1

Téma: Ahoj všichni

Mám wheelyking a chtěl by jsem začít jezdit trial ,su z Brna,tady ve štatlu není moc kde šplhat.Neví někdo kde šplhat???
A ještě jedna otázka Je WK na crawling???Nebo spíš Trial nebo snad okruhy?,okruhy asi těžko je to vysoký auto.Díky za ohlasy a dole je anketa.

2

Re: Ahoj všichni

Tak WK je hlavně monster truck a na crawlera se musí přestavět.  wink

3

hele mam m pocit, ze tu tvuj prispevek dlouho nevydrzi. tvoje anketa je absolutne zcestna  lol  pletes hrusky s jabkama   roll
nebud linej a pouzivej tento link

http://www.rcauta.net/forum/modules.php?name=Forums&file=search

4

jim to muzes rikat milionkrat  roll

HB Lightning Stadium Pro 2 - 4.6ccm

5

Tak se omlouvam priste to dam do fora_začínáme s rcmodely -Výběr modelu

6

Tak se omlouvam priste to dam do fora_začínáme s rcmodely -Výběr modelu

Nejde ani tolik o to kam to das, v nejhorsim to nekdo presune, ale o to co napises. Jak uz je psano nahore, to co pises nedava smysl a to tve hlasovani uz je uplna blbost. Jinak vitej smile

7

prosim mohli by jste se skusit nejak vyjadrit na moje dotazy??
Děkuju

8

Nechces ty dotazy preformulovat abys nebyl za uplneho vola?
Treba ta o tom jestli je WK na crawling svedci o tom ze sis tu neprecetl vubec nic a doufas ze se najde nakej dobrak co OPET napise to co uz tu bylo 1000x. Modelare za tebe nikdo neudela, tohle forum neni RTR big_smile

DOBRACI, nechte novacky trochu patrat, nemuze se jim to furt servirovat az pod nos:)

9

Ta otazka bude lepsi asi takle:nemá někdo potuchu o tom jak spis vylepsit wheelykinga nez jen datb bocnice a conversion kit?