76

Re: TS-4E V2 sport

no na tyhle podvozky moc náhradních dílů není

77

Re: TS-4E V2 sport

To nic neni ja jsem asi pred tejdnem odpalil regl 8) . Kdyz jsem snim jezdil na snehu (muj domorobo kryt nebyl upne hotov :oops: , ale chtel sem zkusit jet na snehu no  sad )

78

Re: TS-4E V2 sport

Zdarec všem jsem tu s prozbou můžete mi někdo srozumitelně vysvětlit co to jsou vlastně ty závity na motorku?Jakej se dá použít typ motůrku aby to regulátor co je součástí RTR setu zvládal?Zda se dá koupit někde kolo stálého převodu co je v modelu s míně zuby nebo je nějaká alternativa od jiného výrobce a samo i pastorek?Nebo jestli už něco máte odskoušeno nechá si poradit.Díky

79

Re: TS-4E V2 sport

prosim neviete niekto kde a za kolko sa da zohnat ten predny diferencial.  lebo ma to stve jazdit len z zadnym nahonom .


vopred vsetkym dakujem big_smile

80

Re: TS-4E V2 sport

chcel by som si zohnat nejaku rally kastlu a odkial ich mate vy? chcel by som nejaku subaru z rokov 98,99,01, 02,06,07
alebo mitsubishi 6,7,8,9

81

Re: TS-4E V2 sport

je toho plný internet. stačí si napsat na seznamu RC karoserie 1/10 a máš tam toho tuny, jenom nebýt líný a hledat

82

Re: TS-4E V2 sport

ahojte!
Jazdí tu ešte niekto tento podvozok?

83

Re: TS-4E V2 sport

já tenhale podvozek mam na RALLY a jsem spokojenej uděla sem kryty řemenu e je to bezva ano prach se tam nedostane big_smile

84

Re: TS-4E V2 sport

Ahojte!
Po dlhej dobe sa ozývam... Jazdí tu ešte nietko s týmto modelom?

85

Re: TS-4E V2 sport

Čau chlapy, chtělo by to tu trochu oživit, tak jestli ještě někdo jezdí s timhle podvozkem tak piště wink

86

Re: TS-4E V2 sport

Zdravim mam tento model a spokojenost.dal sem tam stridak a jezdi jak drak.ale mam problem s nahradnima dilama.nemuzu najit obchod kde by se daly sehnat.poradi nekdo kde bych je moh najit?dik