1

Téma: Mini Inferno

Chtěl bych si koupit mini inferno vypada to velice pěkně máte stim někdo zkušenosti??? Jedno ale musim rict cena je oproti cene napr. v USA neumerne vysoka a o tuning dilech a nahradnich dilech ani nemluve no des bes

2

Re: Mini Inferno

Tak jsem koupil Mini inferno a musim rict ze paradicka. zakoupil jsem k tomu rovnou i nejake tuning dily. X-speed motor Akku. olejove tlumice ty originalni maji jenom pera takze to dost hopska a jezdi to jako drak. A o proti elektre co jsem mel predtim to vydrzi jezdit opravdu dlouho. Mam 3x akku a myslim ze tak hodinka zabavy je zarucena.

3

Na Mini Inferno teď píšu zrovna recenzi. Docela by mě zajímalo, jak to jezdí s tím X-Speedem a kolika článek k tomu máš?

4

Tak som mal tiež možnosť vidieť tento zázrak konečne na vlastné oči. Musím povedať, že som bol dosť sklamaný. Na prvý pohľad to ja nádherné autíčko, ale keď som videl detajly... Zadrhávajúci diferencial, veľké vôle v nábojoch kolies, nemá tlmiče a guličkové ložiská. Oproti reklamnému videu strašne pomalé. Jednoducho lepšia hračka, alebo polotovar pre slušné auto. Ani elektronika za veľa nestojí. Keďže je elektronika serva integrovaná spolu s prijímačom a regulátorom nie je možné samostatne nič z elektroniky vymeniť alebo použiť pri prechode na lepšiu rc súpravu. Ak porovnám Half 8 s Assom T18 (porovnateľná výbava za porovnateľnú cenu) tak víťaz je jasný - Asso.

5

no tak zase musim teda rict ze kulickovy loziska to ma sice ne v nabojich kol ale v diferencialech jsou No zacinam stim dost jezdit tak se uvidi co to vydrzi:-)

6

Tak dalsi upresneni jizdnich zazitku. Co se tyce jidznich vlastnosti namontoval jsem X-speed motor. je to znat na rychlosti a sviznosti ale rekl bych ze to odnasej malinko akku nevydrzej tolik co s klasickym motorem. Do takzvane spojky jsem dal misto kovoveho krouzku nejakej z nejaky hmoty co jsem nasel v garazi aby to tolik neprokluzovalo ale nevim nevim hreje se to jako svin. Silnejsi motor taky pekne topi musim na nej vyrobit hlinikovej chladic a vyriznout v kastli diru aby se ofukoval jelikoz fakt neskutecne pece nevim jestli je to normalni:-( a tak snad jo no. Uvidime co bude po dalsim jezdeni

7

Taky mam X-speed motor v miniinfernu, ale pouzivam baterky 8 clanku 9,6V. Takze to docela jede..... Motor se mi taky hreje. A tu spojku jsem taky musel dotahnout na doraz jinak to klouzalo.

8

Koupil jsem si na Inferno sadu ložisek od firmy 3racing (24 kusů) a nevim jestli je  vyměnit i v diferenciálech.Tam ložiska jsou.

9

Tak je taky doma.

V pátek jsem byl reklamovat Mini Monster a protože to bude trvat trošku déle, koupil jsem Mini Inferno. jak jinak objednal jsem i motor, tlumiče a ložiska.

Ještě objednám 8mi článkovou baterku, protože podle amerického webu by to mělo jezdit až 34km/h (http://commerce2.i2net.com/able55stores … 8C104.aspx

A připravovaný stadium truck taky nevypadá špatně  :twisted:  http://www.kyosho.co.jp/web/products/ca … _st-e.html