26

Re: Jak správně začít

Já jse začal chovat normálně nevim proč mě začali hned prodit.Myslel jsem že tu jsou dobrý lidi.

27

Já jse začal chovat normálně nevim proč mě začali hned prodit.Myslel jsem že tu jsou dobrý lidi.

Klííd... samozřejmě, že jsou tu dobrý lidi! Třeba já sem úplně nejlepší! :-)

28

Lidi tady dobrý jsou! Jde o to,že ti na otazkou odpovědí zabavnou formou big_smile ale myslim,že ti na otazku už odpověděli ne?:)
A navíc tady nikdo prudit nezačal.Jako vždy jeden ti odpoví,druhý se do něj z legrace pustí, začne funny war a jsou všichni mimo mísu big_smile
Je to normal ,zvykneš si smile

Losi LST/Muggy Brushless
Jeep Cherokee XJ 99'
Sand Rail 4 Seater Buggy

29

Dobře asi jste měli pravdu.Já u jsem přihlášen dýl ale moc jsem nechodim.Tak JÁ jse vám tedy omlouvám za to že jsem nepochopil vaší srandu.Tak promiňte teda.Ale teď nevim až se vás budu chtít na něco zeptat tak jestli tedy budu moc.Tak tedy promiňte

30

Dobře asi jste měli pravdu.Já u jsem přihlášen dýl ale moc jsem nechodim.Tak JÁ jse vám tedy omlouvám za to že jsem nepochopil vaší srandu.Tak promiňte teda.Ale teď nevim až se vás budu chtít na něco zeptat tak jestli tedy budu moc.Tak tedy promiňte

Proč by ne? Pokud položíš smysluplnej dotaz, nevim proč by si se odpovědi nedočkal ,ale stane se ,že dostaneš odpoveď "Hledej" To by znamenalo, že se to tu někdy na foru probíralo, ale nevidim zase důvod k urážení big_smile

Losi LST/Muggy Brushless
Jeep Cherokee XJ 99'
Sand Rail 4 Seater Buggy

31

na to je jediná odpověd, hledej, a když nenajdeš tak se zeptej  wink

32

Lidi tady dobrý jsou! Jde o to,že ti na otazkou odpovědí zabavnou formou big_smile ale myslim,že ti na otazku už odpověděli ne?:)
A navíc tady nikdo prudit nezačal.Jako vždy jeden ti odpoví,druhý se do něj z legrace pustí, začne funny war a jsou všichni mimo mísu big_smile
Je to normal ,zvykneš si smile

Voe Lee neser s tim podpisem, tohodle se chytne kazdej a pak tu mame americkej cirkus a budu hodinu rolovat!!!

33

Jako Lee se probere z agonie a smázne to neb pravidla zní takto:V popisku je zakázaný jakýkoliv obrázek, pouze text! Jako moderátor sice bazaru by si měl taky koukat po pravidlech lol

34

Jako Lee se probere z agonie a smázne to neb pravidla zní takto:V popisku je zakázaný jakýkoliv obrázek, pouze text! Jako moderátor sice bazaru by si měl taky koukat po pravidlech lol

Jasný big_smile Ja měl za to, že se to tady někdy probíralo a že to může být do určité velikosti, zdá se že jsem tu diskuzi nepochopil:D Ale už ji chápu na 100%:D

Losi LST/Muggy Brushless
Jeep Cherokee XJ 99'
Sand Rail 4 Seater Buggy

35

Ahoj Revne mrkni na soukromou zpravu... :!: