51

Re: TRAXXAS E-Revo

Chlapi, ono je celkem jedno jestli máte maxxe nebo revo....při normálním poježdění rozdíl moc nepoznáte a na závodech je to zase o rukou a ne modelu:))

52

Re: TRAXXAS E-Revo

jakej pastorek by jste doporučily do e-reva při použití motoru aling 600xl 1600-2000kv na 6lipolek,nikde nemužu najít převodovej poměr

53

Re: TRAXXAS E-Revo

a co diferenciály jakej olej tam jezdíte,počítam že jsou mázle jen vazelínou v základu jako u všech rtr setu

54

Re: TRAXXAS E-Revo

maxx ma diferaky uz v RTR utesnene a naplnene olejem, tak pocitej, ze revo bude mit taky.

55

Re: TRAXXAS E-Revo

Ano revo je má utěsněné.Doporučuji tak 5h jízdy a pak je rozebrat a vyčistit a naplnit olejem.Dochází k záběhu i u diffu-planety si sednou a bude tam marast a navíc jak je známo nejsou naplněny úplně nýbrž jen aby se neřeklo.

56

Re: TRAXXAS E-Revo

no my maxxe meli rozebraneho po cca 20 vyjetych baterkach a diferaky byly fakt uplne ciste, takze jsme druheho uz ani nerozebirali, pouze co se pohonneho ustroji tyce, tak jsem vycistil a namazal znova loziska v kolech a u diferaku tj. vsude tam, kde je lozisko vystaveno prachu. Jinak aji prevodovka byla cista. Motory je obcas dobre prostriknout kontaktolem a nechat vyplavit bordel, potom jsme je opnorili do horke vody s jarem a nechali chvilicku bezet ve vode na male otacky, namontovali zpet, na kazdou stranu osicek kapli mazaci olej.

57

Re: TRAXXAS E-Revo

chlapi jaké má e-revo v základu vahadla P1-2 nebo P3 děkuji

58

Re: TRAXXAS E-Revo

chlapi jaké má e-revo v základu vahadla P1-2 nebo P3 děkuji


P2 na aute  Long Travel i s pruzinama jako prislusenctvi.

59

Re: TRAXXAS E-Revo

jen tak pro úplnost pokud by to někoho zajímalo:
P1-pro jaký koliv terén-skákání
P2-pro dráhu-hrbolaté boulovité tratě
P3-asfalt pevné tratě
LT- kua bashing-trial-crawling-max světlá vejška podvozku
K tomu ale odpovídající pružiny dle progrese

60

Re: TRAXXAS E-Revo

Máte někdo zkušenosti s rozdílem v jízdě mezi 6-ti a 7-mi článkovými akumulátory (u E-REVO)?
Teprve uvažuji o koupi, takže teď řeším nabíječku a akumulátory. Můžete někdo doporučit vhnodné akumulátory a nabíječku (za přijatelnou cenu - tak do 100-150USD) právě pro E-REVO?
Díky moc za podporu začátečníka  big_smile

61

Re: TRAXXAS E-Revo

Máte někdo zkušenosti s rozdílem v jízdě mezi 6-ti a 7-mi článkovými akumulátory (u E-REVO)?
Teprve uvažuji o koupi, takže teď řeším nabíječku a akumulátory. Můžete někdo doporučit vhnodné akumulátory a nabíječku (za přijatelnou cenu - tak do 100-150USD) právě pro E-REVO?
Díky moc za podporu začátečníka  big_smile

Zrovna jsem chtel polozit podobny dotaz smile)
Pry nejaky umej i zajizdet motory...

edit: koukal jsem na 6ti clankovy Lipolky 4200mAh - cena tusim 1ks 40 dolaru

62

Re: TRAXXAS E-Revo

chlapi jaké má e-revo v základu vahadla P1-2 nebo P3 děkuji


P2 na aute  Long Travel i s pruzinama jako prislusenctvi.

díky tak to znamená že pokud jsem objednal spojovací tyče(červené)pro P3 tak na P2 nepujdou a musím dát vahadla P3

63

Re: TRAXXAS E-Revo

jen tak pro úplnost pokud by to někoho zajímalo:
P1-pro jaký koliv terén-skákání
P2-pro dráhu-hrbolaté boulovité tratě
P3-asfalt pevné tratě
LT- kua bashing-trial-crawling-max světlá vejška podvozku
K tomu ale odpovídající pružiny dle progrese

Děkuji za upřesnění,ještě se tě zeptám,jestli tomu dobře rozumím tak při stejně nastavených tlumičích má revo při použití P1 největší zdvich a při použití P3 je nejvíce přilepené k zemi,nebo se světlá výška nemění a pouze charakteristika tlumení?

64

Re: TRAXXAS E-Revo

Máte někdo zkušenosti s rozdílem v jízdě mezi 6-ti a 7-mi článkovými akumulátory (u E-REVO)?
Teprve uvažuji o koupi, takže teď řeším nabíječku a akumulátory. Můžete někdo doporučit vhnodné akumulátory a nabíječku (za přijatelnou cenu - tak do 100-150USD) právě pro E-REVO?
Díky moc za podporu začátečníka  big_smile

Sedmiclanky jsou poznat docela dost, ale hrabe to bez problemu i na kvalitni sesticlanky. Par sedmiclanku mam na prodej kdybys mel zajem. Nabijecku si kup takovou, kde lze nastavit delta peak a pripadne umi nabijet 14clanku. V z beznych nabijecek napr. Ultramat 14 a vyssi. Mel jsem konkretne tuto a je mala, skladna a nema vetrak a umi 220 i 12V takze univerzal. Nemohl jsem si na nic stezovat. Pokud chces koupit ze zahranici, tak vetsina levnejsich nema vubec stavitelny deltapeak, tak bacha !!!

65

Re: TRAXXAS E-Revo

Tak e-revo je uz doma - po 1,5 hodine na celnici jsem jeho hrdym majitelem big_smile
Akorat jeste cekam na baterky, objednal jsem si venom 4600 (pak jsem si na netu precetl ze moc dobry nejsou, no uvidime) co na ne rekne BC-6tka wink

Hodim nejaky fotky smile

Mam radost jak malej kluk smile

66

Re: TRAXXAS E-Revo

To Siky : Koukal jsem ze si taky vymenil elektroniku , co tam mas presne za Neu motor ?  a jak to slape  :?:

67

Re: TRAXXAS E-Revo

To Siky : Koukal jsem ze si taky vymenil elektroniku , co tam mas presne za Neu motor ?  a jak to slape  :?:

Ten modrej tekno edition 1515/2.5D/F lol  má větší ložiska,je celej zakrytej a má hřídel celou broušenou na červa,jo a je modrej big_smile jinak to samé jako ten černoch neu lol zatím to jezdí ale pneu moc nestíhají,už jsou na cestě lepší tak snad pak to bude ok

68

Re: TRAXXAS E-Revo

To Siky : Koukal jsem ze si taky vymenil elektroniku , co tam mas presne za Neu motor ?  a jak to slape  :?:

Ten modrej tekno edition 1515/2.5D/F lol  má větší ložiska,je celej zakrytej a má hřídel celou broušenou na červa,jo a je modrej big_smile jinak to samé jako ten černoch neu lol zatím to jezdí ale pneu moc nestíhají,už jsou na cestě lepší tak snad pak to bude ok

Jo ty talony jsou dobrej crap, mam ted GRP gripy na drahu a je to mnohem lepsi, ale na bash to moc neni.
Skoda ze Tekno nemelo ty motory o mesic driv. Ted uz na poste ceka ten origo cernej 1515 2d :twisted:  . Jen se bojim o diferaky , drzej ? Jsem chtel ty truggy od FLM ale nejsou skladem  :x

69

Re: TRAXXAS E-Revo

GRPčka jsou dobrý ale jen na dráhu,pro moje blbnutí  špatný.Proline badlands to snad vyřeší.Jo dif.zatím drží mam tam sice vnitřky od robinsnu a v záloze hodně náhradních převodu tak se uvidí.Kdybych to musel nějak často rozebírak(páč je to voprus) tak bych to řešil hybridama jako ty.Nicméně myslím že pokud bude šikovná ruka na plynu hlavně při rozjezdech vydržet by to mělo,ten přední dif. určitě.

70

Re: TRAXXAS E-Revo

Tak jsem si dneska poprve projes se svym E-revem smile
Po tom co se mi pri prvnim stiku plynu polozilo na zada, jsem tam hodil treningovej mod, ale ti tak mam co delat big_smile

Jsem moc nadsenej smile zitra si snad pujdu nekam zaskakat smile

71

Re: TRAXXAS E-Revo

parada,zrovna taky vaham jestly obednat e-maxe nebo e-revo.Za jak dlouho jsi mel doma revo a kde jsi to koupyl.A jak to prosimte probyhalo na celnici.
Dik Honza

72

Re: TRAXXAS E-Revo

pisl jsem ti do SZ smile

73

Re: TRAXXAS E-Revo

super,diky moc.Jeste si musim aktivovat kartu v bance na internetove transakce,vytvorit pay pal a uz zyiva jenom trochu cti a odvahzy a mam doma e-revo jak ty.
Honza

74

Re: TRAXXAS E-Revo

Nevite nahodou kde se da u nas da kouyt origo kastle na E-revo?
nasel jsem prvni shop kde se da u nas koupyt E-revo
http://www.elcar.cz/traxxas-e-revo-1085.html

75

Re: TRAXXAS E-Revo

Vykasli se na cesky shopy wink