26

Re: TRAXXAS E-Revo

Je krásné jak se dokáže zvrtnout téma o e- revu, máš-li možnost smaž co sem nepatří.

A tak se taky stalo. TNG

27

Re: TRAXXAS E-Revo

uz teda vi nekdo kdy bude na trhu a koli bude stat???vim ze to tu uz bylo,ale nevim jestli je to aktualni...dik wink

28

Re: TRAXXAS E-Revo

Ahoj,
tak jsem právě objadnal na eBay za 449 + poštovné, úhrnem to bude do 10.000,- Kč. Budu Vás dál informovat.
Jakub

Traxxas Summit 1/16 VXL, RC4WD  Bully crawler, DF03-RA Tamiya, Mini-Z AWD

29

Re: TRAXXAS E-Revo

Tak to jsem zvědav.Jsem bejvalej vlastník Reva a můžu říci,že dlouholetej tak,že fandovství mi zůstalo big_smile

30

Re: TRAXXAS E-Revo

Ahoj,
tak už je doma. 6. den od objednéní. To se někdy nezadaří aní u českých eshopů.
Zatím jsem ho jen vybalil z krabice a čekám na konektory k baterkám. Ty jsem bohužel objednal pozdě.

http://www.kapsa.eu/obrazky/erevo1.jpg

http://www.kapsa.eu/obrazky/erevo2.jpg

Traxxas Summit 1/16 VXL, RC4WD  Bully crawler, DF03-RA Tamiya, Mini-Z AWD

31

Re: TRAXXAS E-Revo

Je to krasaveček sááákra.Teď jsem zamáčknul slzu big_smile Gratuluju a přeju hodně zábavy a těším se na tvé postřehy,fotečky a videjka wink

32

Re: TRAXXAS E-Revo

je peknej...taky by se mi libil...ale asi bych ho nezvladl sad :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

33

Re: TRAXXAS E-Revo

Tady jsou naky fotky z prvniho runu , jen skoda ze  jsem nemel mobil na draze.
http://look-ass.rajce.idnes.cz/E-revo_first_run/
No jede to slusne  :twisted:

34

Re: TRAXXAS E-Revo

Lukas: Kde je kridlo? Sundany schvalne nebo si ho utrhnul?

35

Re: TRAXXAS E-Revo

Lukas: Kde je kridlo? Sundany schvalne nebo si ho utrhnul?


Sundany , na ty hummer draze v HornichPoc. , by bylo knicemu  big_smile

36

Re: TRAXXAS E-Revo

to ALCR: o CLU a DPH neradno diskutovati...díky...noha winkřešiti po SZ bude vhodnější...............

37

Re: TRAXXAS E-Revo

Mě osobně by třea taky zajimalo na kolik to vyjde a myslim ,že nas takovejch bude dost ,to važně musí každymu tajně odpovědět? Jestli de o nakou ochranu českejch e-shopu ,aby to každej hned neviděl, jaky to so vydřiduši ,tak to už každej snad ví ,né? Nebo to tajnustkaření ma nakej jinej smysl :?:

38

Re: TRAXXAS E-Revo

to Martan: jestli je to reakce na to co jsem psal o CLU a DPH tak ti doporučuju přečíst si pravidla fora http://www.rcauta.net/forum/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=8002

39

Re: TRAXXAS E-Revo

Pravidla výtah "Neřešte problémy s dovozem zboží, clem atd. Není to nic co by souviselo s modelařením" - tak to je pěkně hloupé pravidlo, i informace, kde nejlépe, nejkvalitněji a nejlaciněji nakoupit patří k modelařině, jen málokdo si v ČR může dovolit ten luxus kupovat za ty zdejší předražené ceny oproti zahraničí. 

To, že tento web/fórum ovládá jistá soukromá společnost, která cenzurou omezuje přístup k informacím, že jinde se dá sehnat lépe, výhodněji, dřívě a ve větším sortimentu je již známo, ale občas mě jejich zpátečnictví a cenzura opět překvapí, co takhle zlevnit a zlepšit nabídku a služby tak aby se prostě zboží českým zákazníkům nevyplatilo objednávat ze zahraničí, to je lepší cenzura těchto informací a prodávat o 100% dráž než např v USA.

Hoďte mi tedy prosím někdo informaci o celkové ceně E-Reva při objednání ze zahraničí včetně poštovného, cla a daně do soukromé schránky dík.

40

Re: TRAXXAS E-Revo

ALCR: nechtěl sem dmíchat ohen ,tak sem se raději už nevyjadřoval.. Taky sem si podruhe přečetl pravidla a myslim ,že to dovoz a clo ,je opravdu zaklad modelaření! Pokud nemaš s čim tak budeš težko modelařit.. Těžko se o tom pudem bavit na dph.cz.. A nevim jak ostatní ,ale ja 20000 za autíčko nedam ani kdybych je měl! Kor když vim ,že ho mužu mit za třetinu!!  Jo jo to jen nekdo chraní své přemrštené ceny!!

41

Re: TRAXXAS E-Revo

ALCR: Jen ti upravim cestinu...

Cena nemuze byt predrazena ba ani draha ani levna. Cena je vysoka nebo nizka. Zbozi je drahe ci levne.

A castecne s tebou souhlasim, ze ano, modelarina je i o tom, sehnat neco levne, vyrobit si sam, upravit si. Uz tak je v dnesni komercni dobe modelarina docela draha (ja mam ve vsech modelech i minulych, vsem souvisejicim s modelarinou sakum prdum tak ctvrt milionu) a to jsou lide mnohem setrivejsi nez ja. Tech utracivejsich je malo, moc malo.

Na druhou stranu v ramci globalizace by vsem melo byt jedno kde co a jak nakoupis, byt ale patri ke slusnosti, se treba u nekoho v obchode nebavit o tom, jak to u konkurence maji lepsi a levnejsi - slusne je decentne odejit a rict to klidne nahlas na ulici.

42

Re: TRAXXAS E-Revo

I když i mě by potěšilo, kdyby byly věci na auto levnější, vím, že v našich podmínkách se až tak slevňovat nedá, protože jsou tady mnohem větší náklady na cokoliv. Když pominu kamenné obchody, které mají navíc nájem, provoz prodejny a nějaké zaměstnance, tak i e-shopu musí někdo věnovat pozornost, pořád to musí někdo balit a pak je tady mnohem delší záruka, takže i náklady na reklamace jsou rázem vyšší.
Prostě když chce někdo zdejší dotáhnout něco z venku a sám to prodat co nejlevněji, musel by se dát na charitu, nebo začít okrádat tenhle stát a to by asi neobchodoval dlouho. Základní a velmi naivní představa, že koupím v USA levně, protože sečtu cenu+poštovné, vynásobím aktuálním kurzem a jsem vysmátý, tak ta držela kdysi i mě, ale to přejde ihned, když si k tomu přičtete DPH a clo a najednou koukáte, že kdejaký zaplivaný krámek vám vysněný modýlek prodá za lepší cenu a i se zárukou, ať už jakkoliv diskutabilní. Ano, občas se zadaří, někomu se daří pořád kupovat levněji než u nás, ale pravdou je, že zase taková pecka to není a člověk by s špatnou volbou kupované věci mohl udělat i dost drahý kšeft, protože celníci můžou otvřít cokoliv a navíc, ne každý zahraniční obchod je dostatečně na úrovni, aby zaslané zboží zaslal jak má a v náležitém stavu ho také doručil (že jo, Kmarty smile ).
Nakonec jen jeden příklad ze života. Ukroutil jsem osu na svém crawleru, takže jsem si ji objednal v jednom známém českém e-shopu, ale protože nebyla skladem a já spěchal, objednal jsem tu samou a ještě k tomu jednu vrtuli na nejmenovaném velkém zahraničním shopu. A co myslíte, že nastalo? Zboží z USA vyšlo na naprosto stejnou cenu, jakou bych dal u nás za ty samé položky a to včetně poštovného (ano, platilo se clo a DPH), ale byly to maličkosti, takže poštovné nebylo tak vysoké. Kdybych objednal něco težkého, bude poštovné dražší a tím i všechno ostatní. Jediné pozotivum na tom je, že z USA to přišlo asi za 2 týdny, zatím co český shop se ani za bez mála měsíc nerozhoupal ani k tomu, aby mě sami kontaktovali a informovali o problémech s dodáním. sad
Z toho plyne, že ne vždy se v zahraničí nakupuje výhodněji (jistý český distributor, Ladislav Skokan, je toho důkazem a měli by ho za jeho skvělé služby pozlatit), jenže je tu pak ne vždy perfektní jednání a schopnosti českých prodejců, nad kterým by se dotyční měli zamyslet, pokud se má něco zlepšit. Zlatý Skokan...

Losi Mini-LST, HPI Wheely King (tube crawler), En Route Berg 2.2 (šel do světa), Losi Desert truck, Traxxas Revo (VXL), Axial SCX10 Trail Honcho, Losi Mini Desert Buggy, White Wolf (drift), Vaterra Twin Hammers, Vaterra Ascender (Blazer K5), Orlandoo Hunter Jeep a Pajero

43

Re: TRAXXAS E-Revo

Jenom chci rict, ze revo mam doma tri dny, nechal jsem standard traxxas konektory (cornul na nabijeni Lukasovi z jeho ereva smile ) k tomu dal 5000venomy baterky, prehodil prijimac na moji Graupner XS-6 vysilacku... po nejakejch porodnich bolestech (brzda stazena na 30%, nez sem nasel manual, to to trvalo) jsem byl jezdit v bratislave na bmx draze a zatim samy nadseni.
Zda se ze dost vydrzi... dvoumetrovej skok primo na kridlo (udelalo efektni diru) ustalo v pohode, hvezdice pady na tlamicku, vsechno ok. Salta dozadu od nej v zakladnim nastaveni asi cekat nemuzeme, popredu vypada ze by se dalo, ale chce to poradnej skok wink

jinak je hrozne prilepeny na zemi, chyta vsechny sutry co se na trati povalujou od velikosti 3cm a vejs. Ne ze by mu to nejak vadilo, ale po zkusenostech s e-savage na ty samy trati ktera me stala kardan a diferak na podobnejch sutrech se bojim.

ohledne flamu na cenu, kdyby ho nekdo ode me chtel, tak mu ho dam do pacek tak za 12 - 13k. Coz je strop na kterej se dostanete s dopravou a smulou na celnici. nijak to nekomentujte, vemte to jako info na kolik to vyjde kdyz ste smolari wink

44

Re: TRAXXAS E-Revo

Zdravim smile
Jsem v RC uplnej novacek a potreboval bych radu s porovnanim modelu E-revo a E-maxx
Muze mi nekdo, pls tyhle dve auticka porovnat? Klady, zapory atd.
U E-revo bych se trosku bal toho nizkeho podvozku...
Diky
NF

45

Re: TRAXXAS E-Revo

Jen tě trocu poopravím U Reva si normálně podvozek vyšporuješ jakož i u Maxxe.Ty modely mají stejné obutí,myslím stejnou velikost a hejbat s výškou se dá u obéch modelů.Tak,že se světlostí si nedělej hlavu wink
Edit: Maxx je špičkovej ale spíše už zastarelej,překonanej podvozek i když naprosto bezvadnej.Revo má své parádní vychytávky kvůli nimž je neprosto vyjímečné a mnoho účelové.

46

Re: TRAXXAS E-Revo

E-revo se mi prave libi vic smile

Co jsem si vsiml tak E-revo je "uzsi" - nemuze to byt pak problem pro pripadne upravy?

47

Re: TRAXXAS E-Revo

Tak  Revo není užší asi tě to klame a ten jeden centimetr přežiješ ...věř mi wink  lol Tě říkám kámo jdi do Reva budeš jukat wink

48

Re: TRAXXAS E-Revo

Další věc je ta že Revo je víc závodní díky nižšímu podvozku, tím pádem líp sedí v zatáčce.

Když bych se měl rozhodnout mezi nima tak určitě Revo. I mezi čudákama je lepší

49

Re: TRAXXAS E-Revo

Diky za rady - je rozhodnuto - az mi ty odbornici z banky napotreti zaktivujou kartu pro nakup na netu tak jdu objednavat smile

uplne jsem zapomnel dodat, ze to bude E-revo  big_smile

50

Re: TRAXXAS E-Revo

E-REVO objednano smile
Tesim se jak malej kluk smile :oops: smile