého věku......zvláště stím CENem.Vy mladý kluci chcete jen výkon a kolik to jezdí a nic jiného vás nezajímá big_smile vůbec nemáte ponětí co obnáší udržování výkoného auta.....výkon CEN je sice pěknej ale jeho váha to prostě vyžaduje a stím jdou ruku v ruce další věci jako je opotřebení dílů na autě kvůli jeho váze atd atd..........

16

Re: výběr, rady...

clovicku chapu tve nadseni, ale... napsal bych jeste tohle, moc nedej na videa co si kde nasel na netu, hlavne na ty od vyrobcu, jsou sestrihane a ti co s nima tam jezdi maji pazoury uz hodne vyjezdene a vypada to jak velmi snadna vec coz moc "neni" :twisted:
jeste bych ti poradil jednu vec, dojdi se podivat na nejake zavody, nekde tu jsou pozvanky tak tam zajdi a podivej se jak ktery model vypada, treba i poznas rozdili v rychlosti, ale urcite ti to rozsiri obzory pri tvem nakupu a treba nejaky hodny modelar by ti ho i pujcil do rukou lol

17

Re: výběr, rady...

všechno chápu, sponzora mám a vím až moc přesně kolik stojí udržování pěti motorek v garáži  lol

zajdu na nějaký ty závody, ale teď na to nemám čas, takže auto musím odložit ať nevyberu blbě sad

18

Re: výběr, rady...

Ehm big_smile,dovolim si do toho vztoupit,nepatřím z rovna ktěm starším,ale o Mugena a další mé stroje se dokážu postarat v pohodě,samozřejmě že je tatík "sponzor" páč já sám bych nato nikdy v mém věku nenašetřil,a ani bych se nikdy nedostal na žádný závod... Ale já si teda myslím,že mám ponětí co obnáší udržování výkoného stroje  smile Také se však kolem RC aut pohybuju nekde kolem 1 a půl roku... To jen byla reakce na reakci: "Vy mladý kluci chcete jen výkon a kolik to jezdí a nic jiného vás nezajímá big_smile"
Ne každý je takový... smile

V pořádku taky to nebylo na tebe tak se nečerti big_smile

For FMX Rider : V pořádku pokud tedy máš dostatek financí kup co uznáš za vhodné.Vžádném případě jsem se tě nechtěl dotknout...to chraň bůh wink Na výběr z modelů si dostal tak už je to jen na tobě  přeju  štastnou ruku při výběru wink

19

Re: výběr, rady...

Vy mladý kluci chcete jen výkon a kolik to jezdí a nic jiného vás nezajímá big_smile vůbec nemáte ponětí co obnáší udržování výkoného auta.....

Ehm big_smile,dovolim si do toho vztoupit,nepatřím z rovna ktěm starším,ale o Mugena a další mé stroje se dokážu postarat v pohodě,samozřejmě že je tatík "sponzor" páč já sám bych nato nikdy v mém věku nenašetřil,a ani bych se nikdy nedostal na žádný závod... Ale já si teda myslím,že mám ponětí co obnáší udržování výkoného stroje  smile Také se však kolem RC aut pohybuju nekde kolem 1 a půl roku... To jen byla reakce na reakci: "Vy mladý kluci chcete jen výkon a kolik to jezdí a nic jiného vás nezajímá big_smile"
Ne každý je takový... smile
Nechci nějaké Flame wary atd...bylo to jen že všichni "bažanti" zas nejsou tak nezkušení.
PS: pokud to bude vyvolávat nějaké nespory,tak tenhle příspěvek smažte! děkuji. 8)


v tomhle s tebou plně souhlasím!
vůbec nezáleží na věku, ale na tom jak se o to ten člověk zajímá
třeba já si myslím a považuju se za někoho kdo umí suprově s počítačem ať už HW nebo SW a taky se vyznám v mašinách, protože na nich jezdím a baví mě to  8)

20

Re: výběr, rady...

Ehm big_smile,dovolim si do toho vztoupit,nepatřím z rovna ktěm starším,ale o Mugena a další mé stroje se dokážu postarat v pohodě,samozřejmě že je tatík "sponzor" páč já sám bych nato nikdy v mém věku nenašetřil,a ani bych se nikdy nedostal na žádný závod... Ale já si teda myslím,že mám ponětí co obnáší udržování výkoného stroje  smile Také se však kolem RC aut pohybuju nekde kolem 1 a půl roku... To jen byla reakce na reakci: "Vy mladý kluci chcete jen výkon a kolik to jezdí a nic jiného vás nezajímá big_smile"
Ne každý je takový... smile

V pořádku taky to nebylo na tebe tak se nečerti big_smile

For FMX Rider : V pořádku pokud tedy máš dostatek financí kup co uznáš za vhodné.Vžádném případě jsem se tě nechtěl dotknout...to chraň bůh wink Na výběr z modelů si dostal tak už je to jen na tobě  přeju  štastnou ruku při výběru wink