1

Téma: Hustota oleje v tlumičích

Čauky poteboval bych poradit mam 1:8 onroada spalovaka a dal jsem do tlumiců olej viskozity 500 dopředu a 1000 do zadu a přijde mi to ze to špatně zatací pri velke rychlosti,jako by se to hrnulo a zatocit se tomu nechce.Je to čtykola!!Tak bychse chtěl zeptat zda když dam třeba vskozitu 100 jestli by to mohlo byt lepší!!Možná by to i chtělo zatížit trochu přední nápravu!!!Díky za napady a píspěvky!!!

2

Re: Hustota oleje v tlumičích

Ještě mi napadlo udělat odklony kol víc do tvaru A???Nebo to je blbost???

3

Re: Hustota oleje v tlumičích

Ja onroudy neznam, ale napada me to mas moc tvrdy a autu se nechce zhoupnout. Zkusil bych dat mekkci ale jak sem uz psal, do nroudu nevidim a tohle byl spis takovej vykrik do tmy.

4

Re: Hustota oleje v tlumičích

Ja si to taky mslim prave ze se to nechce zhoupnout!!No ted sem objednal 100 tak uvidim jak se to bude chovat stim!

5

Re: Hustota oleje v tlumičích

100 a nebo 1000 to uz je dle me mega skok, ja bych dal 300-500 a uvidis.

6

Re: Hustota oleje v tlumičích

500 stovku mam prave vepredu a 1000 v zadu.300 mam doma tak myslis zkusit treba 300 do predu a 500 zadek???A nebo 300 a 300??

7

Re: Hustota oleje v tlumičích

hele to nevim onroudy znam jen z obrazku, kazdopadne u maleho ofrouda davam dozadu mekci olej. zkus dat 300 vsude a uvidis.

8

Re: Hustota oleje v tlumičích

jen takovej malej deteil kámo...ono onorad při velké rachlosti žádnej nazatočí za roh..to je třeba si uvědomit

9

Re: Hustota oleje v tlumičích

Super diky za radu!Zitra to zkusim snad to bude lepsi!Tak jeste jednou dekuji. lol

10

Re: Hustota oleje v tlumičích

1/8 jsem měl ..pokud budeš mít dotázek tak si mě chtni na ICQ  rád ti zodpovím dotazy pokud budu vědět lol  ..naladil jsem ji jak na Rally tak na asfalt..tak se určitě něčeho dobereme wink

11

Re: Hustota oleje v tlumičích

Fajn diky uz sm ti pisnul ale ty tam nejsi :cry:

12

Re: Hustota oleje v tlumičích

musím se pověnovat rodině smile zítra k večeru budu k mání wink jedu závoz do Všetat což je někde u Neratovic a zpět bych měl bejt cobydup tak bych měl bejt snad už odpoledne 8)

13

Re: Hustota oleje v tlumičích

No ja budu zitra kolem sedme na ICQ!Tak snad se slezem zatim dekuji!

14

Re: Hustota oleje v tlumičích

zdravim.potřebuju poradit se zadnima tlumičama když se me stalči tak se nevratí uplně na maximum,poradte čim to muže byt

15

Re: Hustota oleje v tlumičích

To je v pořádku nikde není psané že se vrátí až na doraz.Většinou se vrátí na doraz tlumiče z 1/18 ty jsou malé.

16

Re: Hustota oleje v tlumičích

j tak diky