51

Re: leo-x monster truck

rcmart by je měl mít

52

Re: leo-x monster truck

ja myslim tady v cr,drive je meli na www.autanavysilacku.cz ,ale ted uz je tam nemaji,nebo jsem je alespon nenasel :evil:

53

Re: leo-x monster truck

a co jr-mod.

54

Re: leo-x monster truck

Tam to nemaj ted na sklade,az za mesic....

55

Re: leo-x monster truck

jinak nwm.Hele máš v prckovi ten tun.motor?Jo a sorry za tu minulou odpověď nečet jsem to celí.

56

Re: leo-x monster truck

No měl jsem ho tam,ale pak jsem ho odvařil na 3s li-pol,ted tam mam ten turnigy

57

Re: leo-x monster truck

a nemáš video?

58

Re: leo-x monster truck

Nemám...dokud nebudou ND nebude video:'(

59

Re: leo-x monster truck

Tak jo lidi....hledal jsem na netu,potrebuju prevody,nikde je nemuzu najit,jenze stejne kdyz tam dam plastovy,tak je mam zas na 2je baterky uplne ocesany,potreboval bych to udelat z kovu,nevite kde by se to dalo udelat???nebo ze by mohly byt z nejakeho vetsiho serva stejne velikosti???

60

Re: leo-x monster truck

tak nejezdi tak brutálně...jinak to bude drahý jak prase si je nechat udělat...z toho serva no nwm...zkus tam dát menší převod třeba i s 9 zuby. lol jinak nwm

61

Re: leo-x monster truck

jenze je jeste sehnat zj:-)dalsi problem...a ted prechazim na 2,4 ghz,takze zas budu muset menit prujmac,ale to je jen drobnost,ale potrebuju jen pastorek,to koupim kovovej,a jen jedno kolecko z prevodu...to je uplne sjetyty zuby uz na tom nejsou skoro citit:-)

62

Re: leo-x monster truck

na autanavysi....tam ty převody maj.

63

Re: leo-x monster truck

Muzes mi dat pls presnej odkaz???

64

Re: leo-x monster truck

máš to v SZ. lol

65

Re: leo-x monster truck

Nojo,tam jsem nasel jen sadu pastorku,ale jestli to je jako ono,to nevim:-)myslel jsem primo na vyrobek

66

Re: leo-x monster truck

přímo na leo-x.

67

Re: leo-x monster truck

jo,ale to jsou vsechny nahradni dily,ale kdyz tam jako neco otevres,tak tak bych to chtel,ja to tam nemuzu najit

68

Re: leo-x monster truck

tak to nwm. :?

69

Re: leo-x monster truck

Tak v pondeli se uvidi...jestli maj u jr-prevody...a pokud jo tak to bude mazec:-)

70

Re: leo-x monster truck

a co vlastně potřebuješ převody, jako pastorky, ty bych mohl mít ještě z mini tigera

71

Re: leo-x monster truck

Pastorky ne...i kdyz taky by se hodil kovovej,prevody,ostatne,ted jsem to vyfotil a je to tady: http://www.galerie.rcserver.cz/index.php?action=dtl&id=1031

72

Re: leo-x monster truck

jo už to vidim, ale ty kluzný plastový pouzdra, těm převodům asi moc nepolepší

73

Re: leo-x monster truck

Ta bláho ty tam cpeš takovej motor a nemáš to oložiskovaný? a máš to na futrech? no neblázni čéče.

74

Re: leo-x monster truck

Pokud by byl zájem o díly tak písněte mám něco doma wink

75

Re: leo-x monster truck

Pokud mas ty prevody....