1

Téma: Losi xxx-s RTR

Ahoj, jsem na tom podobne jako prispevek inferno MP777. Cili prvni auto, ktere by melo byt prupravou nebo snad i pouzitelene na onroad zavody. Nedoporucujete RTR sady a co tenhle set od Losi? http://www.losi.com/Products/Features.a … d=LOSA0287

Uz jsem se ptal na jinem foru a nerekli vyslovene ne. Pokud ho doplnim DX3.0R je to pak dosatecne nebo doporucite radeji zapomenout na RTR sadu? Motor mi prijde celkem ok.
Proc teda ne? Je ten podvozek taky zastaraly podobne jako u Kyosho?
Jaka by pak ale mela byt volba a da se vubec neco poridit v podobne cenove tride?
Hledam vice informaci uz dlouho, ale o tomhle aute jsem toho moc nenasel je snad z nejakeho me neznameho duvodu neoblibene?
Diky za nazory vsech.

2

Re: Losi xxx-s RTR

Tak za chvilku se tu začnou oběvovat odkazy jako že RTR je na závody špatné ap.
Myslím si, že je to pěkná blbost. Je úplně jedno, zda máš zastaralý podvozek,  nebo nejnovější model, ještě doplněný o tunning. Podívej se na závodní trať, kolik tam jezdí novinek a kolik "starých" modelů.

Závody nejsou až tak o samotné technice, ale hlavně o rukách. Záleží na tom, jaký máš s modelem cit a jak máš podvozek nastavený.

Já sem Revíčkář, mám relativně nejnovější verzi TRX3,3 a byl jsem na dráze se staršími bratříčky TRX2,5. Která je podstatně slabší, a podvozek je výrazně menší. Já neměl s jízdou na dráze prakticky žádné zkušenosti, za to TRX2,5 měla již odjety nějaké ty závody.

Kdo myslíš že měl práci se vůbec na dráze udržet a nenechat se potupně předjet skoro o kolo? Nu já s novější TRX3,3!

Je pochopitelně lepší, když si když si koupíš RACE KIT, ale vše je o finančních možnostech. A to že na to někdo nemá peníze a koupí si jen RTR v základu ho ještě nevyškrtává ze závodního pole a nebere mu možnost dostat se na první příčky závodního pole.

Snad nevěříš tomu, že když si koupíš nejnovější RACE KIT a přijdeš na dráhu, ač držíš model "poprvé v ruce" všici padnou na zadek a ty budeš automaticky držet pohár vítěze v ruce.

3

Ne rozhodne tomu neverim a ani to neocekavam, je potreba nasbirat zkusenosti. mym cilem je se hlavne dobre bavit.
Penize nejsou az takova vada na krase, spis kdyz jsem si cetl forum o te MP777 tak me zarazili poznamky na to, ze je podvozek zastaraly. Vzhledem k tomu, ze i takhle to nestoji malo, chtel jsem jen slyset zda jsem si nevybral neco s cim budu mit komplikace....to nemuzu posoudit sam, to mi musi riict nekdo kdo to jezdi.
Jestli proste nekde neni zakopany pes.

4

vůbec si nemyslím, že by ten podvozek byl zas... až... tak zastaralý.Věřím,že kdybys to auto dal někomu z naší ,,špičky,,tak s ním zajede supr výsledek.A na začínajícího je to dobrý auto Tečka

5

vůbec si nemyslím, že by ten podvozek byl zas... až... tak zastaralý.Věřím,že kdybys to auto dal někomu z naší ,,špičky,,tak s ním zajede supr výsledek.A na začínajícího je to dobrý auto Tečka

Tím "to auto" myslíš to inferno :?: