1

Téma: Losi XXX-T MF nastavení

Chtěl bych se zaptat majitelů, jestli někdo nemá náhodou český překlad návodu, nebo případně německou verzi. Nejde mi ani tak o stavbu jako o poslední stránky, kde jsou tipy k nastavování podvozku. Základ jsem sice z angličtiny pochopil, ale rád bych se o nastavování dozvěděl víc.

2

Re: Losi XXX-T MF nastavení

No jestli můžu poradit já, tak když jsem na jaře začínal, nastavil jsem auto dle stavebnice a zatím s tím tak jezdím a nešahám na to. Co tak vím, tak i nastavení ostatních se moc od stavebnicového neliší.....myslím si, že je důležitější, naučit jezdit a hlavně se trochu otrkat na závodech - to jsou ale pouze mé poznatky z několika závodů.

3

Re: Losi XXX-T MF nastavení

Já to mám taky tak, nastavení ze stavebnice. Stejně na dráze nejvíc udělaj pneumatiky a nastavení tlumičů.

4

Re: Losi XXX-T MF nastavení

Díky za odpovědi. Na dráze jsou nejdůležitější prsty na volantu a na plynu, o tom není třeba diskutovat. lol  Můj synek ulomil na zadní nápravě kloubek horního ramene zadního kola a ten závit zůstal v prostřední díře a nemůžu ho dostat ven, takže jsem byl před rozhodnutím, kam ten kuláček přendám. Chtěl jsem se dozvědět jaký by to mohlo mít vliv. Nakonec jsem je dal do vnějších, na kolech taky, nastavil odklon na stavebnicový a zdá se, že to jede stejně jako předtím.