1

Téma: Začínám s auty

Ahoj chci se poradit, začínám s RC modely. Chci si pořídit své první auto, mělo by být na elektromotor kategorie rally. Jelikož začínám tak zatím nechci nějak náročný model na údržbu. Má představa je tak kolen 5000 kč. Našel jsem si jeden typ, můžete mi poradit jestli je pro mě vhodný   (XBPro DF-02 Plasma Edge)  popřípadě mi nějaký jiný doporučit. Děkuji.

2

Re: Začínám s auty

Ahoj tak ja byt na tvojom mieste vybral model od tamiye TT-01. Ten model co si si vybral ty tak aj s tym sa da jazdit rally ale vecsina myslim pouziva tt-01. Je to povedal by som taky univerzalny podvozok ci na rally v tvojom pripade alebo na drift pripadne ine...

3

Re: Začínám s auty

s DF-02 nemůžeš na rally závody, je to bugyna

ale volbou TT-01 bych si nebyl úplně nejjistější,já bych volil radši TB-02 anebo kdyby levnější tak TL-01

4

Re: Začínám s auty

Ahoj co si myslíte,byl by pro mě dobrý model Gravel Hound DF-02 XBPro, zatim nechci jezdit na žádné závody.

5

Re: Začínám s auty

Mr Tim ma pravdu s tym sa na zavody neda ist. Nehovorime ze musis ist hned na ne, ale v tej cene neni rozdiel a ked ti to uz pôjde lepsie tak môzes ist aj na tie zavody a nemusis kupovat nove auto ale kupis nieco lepsie vykonejsie to tt-01tky a ides.  A este sa aj podla mna tt-01ka predsa preda lepsie ako ten model co si si vybral ty teda ak by  si ho uz chcel neskôr predat a kupit si nieco lepsie. big_smile

6

Re: Začínám s auty

A dá s modelem tt-01 jezdyt i v terénu

7

Re: Začínám s auty

No ako sa to vezme tak na rally je to dobry podvozok ale na teren no neviem  ide oto co si predstavujes ty pod tym slovom teren. Ale ak by si s tym chcel uz skakat a podobne... tak to by som volil iny podvozok. roll

8

Re: Začínám s auty

terénem myslín tratě pro bugynu

9

Re: Začínám s auty

Ale psal jsi, ze chces rally wink

10

Re: Začínám s auty

všem díky za rady, ještě si to vše musím nechat projít hlavou, ale stejně asi zkončím u modelu Gravel Hound DF-02 XBPro. Nebo jestli víte o něčem podobným v tom stejným stylu a za stejný peníze tak poraďte. Díky

11

Re: Začínám s auty

Ahoj, nevíte někdo o nějakém obchodě v Brně?