1

Téma: XRAY, HOT Bodies nebo TA TC5R - onroad

Ahoj, prvne uvazujic o Losi XXX-s jsem se nejak posunul na vyssi radu. 3 vyrobci kteri jdou s dobou a nespi na vavrinech, maji nove modely pro 2008. Dnes na zavodech se starsi TC5 honilo s Cyclone Black bez problemu. Oproti tomu chlapik s novym Cyclone Andy Moore byl skoro posledni. Evidentne je to tedy hlavne v rukou.
Cena kitu od XRAY T2'008 je nizsi nez Cyclone Andy Moore. Proc, co je nebo neni v kitu XRAy oproti Cyclone?
Vsude ctu ze XRAy je prima, drzi stopu, ale neni dobry pro zacatecniky. A co kdyz ho na zacatek osadim slabsim motorem a budu jezdit Stock tridu nez se to naucim, to snad tolik nevadi ze mam lepsi sasi a ve slabsi tride tolik neriskuju? Kdyz koupim treba brushlees LRP ESC muzu na zacatku preci jezdit brushes stock  motory a pak to vymenit.
O TC5 respektive novem TC5R jsem toho zatim moc necetl.
Forum se jmenuje vyber modelu tak snad je to spravne misto. Diky za nazory.

2

Re: XRAY, HOT Bodies nebo TA TC5R - onroad

ahoj,   tak rozdil v xray  a cyclone jsou na tom momentalne cenove uplne stejne  ale hlavni vyhodou jsou levnejsi dily na cyclona , jinak  asso TC4 asi taky nebude spatne ale nevim jak je to s dilama , protoze na xraye i cyclona jsou velice dobre dostupne

3

Vybírej dle dostupnosti náhradních dílů, obecně se nedá říct, že je  XRAY složitější na nastavení. Pokud přijedeš na závody,většína lidí jezdí X, zase znám i pár lidí co jezdí Hot Bodies a jsou také spokojeni. Díly na HB jsou skutečně o něco málo levnější, ale na závodech také méně dostupné.

J.

4

Dikas za reakce, nebudu s tim jezdit v cr takze dily mam dostupne stejne. Spis jsem narazil na nazory, ze Xray je urcite supr a vykony podvozek, ale soucane o dost krehci a tim padem casteji menis dily. A nemyslim ted jen ty Ccka co byli v 2007. Bylo to vetsinou o modelu 2007 jak je na tom teda ta nova 2008 v porovnani treba s tim HotBodies WC co se tyce umrtnosti dilu? Ma uz nekdo kdo to jezdi prakticke zkusenosti?