1

Téma: auto pro začátečníka-kolem 10k

Dobrý den, již pár let dělám modely vlaků, ale nedá se s tim tak vyhrát a ted jsem objevil RC auta. Určitě byhc chtěl buggy v měřítku 1:8 nebo 1:10, menší určitě nechci. Pro začátek yb mi stačilo něco s čim ybch mohl jezsit někde na polní cestě atd.. investice by se měla pohybovat kolem 10 000 kč. Protože jsem začátečník nechám si poradit co yb pro mě bylo lepší jestli elektro nebo spalovací motor. Asi ybch časem chtěl vyzkoušet i nějaké ty závody. A kdyby tu byl někdo z okolí České Budějovice, Český Krumlov a byl by ochoten poradit, třeba i osobně určitě bych byl velice rád.

2

Re: auto pro začátečníka-kolem 10k

mozna hobao hyper 7 rtr

3

pokud okoli Ceskeho Krumlova tak doporucuji 1:10 rally, je tam opravdu silna komunita:

http://www.rca-ck.com/

4

Dobrý den, již pár let dělám modely vlaků, ale nedá se s tim tak vyhrát a ted jsem objevil RC auta. Určitě byhc chtěl buggy v měřítku 1:8 nebo 1:10, menší určitě nechci. Pro začátek yb mi stačilo něco s čim ybch mohl jezsit někde na polní cestě atd.. investice by se měla pohybovat kolem 10 000 kč. Protože jsem začátečník nechám si poradit co yb pro mě bylo lepší jestli elektro nebo spalovací motor. Asi ybch časem chtěl vyzkoušet i nějaké ty závody. A kdyby tu byl někdo z okolí České Budějovice, Český Krumlov a byl by ochoten poradit, třeba i osobně určitě bych byl velice rád.

Zdravím pokud bys něco potřeboval ohledně toho rally jsem z Č.Krumlova ale bohužel buginy ee.

5

Konečně jeden z mála inteligentně položených dotazů ohledně výběru auta. Díky!

Nicméně asi si nechtěl slyšet, že máš jít do jiné kategorie, ale tady je to jednoznačně pravda. U vás je lokálně tahle komunita nejsilnější a jestli Ti i na penězích trochu záleží tak s desítkou v rallye vydržíš možná i sezonu. Jestli trváš na buggy tak rozhodně vyber nějakou osminu, ale počítej s tím, že se to do 10k nevejde a to už jen proto, že určitě nevybírej koncepčně několik let starý podvozek.

6

No jak to tak sleduju tak jsem se na 99% rozhodl rpo to rallye, děkuji všem za odpovědi, a kdyby mi někdo chtěl dát pár užitečných rad do začátku, čemu se vyhnout, co udělat atd.. tak budu jenom rád, bud může do SZ, nebo an ICQ 499-927-336, děkuji

7

Než se rozhodneš definitivně, tak se běž kouknout na závody jestli by tě to bavilo, protože rally je dost specifická. Dost se u toho naběháš lol
Jednak v drtivé většině závodů nejde rychlostní zkoušku odřídit z jednoho místa a druhak, když někde zapadneš, tak si musíš auto vyprostit sám, takže je lepší auto řídit a běžet za ním wink

8

Než se rozhodneš definitivně, tak se běž kouknout na závody jestli by tě to bavilo, protože rally je dost specifická. Dost se u toho naběháš lol
Jednak v drtivé většině závodů nejde rychlostní zkoušku odřídit z jednoho místa a druhak, když někde zapadneš, tak si musíš auto vyprostit sám, takže je lepší auto řídit a běžet za ním wink

Tak to je na rally se nevyplácí řídit z jednoho místa někdy je to pořádná rychlost,taky bych ti raději doporučil juknout na závod,příští sobotu se u nás jede RC Rally Extrém,šotolina jede se v lomu jedna z nejobtížnějších soutěží jinak info tady http://www.rca-ck.com/ .Tam si o tom uděláš obrázek a jistě se poradíš o koupi rally speciálu.

9

Tak to je na rally se nevyplácí řídit z jednoho místa někdy je to pořádná rychlost,taky bych ti raději doporučil juknout na závod,příští sobotu se u nás jede RC Rally Extrém,šotolina jede se v lomu jedna z nejobtížnějších soutěží jinak info tady http://www.rca-ck.com/ .Tam si o tom uděláš obrázek a jistě se poradíš o koupi rally speciálu.

JJ o tom závodě vím, ale nevim jestlis e přídu podívat, hned od pondělí amturuju, tak se asi bduu učit... Ale pokusim se a jištak se určitě přídu podívat toho 8. června... Jenom jeslti se můžu zeptat koho by tam bylo tka nejlepší se optat??? kdybych se tma náhodou za tejdne dostal, abyhc věděl an koho se mám obrátit,děkuji

10

V podstatě kohokoliv, každý rád poradí wink
je lepší toho omrknout víc 8)

11

JJ o tom závodě vím, ale nevim jestlis e přídu podívat, hned od pondělí amturuju, tak se asi bduu učit... Ale pokusim se a jištak se určitě přídu podívat toho 8. června... Jenom jeslti se můžu zeptat koho by tam bylo tka nejlepší se optat??? kdybych se tma náhodou za tejdne dostal, abyhc věděl an koho se mám obrátit,děkuji

Jestli přijedeš zeptej se u nás kohokoiv budeme rádi za každého nového jezdce a všichni ti rádi poradíme.

12

Jestli přijedeš zeptej se u nás kohokoiv budeme rádi za každého nového jezdce a všichni ti rádi poradíme.

No já se tam spíše dostanu až toho 8. června, a už se docela těšim... doufám že rallye bude ta zprávná volba... No rád bych si s vámi časem zajezdil, asi by mě nebavilo pořád jezdit sám někde na parkovišti.. ale to má aztim čas, nejdříve potřebuju poradit s výběrem auta, takže bduu rád za jakoukoliv radu či pomoc s výběrem

13

No na začátek nepotřebuješ žádnou T1 nebo T2 myslím že Kyosho nebo Tamya by postačili skus se podívat na www.modelbazar.cz nebo pokud bys chtěl novej podvozek skus eshopy,odkazy ti pošlu jestli chceš do SZ.

14

Bo Kyosho Pureten Alpha 3 to je taky dobre podvozek.

15

Bo Kyosho Pureten Alpha 3 to je taky dobre podvozek.

Neodpustim si Off Topic jak remen. BO neznamena zkracene NEBO, ale je to po ostravsku PROTOZE. Sorry, ale nemoh sem si pomoct, kdyz nekdo pouziva neco a nevi vlastne co.

16

To je zkratka nebo.Já jí používám. lol