676

Re: E-Maxx (model: 3906)

Klasika, me se to stavalo taky a pak sem prisel na to proc. Pri dopadu na boudu se prohne origo kastle natolik, ze stahne k sobe parohy a diky tomu ulomi Bulkhead. Reseni je silnejsi kastle treba od ProLine nebo rollcage nebo kovovy bulkheady. Predni sem nikdy takto nezlomil jen zadni

677

Re: E-Maxx (model: 3906)

Ahoj, koupil jsem si kovový poloosy na t-maxxe
http://www3.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&I=LXPNJ8
protože se mi zdálo, že je tady na některých obrázcích vytunigovaných e-maxxíků vidím. Ale samozřejmě to na e-maxxe nepasuje, jsou asi o 1 cm delší a mají kratší osičku na ložiska. Nevíte někdo, jestli existuje způsob, jak je na e-maxxe využít? Nebo poraďte jiné kovové..., pls... Díky!

678

Re: E-Maxx (model: 3906)

Jestli jsou z TMaxx 3.3, musis pouzit i 3.3 kameny. Vzadu bych to udelal tak, ze bych koupil RPM Truetrak ramena, ktera jsou na 3.3 kardany. No a dopredu kameny (taky bych vzal RPM). A az dolames i predni ramena, kup taky RPM. Jsou neznicitelny

679

Re: E-Maxx (model: 3906)

když budeš kupovat ty kameny z 3,3(nebo Revo či e-maxx 3905) tak musíš mít i jiné spojovačky- delší a jiný ložiska do kamenů.

680

Re: E-Maxx (model: 3906)

když budeš kupovat ty kameny z 3,3(nebo Revo či e-maxx 3905) tak musíš mít i jiné spojovačky- delší a jiný ložiska do kamenů.

Jinak RPM kameny samosebou obsahuji uz oversized loziska...

681

Re: E-Maxx (model: 3906)

Díky chlapi. Tak jsem to objednal přímo na RPM. Ještě jsem nepochopil - mám k tomu koupit i tohle?
http://www.shopatron.com/product/part_number=81170/177.0
Předpokládám, že 4x... Ach ta moje angličtina...

To Jarda 636: blbej dotaz - co to jsou ty spojovačky? :-)

682

Re: E-Maxx (model: 3906)

Spojovacky jsou tycky, na kterych vymezujes sbihavost. Na 3.3 konverzi muzes pouzit i ty co mas,ale musis sehnat delsi koncova ocka.
To, co mas v odkazu, kupovat nemusis.  To je na cisteni lozisek

683

Re: E-Maxx (model: 3906)

To, co mas v odkazu, kupovat nemusis.  To je na cisteni lozisek

Jsem to ale ňouma... :oops:   Jinak dík, jdu shánět delší očka...

684

Re: E-Maxx (model: 3906)

chlapy kde mají pastorky na ty vaše stroje v ČR.
díky 12,13z

685

Re: E-Maxx (model: 3906)

V CR je to tezky, ja je objednaval v Hobbyteamu a sli sem z nemecka cca 14 dni

686

Re: E-Maxx (model: 3906)

musí být v emaxxu spojka?

Arrma Kraton 6s 1:8,
BYLO: Traxxas E-Maxx 1:8, Traxxas Summit 1:8,  Axial SCX-10 Honcho 1:10, Tatra na písek handmade smile
Moje reklama;  Tvořím weby levně do 5 tisíc..  www.trebwebdesign.cz

687

Re: E-Maxx (model: 3906)

Pokud myslíš kluznou spojku, tak 100% ano, není tam jen na ozdobu. Pokud ji vyndáš nebo zamkneš, odrovnáš si převody.

688

Re: E-Maxx (model: 3906)

Zdravím Vás pánové...po letech se vracím ke svému modelu e-maxxe...tuším model 3905 a musím říci, že jsem z toho úplně vypadl.
Pro začátek uvedu, že je osazen osazen regulátorem Xerun 80A a motorem Novak HV Pro 4.5.....Tento motor mi zůstal po spálení regulátoru Novak, který jsem zakoupil právě jako kombo motor+regl před řadou let. Následně jsem regulátor nahradil čínským Xerunem.
No a když už jsem pořídil baterie (2x 4S), tak jsem si ještě zjišťoval co je to ten regulátor a motor vlastně zač a jestli to k sobě vůbec pasuje. No a zjistil jsem, že je to dosti nesourodá dvojice.....s kterou jsem sice před lety jezdil, ale evidentně to nebylo správné..nehledě na to, že se mi regulátor dost hřál.
Parametry motoru Novak HV Pro 4.5 jsou tedy následující: závity 4.5, otáčky 4 800 na volt, výkon 780W
Parametry regulátoru Xerun 80A jsou: napájení max 4S, 6 a více závitů na kotvu, max 2400 otáček na volt.
Takže jak tak koukám, tak asi vše špatně že? Co hrozí nejvíc...spálení reglu?

V tuto chvíli zvažuju, že bych si pořídil jiné kombo, nebo minimálně vyměnil motor za jiný.....s nižšími otáčkami.
Mohli byste mi prosím poradit, jaké kombo je pro monster trucka nejlepší, ověřené? Případně jaký motor byste mi doporučili namísto toho současného...starého Novaka?
Díky moc.
Michael

689

Re: E-Maxx (model: 3906)

Tak tady je to už dobře mrtví....pamatuju, že když jsem sem chodil před 10 lety, tak to bylo úplně o něčem jiném:(.