1

Téma: Jak správně začít

CHTĚL BYCH SE ZEPTAT JESTLI NĚKDO NEMÁTE ZKUŠENOST SE ZAVODĚNÍM V KATEGORII ELEKTRIC BUGGY.CHTĚL BYCH VĚDĚT CO JE DOBRÝ SEBOU MÍT NA TY ZÁVODY JESLI SE TAM PŮJČUJOU TY ČIPY NA MĚŘENÍ ČASU ATD.
DĚKUJU ZA RADU.

2

Re: Jak správně začít

Jakou přesnějc kategorii? (1:16, 1:10 atd...)

hodí se mít s sebou kufr s nářadím, nádr. dílama popř. náhr gumy, nabíječku, stolek, židli, prodlužku.... to je asi to základní.
čipy se většinou půjčujou(někde za peníze, někde zadara smile )

kdyžtak mě někdo doplňte, pokud sem na něco zapoměl tongue  big_smile

Asso B44.1, Asso B44, Asso B4, Asso T3, Traxxas Slash 2WD, LRP Shark, HB Cyclone TC, Mini Inferno
Sanwa M11, elektronika LRP

3

A capslock take neni dobry pomocnik pro uvedeni na forum

4

no tak kategorie je to ta Open kde nemusí být jezdec registrován.Já mám trugg 1/10 raven st.a chtěl bych zkusit ty závody poprvé. a co je to ten capslock.a ta registrace se platí na místě. a vy máte zkušenosti s kategorií elektric buggy?

5

na ten capslock zapomeň te já to špatně pochopil tak sorry :oops:

6

Je potreba, si na zavodech hned udelat nakej respekt a hned te berou trosku jinak. Takze hned ve vchodu rekni rediteli at ti slozi stul a ze to nebudes rikat dvakrat. Dulezite je profi triko, nejlepe s napisem Mipa, nebo neco podobneho. Neber tam triko I love Herbalife. Samozrejme te berou i dle toho jako mas svacinu, pokud prineses nake dve usmudlane housky ses za vola. Chce to poradnej dlabanec. Hned jak vejdes ujisti kdo je reditel zavodu a bez mu dat kousnout, delame to vsichni a obcas primhouri oko kdyz si to o pul kola zkratis. Ja davam pravidelne Salvatoremu 2 rakvicky a venecek hned jak prijdu a toleruje mi i to ze jedu uplne jine meritko. Proste vychazej s reditelem a vysledek uz nikoho nezajima. big_smile  big_smile  big_smile

S. Padre sni dycky jen rakvicky a venecek necha, tak to fakt nechapu.. big_smile  big_smile  big_smile

7

tak to jo no fakt ti děkuju,jenže já chci nějakou intelektuální radu a ne nějaký blbí keci

8

niceho se neboj, vem co mas doma na model, pribal stolek a zidli, prodluzku, teprve na zavodech poznas co je vsechno potreba a postupne si to doplnis, kdyz ti neco bude chybet, tak ti urcite nekdo pomuze

9

tak to jo no fakt ti děkuju,jenže já chci nějakou intelektuální radu a ne nějaký blbí keci

myslim ze si zvolil tu "nejlepsi" cestu jak se uvest na foru jako novacek...ty intelektuale smile

napadlo te nekdy na zavody zajit a poptat se tam ?

10

Ono se stačí zamyslet a dojde ti samo, že tohonení zas tak moc potřeba wink a když ti něco bude chybět, tak věř, že příšte si to vezmeš lol

11

nechápu proč se do toho fora zapojuješ když nemluvíš k tématu.mohl jsem se tam třeba někdy doject podívat ale proč bych se nezeptal tady to je to snad zakázaný nebo co.

12

nechápu proč se do toho fora zapojuješ když nemluvíš k tématu.mohl jsem se tam třeba někdy doject podívat ale proč bych se nezeptal tady to je to snad zakázaný nebo co.

Nejdriv kricis caps-lockem a pak si otviras hubu. Zklidni hormon, panacku, jsi tu novy, tak se uc.

Jak ti uz ostatni napovedeli, nejlepsi je zajit na konkretni akci a poptat se primo u zdroje. Je tezky to pochopit? Zavody od zavodu jsou jine. Muzeme ti nakukat (dle zkusenosti), ze na tom ci onom zavode chipy vsude pujcuji. Pak pujdes na ten zavod, kam chces ty a jen ti sdeli, ze je nepujcuji a musis ho mit. No a ty se pak vratis a budes nas obvinovat, ze jsme ti blbe poradili...

Ptas se tak teoreticky, ze ti i teoreticky a nebo vtipne (viz Belmondo) budeme odpovidat.

Znova opakuju, ze kdyz chces vedet neco konkretniho, bez ke zdroji. Tady neni, tady tvoje zavody neporadame.

13

niceho se neboj, vem co mas doma na model, pribal stolek a zidli, prodluzku, teprve na zavodech poznas co je vsechno potreba a postupne si to doplnis, kdyz ti neco bude chybet, tak ti urcite nekdo pomuze

Souhlasím, teprve na místě si upřesníš co je vše potřeba.

For all> nevím proč do něj tak nehorázně valíte, chudák se slušně zeptá a vy mu hnedka začnete hučet do hlavy.

14

Dyt to byla prdel a ta musi bejt, mohl to prejit a ne se hned cilit. A stou svacinou je to pravda. big_smile

A ted bez srandy :x  smile

Du jezdit, copak ja si vemu? Aha auto. Je na baterky? tak ho budu necim nabijet.Jak se pripojim k zasuvce? vemu prodluzku. Chci sedet na zemi? Vezmu teda zidly. Nerad se ohybam? Vezmu i stul. Kdy tam mam jit? Mrknu se na web. Jaka sou pravidla? (projde me kridlo z chleba?) mrknu znova na web a vidim ze i pucujou/nepucujou cipy. Rano zabalim tasku, skocim na tramvaj a trada. Az na zavodech zjistim ze je belmondo debil a neporadil mi vzit vysilacku sad

A nerozciluj se big_smile  big_smile

15

JJ a to i zkuseni se obcas utnou, treba s baterkama, zvlast kdyz maji zavod za rohem cca 200 km  big_smile

1/8 Mugen Seiki ..MBX6-TR e.../Flux 2200...Mugen Seiki ..MBX7R Eco.../Tekin 2650
**Xray XB4
http://intertrack.cz/

16

Tak jo tak promiň Belmondo,ale já se snažim pouze schánět informace.Moc o tom nevim a když je možnost se zeptat tak proč ne.
Ale nechápu to,že si tady někdo otvírá hubu(scarabeus)
kvůli písmu jako by na tom záleželo.Tak a teď si spokojený Scarabeusi,že jsem to napsal dobře bez toho capslocku nebo budeš mít zase připomínky na něco na co jsem se v tomto foru neptal.A stim že jsem tu nový to je možný,ale to neznamená že se tu nemůžu obhajovat,někteří zvás tu děláte jako by jste tu byli nějakými vůdci nebo co. :x  :x  smile  smile

17

KDYŽ TO NAPÍŠEŠ VELKÝMA TAK SE TO BLBĚ ČTE

18

No dobře ale to nemění na tom že na to každej musí něco říkat.

19

Tak jo tak promiň Belmondo,ale já se snažim pouze schánět informace.Moc o tom nevim a když je možnost se zeptat tak proč ne.
Ale nechápu to,že si tady někdo otvírá hubu(scarabeus)
kvůli písmu jako by na tom záleželo.Tak a teď si spokojený Scarabeusi,že jsem to napsal dobře bez toho capslocku nebo budeš mít zase připomínky na něco na co jsem se v tomto foru neptal.A stim že jsem tu nový to je možný,ale to neznamená že se tu nemůžu obhajovat,někteří zvás tu děláte jako by jste tu byli nějakými vůdci nebo co. :x  :x  smile  smile

Klidne ti zopakuju, ze si otviras hubu. :-) A vis proc? Protoze porusujes zasadni pravidlo vsech internetovych for. Ty si razis cestu zasadou "kdyz se muzu zeptat, tak se zeptam". Jenze takhle to nefunguje. Nejdriv se hleda, pak se poradne hleda a teprve kdyz nenajdes otazku na svou odpoved, PAK se mas ptat. Zeptas-li se bez hledani, jsi lenoch a brzo se na tebe vsichni vykaslou.

Dovedes si predstavit, jakej by tu byl bordel, kdyby kazdej jako ty prisel, zaregistroval se a hned sazel dotazy?

Na tvuj dotaz bys nasel minimalne polovinu odpovedi pomoci googlu a tohoto fora.

BTW na pismu zalezi, dalsi nepsana zasada na internetu je, ze pokud pises caps-lockem, tak tzv. kricis, tj. upozornujes na neco velmi duleziteho atd. A to preci tvuj prispevek nepotreboval, kricet, kdyz slo jen o dotaz... no ne? Caps-lockem se treba napise varovani proti neferovemu prodejci RC vybaveni, ktery posila poskozene zbozi - jen priklad.

20

Chlape votevri okno a pomalicku se vydejchej. Hlavne si hlidej pumpu a zvykej si.  big_smile
Ses na foru kde je X modelaru takze sme vsichni chytry az hruza. Ja nejvic big_smile Zvykej si, ze kdyz si koupis nitro osminu ofrouda tak ti nejlepe poradi majitele minizetek. Taky si zvykej ze si z tebe nekdo obcas udela prdel, nic ti nebrani si ji udelat taky big_smile  big_smile

Kazdej ti rad poradi pokud se budes chovat jako beloch a nebudes startovat. Kor Scarabeus je na to po operaci na zenskou haklivej.

A taky nam rekni jakou karou jezdis a nerikej ze ti dali v Hypernove slevu. big_smile

A nerozciluj se big_smile

21

Ajajaj, vopicak Dan se nam nejak dobre vyspinkal :-D Budu ti muset po ranu zase poslat nejakou peknou zpravu :-)))))

BTW na predelavku na zenskou mi nasehej, odkoukal jsem to od Nohatora, on s tim zacal :-)

22

No stejne voba chcijete v sede uz odmalicka tak co. Ne ze me zase budes prudit dyz sem jeste v 11 rozespalej smile

23

Hele jestli vám tak opravdu vadim tak mi to řekněte na rovinu.Já jsem přestanu chodit já vim že o tom víte víc než já ale já se chci jenom bavit ale když vám to tak vadí tak jo no.Aĺ když mluvíte o modelářích tak já jsem myslel že jsi mezi sebou pomáhaji a ne se urážej.Jo a Belmondo mám Ravena St od Sport werks.

24

Ty si hrozna zena, podivej co sem si musel projit ja a to sjem zacal stjne blbe jako ty. Hlavne se meurazej, jen ti tu radi jak se chovat

25

BELMONDO: JEDNOU Tě uvidím bez rakviček a už si nezajezdíš!  lol  lol  lol

All a především RAVEN: Klídek hoši, nikdo to nemyslel zle...