1

Téma: rolby

nevíte nekdo kde se dá koupit rolba  nebo neco jinyho co ma pasy kdome tanku?????

2

Re: rolby

KYOSHO  dela rolbu  jak v provedeni elektro tak  nitro

3

Re: rolby

Tak sem dal naka videa jdu do toho. Ted jen nevim jestli Kyosho nebo Graupner

4

Re: rolby

taky rolbu???
ja sem tam nechtel zadny radlice a neco podobnyho jen aby to jezdilo...               ta od kyosho je pekna jezdi to i jinde nez ve snehu??? pasy jsou plastovy ??????? na jakych strankach se to prodava??jak rychle to jede namate nekdo nake video???????????

5

Re: rolby

koukni na forum.taiyaclub.net , tam jí někdo má, myslim že je to kyosho blizard

6

Re: rolby

Tak sem dal naka videa jdu do toho. Ted jen nevim jestli Kyosho nebo Graupner

To si děláš prdel?!?!?  lol  lol  lol  lol  lol

7

Re: rolby

do rolby????posles foto????

8

Re: rolby

Co kdyby sis tu rolbu našel ty ťunťo? Google? co? nic?  lol kyosho? graupner? nic? lol

9

Re: rolby

Tak ted jsem si pustil videa a je to bomba, jen skoda ze se to neprodava uz primo s radlici atd.

10

Re: rolby

Tak sem dal naka videa jdu do toho. Ted jen nevim jestli Kyosho nebo Graupner

To si děláš prdel?!?!?  lol  lol  lol  lol  lol


Ja vim, ale hanicce ste tenkrat nadelili nitro, ja to chci na zahradu a na doma.

11

Re: rolby

Jo radlice zvedaci to bude tezke, vim ze pomoci nakejch serv to pude ale zartim udelam asi jen pevnou.

12

Re: rolby

Tady máš Bele inspiraci http://www.rcuniverse.com/forum/m_2944524/tm.htm  big_smile

13

Re: rolby

Tak to asi nezvladnu a koupit to asi nepude, asi to nekomu zadam jako domaci ukol, dobre ohodnocen:)

14

Re: rolby

jezdi ta rolba i po nicem jinym nes po snehu???

15

Re: rolby

Ne! ještě jezdí po vzduchu kámo.Co je to za otázky čéče? Pojede tam kam ji vemeš to snad dá rozum co myslíš? Po trávě či hlíně,poskalce na skalce,trubka,hrnec,bordel,dřívko od nanuku....vysvětlil jsem ti to dostatečně? lol

16

Re: rolby

Hele a da se to ridit i volantovkou? se ptam dyz ted vidim video jak se to toci na miste

tak prej jo

17

Re: rolby

jo vysvetlil!!!!!!!!!!!!!!!! smile

18

Re: rolby

je lepsi elektro nebo nitro?????

19

Re: rolby

Dá se to řídit volantovkou v pohodě. Obě verze od Kyosho - jak elektro, tak spalovací mají shodný podvozek. Je tam diferák a na každé straně kotoučová brzda, která požadovaný pás přibrzdí. Verzí se spalovákem jsem jezdil a je to docela prča. Je osazená převodovkou QRC která umí i dvou kanálech zpátečku. Jen bylo třeba to pečlivě a trpělivě naladit, aby to dobře fungovalo.

Jinak TOMAJZovo otázka k podkladu nebyla tak úplně od věci. Samozřejmě nej je sníh, ale dá se i na trávě, písku, ale vysloveně do nějaký bordelu bych ji nebral. Stejně na asfalt.

20

Re: rolby

Tak v pondeli to objednam a pak vam poreferuju. Casem zkusim potunit pasy, prekopat to na dva motory a samozrejme zkusit funkcni hrablo.

21

Re: rolby

taky se mi liby ona i plave je to nares http://www.youtube.com/watch?v=xTkfhAQbNxU          zajimalo by me co vydrzej ty pasi  skoda ze nesou zelezny

22

Re: rolby

Tak objednano, uz mam i nake typy na radlici a udelame i nakej svetelnej set.

23

Re: rolby

jezdi ta rolba i po nicem jinym nes po snehu???


Dovolím si jednu poznámku k jízdě pásových modelů. Mám model tanku T55 dle letitého plánku edice Modelář a pásový model raketometu MLRS, podle podkladů p.Lamky. Moje zkušenost je, že pásové modely mají problémy s jizdou (spíš zatáčením) na travnatém povrchu o to i čerstvě posekaném. Tráva klade pásům dost velký odpor. Velký vliv má i hmotnost modelu, čím těžší tím hůř zatáčí. Při jízdě na beztravnatém povrchu tyto problémy nejsou.

24

Re: rolby

Diky za info, to je dobra informace

25

Re: rolby

Já bych tam dal nějakej nízko otáčkovej střídák a velkou mAh baterku,přece jen v zimě se pachtit z nitrem nic moc lol