51

Re: Definice kategorie monster truck

Taky bych vzal E-revo, ale uz nemam baterky a doufam ze i to revo uz ma snad noveho majitele. Takze hold pojede truggy  :?

52

pojedem stejne pohromade vscihni, tolik se nas nesejde, takze to nereste

53

Taky bych vzal E-revo, ale uz nemam baterky a doufam ze i to revo uz ma snad noveho majitele. Takze hold pojede truggy  :?

taky sem nad tim dumal, vzit revo a prijit si zajezdit.. a pak me tak napadlo "zvyklej z truggyny... to asi nebudu jezdit uplne idealni stopu ze?" :-P

54

Jo chlapi to víte tady v Rychvaldě nejsme nějaké bukovsko nebo březí, lol tady jsou poháry na každej závod lol  lol

jsem si všimnul tohoto vlákna až teď a celkem mně se.e co jste  někteří vyblili :twisted: ale můžu za to já protože jsem vůbec umožnil nějakou diskusi na téma rozdělení osmin,je vás pár po celé rep.a jste se schopni pohádat hůř jak malé děti.
Na letošní rok jsou jasně daná pravidla už z názvu kat.1:8 open je doufám vše jasné,ještě tak můžeme vyhlásit nej. monstr samozřejmě s POHÁREM. lol
na příští rok se můžeme bavit o nějakém rozdělení,ale je to zase závislé na počtu startujících,bohužel i na těch co po svém prvním závodě neobstáli ani s nadupaným autem,ale ambice byli na bednu roll